Similar lots by type
-
#346
Een tafel in Queen Ann-stijl van gesculpteerd mahoniehout met neerklapbaar blad, afgewerkt met accolades. XIXe eeuw.
Table de style Queen Ann en acajou sculpté à abattant contourné. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#779
Een luchter van glas in lood in de geest van Tiffany. Klein letsel.
Lustre en vitrail dans l’esprit de Tiffany’s. Petit dégât.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 100/150 -
#430Chanel No 5
Drie vaporisators eau de toilette van drie maal 15 ml.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette de trois fois 15 ml.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#775
Een tafellamp van metaal en glas in barokke inspiratie.
Lampadaire en métal et verre d’inspiration baroque.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 130/150 -
#426Sherwood Lyon, Doncaster
Een staande klok met een mahoniehouten en eiken kast, versierd met sober inlegwerk. Bovenaan getooid met voluten en koperen details. De handgeschilderde wijzerplaat met een decor van een herderinnetje in een landschap. Eerste helft XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en acajou et chêne, décorée d’incrustations sobres. Surmontée de volutes et de détails en cuivre. Cadran peint à la main représentant une bergère dans un paysage. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 300/400 -
#610Guy Laroche
“Fidji”. Een vaporisator eau de toilette van 50 ml en zeep in een schelp. In een cadeauverpakking.
“Fidji”. Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et un savon dans une coquille. Emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#500Guerlain
Een geparfumeerde lichaamscrème en olie van telkens 200 ml, en zeep alles samen in een cadeauverpakking.
Crème corporelle parfumée et huile, chaque fois 200 ml, ainsi qu’un savon. Emballage cadeau.No longer availableEstimate: € 150/250 -
#836
Een cilindervormige hanglantaarn van brons en glas met vier lichtpunten.
Lanterne à suspendre cylindrique en bronze et verre. Quatre lumières.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 80/120 -
#642
“De onbekwame fagotspeler”. Een bronzen buste op een sokkel van wit marmer. Naar een werk van Messerschmidt.
“Le joueur de basson sous-doué”. Buste en bronze sur socle en marbre blanc. D’après Messerschmidt.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 580/640 -
#632
Een paardenhoofd van donkergepatineerd brons.
Tête de cheval en bronze à patine foncée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 65à/700 -
#810
Een gecanneleerd zuiltje van gesculpteerd eikenhout met gepolychromeerde details. XIXe eeuw.
Colonnette cannelée en chêne sculpté aux détails polychromes. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#223
“Reine des pres”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel naar Aug. Moreau.
“Reine des prés”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 300/350 -
#228
“Meisje bij de waterput”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel. Naar een werk van Henri Plé.
“Fille à côté d’un puits à eau”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après Henri Plé.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 250/350 -
#440Rochas pour Homme
Een vaporisator eau de toilette van 100 ml en een body gel en deodorant in een reistas.
Vaporisateur eau de toilette de 100 ml et un body gel et déodorant dans un étui de voyage.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#690Cacharel
“Anaïs Anaïs”. Een eau de toilette van 50 ml en een geparfumeerde melk van 100 ml in een Kerstfeest verpakking.
“Anaïs Anaïs”. Une eau de toilette de 50 ml et un lait parfumé de 100 ml dans un paquet de Noël.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#435Loris Azzaro
“Oh la la”. Een vaporisator eau de parfum van 50 ml en een gel parfum.
“Oh la la”. Un vaporisateur à eau de parfum de 50 ml et un gel parfumé.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#420Rochas
Een kennismaking doos met vijf verschillende eau de parfums.
Boîte d’introduction contenant cinq eaux de parfum différentes.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#700Cacharel Amor pour Homme
Een vaporisator eau de toilette van 125 ml en een gel douche van 200 ml in speciale verpakking.
Vaporisateur d’eau de toilette de 125 ml et un gel douche de 200 ml dans un emballage spécial.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#825
Een achthoekige hallantaarn van brons en glas met vier lichtpunten.
Lanterne de vestibule octogonale en bronze et verre à quatre lumières.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 360/380 -
#227
“Nimfen en een sater”. Een groep van donkergepatineerd brons op een voetstuk van arduin. Naar een werk van Clodion.
“Nymphes et un satyre”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en pierre de taille. D’après Clodion.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 400/600 -
#772
Een schemerlamp met een kap van glas in lood in de geest van Tiffany.
Lampadaire à abat-jour en vitrail dans l’esprit de Tiffany’s.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 100/150 -
#834
Een luchter van brons met geslepen kristallen pendeloques in Lodewijk XV-stijl.
Lustre en bronze aux pendeloques en cristal taillé. Style Louis XV.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 460/480 -
#336
Een mahoniehouten commode in Engelse stijl met vijf grote en drie kleine laden. Tijdperk Victoria.
Commode en acajou de style anglais ouvrant à cinq grands et à trois petits tiroirs. Epoque Victoria.No longer availableDim. b: 124 cmEstimate: € 300/400 -
#838
Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.
Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.No longer availableDim. L 70 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#2
Een lot grafiek: - “La chaussure manquée”. Chromolitho naar een werk van Madou.- “Ali Baba”. Lithografie naar ontwerp van Verboeckhoven.- “Portret van een edel man”. Oude lithografie
Lot de gravures:- “La chaussure manquée”. Chromolitho d’après J.B. Madou.- “Ali Baba”. Lithographie d’après Verboeckhoven.- “Portait d’un noble. Ancienne litho.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#286Yazd
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 404 x 298 cmEstimate: € 200/300 -
#547
Een ijzeren poppenwagen met daarin een meisjespop met slaapogen.
Charrette à poupées en fer et une poupée aux yeux dormeurs.No longer availableDim. L: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#81
Een lot glaswerk, bestaande uit twee grote kelkvazen op hoge voet, een gele vaas, een geslepen schaal, een karaf, ...
Lot de verres comprenant deux grands vases forme calice sur haut pied, un vase coloré jaune, un plat taillé, une carafe etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#10
Een paar 18 karaats geel gouden schakeloorbellen.
Paire de boucles d’oreilles à maillon en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 4,75 gEstimate: € 130/200 -
#1
Vijf oude fotolijsten en twee oude fotoalbums in diverse uitvoeringen. We voegen er nog een geschilderd meisjesportret aan toe. XIXde eeuw.
Cinq anciens cadres à photographies et deux albums de photos divers. Nous ajoutons un petit portrait de jeune fille ovale. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#72Hipp. Dingemans
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage rupestre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 150/250 -
#110
Een 18 karaats geel gouden hanger met Mercedes embleem.
Pendentif en or jaune 18 ct avec l’emblème de Mercedes.No longer availableDim. 15,53 gEstimate: € 350/450 -
#743
“L’art en Belgique”. Ed. La renaissance du livre. Brussel, omstreeks 1950.
“L’art en Belgique”. Ed. La renaissance du livre. Bruxelles, vers 1950.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#130
Een 18 karaats geel gouden halssnoer met bijpassende oorbellen bezet met fantasiestenen.
Collier en or jaune 18 ct et paire de boucles d’oreilles sertis de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 35,12 gEstimate: € 700/900 -
#178Cartier
Een handtas van bordeauxkleurig leder. Met stofhoes.
Sac à main en cuir de couleur bordeaux. Avec housse de protection.No longer availableEstimate: € 360/380 -
#150
Een halssnoer met grote zoetwaterparels en toermalijn en met een verguld zilveren magneetslot.
Collier de perles d’eau douce et de tourmaline. Fermoir magnétique en vermeil.No longer availableEstimate: € 1400/1500