Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een luchter naar art nouveau voorbeeld.

Een luchter naar art nouveau voorbeeld.

Un lustre d’après l’Art Nouveau.
SKU: 2909200831.
Auction day: 30 September 2020 19:00
Catalogue #831
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #752

    Een art nouveau schouwspiegel met uitgestoken versieringen en met in facet geslepen glas bovenaan.

    Miroir art nouveau à motifs sculptés et avec verre taillé en facettes vers le haut.
    No longer available
    Dim. 218 x 111 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #43

    Een grote en een kleine messingen huls met gegraveerde decors. 1917 & 1918.

    Un grand et un petit obus gravés. 1917 et 1918.
    No longer available
    Dim. h: 10 & 23 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #38

    Een militaire dolk met houten handvat en metalen schede.

    Dague militaire à manche en bois et à fourreau en métal.
    No longer available
    Dim. l: 34 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #367

    Een lot van vijf hoornvazen van Brussels porselein, waarbij er twee een koppel vormen. XIXe en XXe eeuw.

    Un lot de cinq cornets en porcelaine de Bruxelles dont deux formant un couple. XIXème et XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #304
    Juvenia, Bruxelles

    Een XIXe eeuwse paspop, bekleed met linnen en op gietijzeren voet.

    Mannequin du XIXe siècle recouvert de lin et sur base en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 160 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #522
    Ruhi

    “Nettenboeters”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1957. Turkse school.

    “Fileurs”. Huile sur carton. Signé et daté 1957. Ecole turque.
    No longer available
    Dim. 53 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #450

    Een 18 karaats geel gouden ketting en armband met bolletjes.

    Une chaîne en or jaune 18 carats et un bracelet avec des perles.
    No longer available
    Dim. 5,50 g
    Estimate: € 170 / 250
  • #2

    Twee kleine hangaffiches uit de Eerste Wereldoorlog, waarbij één voor een winkelsluiting naar aanleiding van de (verboden) nationale feestdag en de andere ter bescherming van een woonst in eventuele gevechtssituaties.

    Deux petites affiches de la Grande Guerre dont une pour la fermeture d’un magasin pour la fête nationale interdite, l’autre pour la protection de la maison dans des situations de combat.
    No longer available
    Dim. 14 x 21 & 18 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #618
    Jadwega Matawowska
    Period: 1874 - 1963

    “Portret van Koning Albert I. Pastel op papier. Gesigneerd links bovenaan.

    “Portrait du Roi Albert I”. Pastel sur papier. Signé en haut à gauche.
    No longer available
    Dim. 87 x 67 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #561

    Een grote gesculpteerde ivoren netsuke in de vorm van een adelaar op een pad. Gesigneerd onderaan.

    Grand netsuké en ivoire sculpté en forme d’aigle sur un crapaud. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 150 / 170
  • #832

    Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.

    Candélabre massif en métal. Monté en lampe.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #373

    Een verchroomd metalen staande lamp.

    Lampe chromée.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 September 2020

Tentoonstelling van 11.00 tot 18.00 op zaterdag 26 & zondag 27 september.
Veiling is volledig - 835 loten in veiling. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar.

29 September 2020 19:00
30 September 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 September 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More