Similar lots by type
-
#817
Een hanglantaarn van brons en glas met een Griekse rand.
Lanterne en bronze et verre avec bordure à la grecque.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 250/300 -
#804
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#692
Een paar antieke kandelaars van kwikglas. Z.g. arme-mensen-zilver.
Une paire de chandeliers en verre mercurisé. Dite argent du pauvres.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#781Murano
Twee clowns van meerkleurig glaspasta.
Deux clowns en pâte à verre polychrome.No longer availableDim. h: 21 & 28 cmEstimate: € 40/60 -
#588
Een paar rococokandelaars van messing. Frankrijk, omstreeks 1750.
Deux chandeliers en laiton style Rococo. France, ± 1750.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 220/260 -
#452Murano
Glazen asbak in vorm van een clown.
Un cendrier en verre représentant un clown.No longer availableDim. H 15 cmEstimate: € 30/40 -
#362
Paar olielampen van opaalglas, met glazen lampenkappen (1 vervangen) en lampglas. Begin XXste eeuw.
Deux lampes à huile en verre opale avec abats jours en verre (dont un abat jour à été remplacé) Début XXième siècle.No longer availableDim. H: 37 cmEstimate: € 60/80 -
#364Carrelli
Een designlampvoet van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
Un pied de lampe design en faïence polychrome. Porte une marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/80 -
#490
Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.
Une ancienne lanterne en bronze et verre taillé.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 220/280 -
#819
Een hanglantaarn van rood koper en glas. Glazen van het deurtje manco.
Lanterne de vestibule en cuivre rouge et verre. Un verre manque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#510
Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.
Une ancienne lanterne en bronze et verre taillé.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 220/280 -
#470
Een art deco luchtertje van verchroomd metaal met vijf zeshoekige glazen kapjes.
Un petit lustre style Art Déco en métal chromé à cinq bras avec abats jours en verre hexagonales.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 60/100 -
#816
Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.
Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#658Murano
Glazen hoofd van meerkleurig glaspasta.
Une tête en verre et pâte à verre polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 70/100 -
#778
Een lot van drie verschillende vazen van Booms glas, versierd met handgeschilderde bloemendecors.
Un lot de trois vases différents en verre de Boom, décor peint à la main de fleurs.No longer availableDim. h: 19 - 33 cmEstimate: € 60/80 -
#809
Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.
Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.No longer availableDim. L 70 cmEstimate: € 60/80 -
#810
Een verzilverd koperen luchter met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques met twee bijpassende appliques.
Un lustre en cuivre argenté à cinq points lumineux et pendeloques en cristal, et deux appliques assorties.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#193
Een paar bronzen kandelaars in art decostijl met telkens vier lichtpunten, gedragen door een naakte vrouwenfiguur.
Deux chandeliers en style Art Deco en bronze et à quatre bras, portés par des femmes nues.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 600/800 -
#565
Een koperen luchter met een centrale glazen coupe en zes lichtpunten in twee niveaus met glazen kapjes.
Un lustre en cuivre avec une coupe centrale en verre et six luminaires avec abats jours en verre en deux niveaux.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 300/500 -
#179Legras
Een paar vazen van meerkleurig glaspasta met een gëtst decor van bloemen. Gesigneerd.
Paire de vases en pâte de verre polychrome à décor à l’eau forte de fleurs. Signés.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 420/500 -
#403
Een lot van vijf vazen van opaalglas met handgeschilderde decors.
Lot de cinq vases en opaline aux décors peints à la main.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#814
Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120/200 -
#807
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#801
Een koperen buitenlantaarn.
Lanterne de jardin en cuivre.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#792
Een paar Chinese stoelen.
Paire de chaises chinoises.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#332Constant Simon
“Herenportret”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd ‘22.
“Portrait d’homme”. Huile sur toile. Signée et datée ‘22.No longer availableDim. 33 x 21 cmEstimate: € 120/200 -
#454
Twee oude Chinese scrolls. Eén op zijde met een decor van tijgers in een landschap. En één van bloeiende takken. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Deux scrolls chinois anciens. Un sur soie à décor de tigres dans un paysage, l’autre aux branches fleuries. Aquarelle sur papier. Signés.No longer availableDim. l: 383 cmEstimate: € 60/100 -
#282Henry KokkenPeriod: 1860 - 1941
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 43 x 53 cmEstimate: € 200/300 -
#405
Een lot verschillende tafeldoekjes en sierlapjes van kloskant, lintkant.
Lot de différents napperons et pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#176
Een verlengbare tafel van mahonie- en wortelhoutfineer met zwartgelakte elementen, het blad gedragen door vier gesculpteerd eikenhouten poten met voluten en gecanneleerde zuiltjes. XIXe eeuw. En met drie verlengbladen.
Table à allonges en placage d’acajou et de ronce aux éléments laqués noirs. Tablette portée par quatre pieds sculptés en chêne décorés de volutes et de colonnettes cannelées. XIXe siècle.No longer availableDim. 144 x 110 x 80Estimate: € 400/600 -
#58
Een lot van vier verschillende messingen lampen
Lot de quatre lampes en laiton.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#303
Een lot meerkleurig Duits porselein, bestaande uit twee groepjes in de vorm van een XVIIIe eeuws koppel en twee boekensteuntjes in de vorm van een meisje en een jongen.
Lot de porcelaines allemandes polychromes comprenant deux groupes représentant un couple du XVIIIe siècle et deux serre-livres en forme d’une fille et d’un garçon.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 60/80 -
#262Frans Laurens
Paar herbergscènes. Olieverf op doek. Gedateerd 1876 en 1878 resp. Werkte als wapenschilder voor Leopold II.
Paire de scènes d’auberge. Huile sur toile. Datées 1876 et 1878. Etait peintre d’écussons de Léopold II.No longer availableDim. 34 x 46 cmEstimate: € 140/200 -
#517
Een Chinese vaas van blauw en wit porselein.
Un vase en porcelaine blanche et bleue.No longer availableDim. h 59 cmEstimate: € 120/180 -
#170
Een 18 karaats wit gouden oorbel bezet met één diamant van ± 0,50 ct.
Une boucle d’oreille en or blanc 18 ct sertie d’un diamant de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 1,33 gEstimate: € 400/500 -
#822Blaylock, Longtown.
Een staande klok in mahoniehouten kast. Het werk van geel koper met datumnotatie. Gemerkt.
Horloge de vestibule en acajou. Mouvement en laiton, cadran en cuivre jaune à indication de la date. Avec marque.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 200/300