Other lots in this auction
-
#147
“Meisje met vaas”. Een gepatineerd vol plaasteren beeld.
Fille avec vase. Une statue en plâtre patiné plein.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 70/90 -
#276
Een gefineerde bridgetafel met omkeerbaar speelblad en met vier kleine hoeklades.
Une table bridge en placage avec un plateau réversible et quatre petits tiroirs d'angle.No longer availableDim. 74 x 74 cmEstimate: € 40/60 -
#681
Groot lot soldaatjes, ongeveer 54 stuks en met een tank en drie kanonnen. Veel schade. Merken o.a. Lineol, Atena, Elastolin.
Grand lot de soldats, environ 54 pièces et avec un char et trois canons. Beaucoup de dégâts. Marques dont Lineol, Atena, Elastolin.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#557
Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand met een rij olifanten, een Afrikaan en een krokodil.
Une défense africaine sculptée avec une rangée d'éléphants, un africain et un crocodile.No longer availableDim. l: 97 cmEstimate: € 80/120 -
#246
Een grijsgepatineerde commode in Lodewijk XVI-stijl met twee grote en twee kleine laden en een marmeren blad.
Commode de style Louis XVI à patine grise avec deux grands et deux petits tiroirs et un dessus en marbre.No longer availableDim. 85 x 131 x 52 cmEstimate: € 100/120 -
#159Henri HeyligersPeriod: 1877-1967
“Moeder met kinderen in een landelijk interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Mère avec enfants dans un intérieur rural. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 73 cmEstimate: € 500/600 -
#45
Een 18 K geelgouden broche bezet met kleine robijntjes en vijf parels.
Une broche en or jaune 18 carats sertie de petits rubis et de cinq perles.No longer availableDim. 11 gEstimate: € 350/450 -
#5
Een 18 K geelgouden trouwring en cachetring.
Une alliance et une chevalière en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 4,08 gEstimate: € 120/150 -
#705
Een gevarieerd lot glaasjes met gekleurde voetjes in groen en mauve. 36 stuks. Doyen of Boom.
Un lot varié de verres aux pieds colorés en vert et mauve. 36 pièces. Doyen ou Boom.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#104Karel MoersPeriod: 1932 - 2016
“De oude havenarbeider”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Le vieux docker. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#587
Een Chinees ivoren slagtand met gesculpteerd drakendecor. Op houten staander.
Une défense chinoise en ivoire à décor de dragon sculpté. Sur support en bois.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 300/350 -
#191
Een rijkelijk uitgewerkt bronzen klokstel in barokke stijl. De pendule met gevleugelde leeuwen, barokke dolfijnen en twee putti bij een fontein. De kandelaars met vijf lichtpunten.
Garniture de cheminée richement ornementée de style baroque. La pendule aux lions ailés et dauphins, et avec deux putti près d’une fontaine. Candélabres à cinq lumières.No longer availableDim. h: 64 & 82 cmEstimate: € 200/240