Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een luchter van brons met geslepen kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.

Een luchter van brons met geslepen kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.

Lustre en bronze aux pendeloques en cristal taillé. Style Louis XV.
Dim. h: 100 cm
SKU: 0202160834.
Category: Verlichting.
Auction day: 3 February 2016 19:00
Catalogue #834
Estimate: € 460 / 480
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #838

    Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.

    Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.
    No longer available
    Dim. L 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #11

    Een bronzen kandelaar in de vorm van een heraldische leeuw. Naar aanleiding van het vijftigjarig bestaan van België. XIXde eeuw.

    Candélabre en bronze en forme de lion héraldique. Produit à l’occasion de 50 ans d’indépendance belge. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H 16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #836

    Een cilindervormige hanglantaarn van brons en glas met vier lichtpunten.

    Lanterne à suspendre cylindrique en bronze et verre. Quatre lumières.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #478

    Een lamp van albast, gedragen door een bronzen sirene.

    Lampe en albâtre, tige en forme d’une sirène en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #451

    Twee lampen, gemonteerd op Chinese theebussen.

    Deux lampes montées sur des boîtes à thé chinoises.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #825

    Een achthoekige hallantaarn van brons en glas met vier lichtpunten.

    Lanterne de vestibule octogonale en bronze et verre à quatre lumières.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #391

    Een paar kandelaars van verguld zamak en wit opaalglas in barokke stijl. Letsel aan één voet. XIXde eeuw.

    Paire de bougeoirs en régule doré et opaline blanche. Style baroque. Dégât à l’un des pieds. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H 36 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #772

    Een schemerlamp met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany.

    Lampadaire à abat-jour en vitrail dans l’esprit de Tiffany’s.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #823

    Een luchter van verguld brons in eclectische stijl met zes lichtpunten en glazen kapjes.

    Lustre en bronze doré de style éclectique à six lumières et aux abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. L 124 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #779

    Een luchter van glas in lood in de geest van Tiffany. Klein letsel.

    Lustre en vitrail dans l’esprit de Tiffany’s. Petit dégât.
    No longer available
    Dim. Ø: 65 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #775

    Een tafellamp van metaal en glas in barokke inspiratie.

    Lampadaire en métal et verre d’inspiration baroque.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 130 / 150

Other lots in this auction

  • #200

    Een halssnoer met Tahitiparels met een 18 karaats geel gouden slot.

    Collier de perles de Tahiti. Fermoir en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Estimate: € 2400 / 2500
  • #464

    “Abstract-expressionistische compositie”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening De Bellefroid en gedateerd ‘87.

    “Composition abstraite-expressionniste”. Huile sur panneau. Porte une signature: De Bellefrois et la date ‘87.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #5

    Een 18 karaats wit gouden trouwring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,29 ct. (één steentje ontbreekt).

    Alliance en or blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,29 ct (une pierre manque).
    No longer available
    Dim. 1,73 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #751

    Een lot van drie Boeddhistische beelden van gepatineerd brons. We voegen er een bronzen voorstelling van Ganesh aan toe.

    Quatre statuettes hindou et bouddhistes en bronze.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #423
    Isabel Cabanillas

    Een lot van acht verzilverd metalen fotokaders in etui.

    Lot de huit cadres à photographies en métal argenté. Dans un étui.
    No longer available
    Dim. 18 x 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #761

    Een lot van drie XIXe eeuwse Imariborden, een Chinees bord van rond 1900 en een bord van Delfts aardewerk omstreeks 1800.

    Tris assiettes à décor Imari, une assiette à décor de longues élises dans le style de Canton et une petite assiette en faïence de Delft bleue et blanche. XVIIIe et XIXe siècles.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #615

    Een Corpus Christi van gesculpteerd ivoor in een lijst op rood fluweel.

    Corpus Christi en ivoire sculpté dans un encadrement en velours rouge.
    No longer available
    Dim. H 43 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #311
    Val St. Lambert

    Een lot geslepen groen kristal, bestaande uit een solifiore en drie verschillende vazen. Allen gemerkt.

    Lot de cristaux taillés verts comprenant un soliflore et trois vases différents. Chaque pièce avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #449
    Philippe Caron
    Period: °1942

    “Abstracte compositie”. Litho. Gesigneerd en in opdracht gemaakt voor Chanel Paris.

    “Composition abstraite”. Litho. Signée. Commandée par Chanel Paris.
    No longer available
    Dim. 51 x 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #707

    Een lot van achtentwintig albums van ‘Marvel Comics’, ‘Junior Press’, ‘Archie’ ‘First Comics’ en ‘Continuity Comics’ van o.a. Ghost Rider, Spiderman, Armor, Badger, Spiderwoman, enz...

    Lot de 28 albums de ‘Marvel Comics’, ‘Junior Press’, ‘Archie’ ‘First Comics’ et ‘Continuity Comics’, e.a. Ghost Rider, Spiderman, Armor, Badger, Spiderwoman, etc...
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #714

    “Duiven en pioenrozen”. Gouache op zijde. Chinees werk.

    “Pigeons et pivoines”. Gouache sur soie. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 55 x 95 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #456

    Een eikenhouten staande klok met koperen wijzerplaat. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne. Cadran en cuivre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 218 cm
    Estimate: € 120 / 160
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2016

Deze veiling is volledig - 845 loten.

2 February 2016 19:00
3 February 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 3 February 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More