Similar lots by type
-
#772Paul Draps“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
“Intérieur”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘55.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#752V.J. Bergh“Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue des fagnes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 37 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#152“Vrouwenportret”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Enkele restauraties. XVIIe eeuw.
“Portrait de femme”. Huile sur toile marouflé. Quelques restaurations.No longer availableDim. 38 x 32 cmEstimate: € 100 / 150 -
#214Adrianus Van der Schouw“Plattelandsgezicht met vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de campagne avec bétail”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#574Marcel Vaes“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La Bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#242Leonardo TorfsPeriod: °1927“Clown”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Clown”. Huike sur carton. Signé.No longer availableDim. 28 x 39 cmEstimate: € 80 / 120 -
#794Savery“Leeuw in de wildernis”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Lion dans la jungle”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 19 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#779“Aan het hof der Moguls”. Schildering op textiel. Indisch werk.
A la cour des Moghol . Peinture sur textile. Travail indien.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#777Daufresne de la Chevalerie“Vrouw in een stalletje in een Perzisch straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Delac. Medio XXe eeuw.
“Vendeuse dans une ruelle persane”. Huile sur panneau. Signé Delac. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#724L. Van Tolhuyzen“Landschap met hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘74.
“Paysage avec ferme”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘74.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#569Een fragment van een romantisch landschap. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
Un fragment d’un paysage romantique. Huile sur panneau. XIXième siècle.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 100 / 150 -
#684Alfons Van MeirvennePeriod: °1932“Vechtende katten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
“Chat lutant”. Huile sur toile. Signée et datée ‘87.No longer availableDim. 65 x 85 cmEstimate: € 100 / 150 -
#762Marcel Vaes“Heidelandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#2M Ford“Boten op de Theems”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux sur la Tamise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 45 / 55 -
#764Jacky DuyckPeriod: °1947“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#159Jos MertensPeriod: 1911 - 1964“Arabische scène met personages aan de thee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Scène arabe aux personnages prenant le thé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 98 x 77 cmEstimate: € 120 / 200 -
#729Leonardo TorfsPeriod: °1927“De kunstenaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“L’artiste”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#654Lucien Van de VeldePeriod: 1910 - 1997“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Intérieur”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 34 cmEstimate: € 75 / 100 -
#204“Pastoraal landschap met personage en koeien”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
”Paysage pastorale, personnages et vaches”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 19 x 28 cmEstimate: € 500 / 600 -
#742“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
“Ferme en hiver”. Huile sur panneau. Sans signature.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#244“Oude zeeman”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
“Vieux marin”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#774Georges Claeys“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek op paneel gekleefd. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur toile, collée sur panneau. Signée.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#184Carl SierigPeriod: 1839 - 1905“Visser in een bootje”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan.
“Pêcheur dans un bateau”. Huile sur panneau. Attribué à.No longer availableDim. 25 x 20 cmEstimate: € 250 / 350 -
#392Jules Bovée“Hoevegezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de fermette”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 56 x 70 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#517Een geisha van gesculpteerd ivoor. Op houten voetstuk. Chinees werk, begin XXste eeuw.
Geisha en ivoire sculpté. Sur socle en bois. Travail chinois début XXe siècle.No longer availableDim. h: 16 cm (z.s.)Estimate: € 200 / 300 -
#318Een presenteerkader met twintig Belgische geldstukken van 50 centimes tot 250 Frank.
Cadre de présentation contenant vingt pièces de monnaie belges de 50 centimes à 250 francs.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 20 / 30 -
#799“Koppel in traditionele klederdracht”. Een beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Oost-Europees werk.
”Couple avec des habits de période”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#211Een barokke tazza van albast en verguld brons. Versierd met zes pastilles met bloementuilen in miniatuurmozaiek (enkele beschadigd). Op centraal koperen voetstukje.
Tazza baroque en albâtre et bronze doré. Décorée de six pastilles aux bouquets de fleurs en mosaïque miniature (quelques dégâts et manquants). Sur un petit piédouche en cuivre.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 250 / 350 -
#655Een eikenhouten koffer met gesculpteerd front. XIXe eeuw.
Coffre en chêne à front sculpté. XIXe siècle.No longer availableDim. 113 x 54 x 66 cmEstimate: € 80 / 120 -
#219Een verguld houten schouwspiegel met een acanthusblad in de kuif.
Trumeau en bois doré coiffé d’une feuille d’acanthe.No longer availableDim. 182 x 100 cmEstimate: € 260 / 320 -
#666Een vierdelig teakhouten tuinsetje voor kinderen, bestaande uit twee stoeltjes, een bankje en een tafeltje.
Garniture de jardin en teck pour enfants comprenant deux chaises, un banc et une petite table.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 550 / 600 -
#455Glazen designvaas genre Murano met oranje tint.
Vase design en verre dans le genre de Murano de couleur orange.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#228Drie bordjes van Delfts aardewerk met meerkleurige decors, waarbij een koppel met een bloemenvaas in het decor en een pannekoekbordje met een decor van een personage met bloemen. Omstreeks 1800. (letsels aan de rand).
Trois assiettes en faïence de Delft à décor polychrome dont un couple décoré d’un vase fleurie et une assiette pannenkoek décorée d’un personnage et des fleurs. Vers 1800. (cheveux et usures au bord).No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 250 / 350 -
#284Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 -1983“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 78 x 67 cmEstimate: € 100 / 120 -
#213Del Lungo“De gladiator”. Een albasten beeld op losse sokkel. Achteraan gesigneerd. Beschadigingen.
“Le Gladiateur”. Sculpture en albâtre à socle amovible. Signée au verso. Dégâts.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200 / 260 -
#157Een handtas, model ‘Calicot’ in zwart-grijs. Met stofzak.
Sac à main modèle Calocot en noir et gris. Avec sac de protection.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 380 / 420

