Other lots in this auction
-
#378
Twee vintage handtassen van resp. bruin en zwart krokodillenleder.
Deux sac à mains vintage en croco brun resp. noir.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#558
Een fijn gesculpteerde ivoren netsuke in de vorm van een pad met ratten, krekels en een schildpad. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Netsuké finement sculpté en forme d’un crapaud portant des rats, des sauterelles et une tortue. Signé.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#97
Een koeienhuid.
Peau de vache.No longer availableDim. l: 185 cmEstimate: € 80 / 120 -
#264Gies CosynsPeriod: 1920 - 1997
“Landschap in de Vlaamse Ardennen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1970
“Paysage des Ardennes Flamandes”. Huile sur toile. Signée et datée 1970.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 380 / 450 -
#505
Diverse munten in etuis: V.S. : proof set (6 st), 1976; set Olympics 1983 (6 st); 250 jaar George Washington (AG 900/1000); 1$ Olympics (AG 900/1000) 1983. Canada: 1$ 1981 (2 st).
Plusieurs pièces de collection en étui: E.U.: proof set (6 p.), 1976; set Olympics 1983 (6 p.); 250 ans George Washington (AG 900/1000); 1$ Olympics (AG 900/1000) 1983. Canada: 1$ 1981 (2 p.).No longer availableEstimate: € 300 / 350 -
#756
Een fraai notenhouten bijzettafeltje op drie poten.
Jolie table d’appoint en noyer sur trois pieds.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#647Hutschenreuter
Eetservies van wit porselein met vergulde en verzilverde reliëfrand. Theepot, sauskom, bowl, dienblad, suikerpot, melkpot, groenteschaal, 11 grote borden, 18 kleine borden, 11 kopjes en 12 schoteltjes. Onderaan gemerkt.
Service à dîner en porcelaine blanche à décor doré et argenté. Théière, saucière, bol, plateau, sucrier, pot à lait, légumier, 11 assiettes, 18 assiettes à dessert, 11 tasses et 12 soucoupes. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#589
Een smeedijzeren luchter met gekleurde glazen coupe. Gemerkt.
Lustre en fer forgé à coupe en verre coloré. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#28
Twee boeken: - “Land Rover Experience Tour”. Dag Rogge & Roland Löwisch. Ed. TeNeues.- “The Italian Gentleman”. Hugo Jacomet met foto’s van Lyle Roblin. Ed. Thames&Hudson, 2017.
Deux livres: - “Land Rover Experience Tour”. Dag Rogge & Roland Löwisch. Ed. TeNeues.- “The Italian Gentleman”. Hugo Jacomet aux photos par Lyle Roblin. Ed. Thames&Hudson, 2017.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#520
Een antieke notenhouten koffer op sledepoten.
Coffre en noyer ancien sur pieds patins.No longer availableDim. 33 x 40 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#551
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en langlevenstekens.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de calligraphie.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 150 / 180 -
#362
Een reeks van zes aardewerken “Falasha”-figuren. Het grootste beeld gerestaureerd.
Suite de six figures “Falasha” en faïence. La plus grande restaurée.No longer availableDim. h: 17 & 31 cmEstimate: € 60 / 80