#402“Abendsonne”. Kleurpotlood op papier. Met toeschrijving op de verso.
#351Een uil van meerkleurig Muranoglas.
#7Groepje van meerkleurig Saksisch porselein, onderaan gemerkt.
#628Een paar bronzen kandelaars. Italië(?) omstreeks 1600.
#86Een kleine gebombeerde commode in Lodewijk XV-stijl met twee laden, versierd met bloemenmarquetterie en met een marmeren blad.
Petite commode en châtaignier de style Louis XV à deux tiroirs, décorée de marqueterie florale et d'un dessus en marbre.No longer availableDim. 84 x 64 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#481Een zeshoekige balustervaas van Chinees porselein met een decor van vogels in bloeiende heesters en handvatten, in de vorm van vruchten. Onderaan gemerkt.
Vase balustre hexagonal en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux dans des buissons fleuris et anses en forme de fruits. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#11Een vaas, een siercoupe en een schaal van gekleurd Muranoglas.
#661Kubistisch sculptuur. Gemonogrammeerd VT.
Femme nue dans un paysage. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 40 / 60