#118
Een paar vaasjes van groen crackleware. Chinees werk. Als lampen gemonteerd.
Paire de petits vases en faïence craquelée verte. Travail chinois. Montés en lampe.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/120 -
#36
#549
Een bronzen lampenvoet met een kapje van glas in lood in de vorm van een boom.
#608
Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
#809
Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en kristallen pendeloques
#624
#590
#528
Lampe à huile en opaline à décor de chardons peint à la main, sur une colonnette en marbre au piétement en bronze. Epoque art nouveau.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/140 -
#808
Een paar bronzen wandkandelaars met vier lichtpunten in Lodewijk-XV-stijl.
#402
#810
#766
Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#582Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
#388Dinky Supertoys
“Tank transporter with tank”. Een miniatuur legervoertuig. No. 698.
#150
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et une améthyste centrale de ± 8 ct.No longer availableDim. Bruto: 13,07 gEstimate: € 600/800 -
#109
Drie oude landkaarten “Antwerpen” en “Lier”.
#704
Twee beeldjes van gebeeldhouwd steen. Taino, Caraïben.
Deux statuettes en pierre sculptée. Taino, Caraïbes.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#443
Chinese kom met gelobde rand en versierd met vrouwenfiguren.
#284Charles Henri VerbrugghePeriod: 1877 - 1974
#77
Een driedelig visbestek van zilver in etui.
#307
Twee grote drageoirs van geblazen glas.
Deux drageoirs en verre soufflé.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#677
#266
Een handgeknoopt Oosters tapijt.
#460
Een kleine koffer van gesculpteerd eikenhout in gotische stijl.
Un petit coffre en chêne sculpté, style gothique.No longer availableDim. b: 58 cmEstimate: € 60/100