Similar lots by type
-
#233René Storms
Een smeedijzeren lampenvoet, versierd met meerdere rozen. Gesigneerd en gedateerd 2019.
Un pied de lampe en fer forgé, décoré de plusieurs roses. Signé et daté 2019.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80/120 -
#401
Een lampenvoet van meerkleurig aardewerk of glas.
Un pied de lampe en faïence multicolore ou en verre.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 25/35 -
#567L. Drimmer
Een aardewerken lampenvoet met groen glazuur met vergulde motieven. Gemerkt.
Un pied de lampe en faïence à glaçure verte à motifs dorés. Marqué.No longer availableDim. H: 60 cmEstimate: € 120/160 -
#690
Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.
Un lustre en cuivre à cinq points lumineux et décoré de boules de verre roses.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35/45 -
#248
Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
Une lampe de table basée sur une sculpture en plastique d’après Moreau et à deux points lumineux.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 100/150 -
#207
Een paar vol messingen kandelaars in barokke stijl.
Une paire de bougeoirs en laiton de style baroque.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 80/100 -
#670
Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.
Un lustre art déco en métal chromé et bois et avec des abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 50/70 -
#680
Een vintage rookbruin kunststoffen hanglamp. Jaren ‘70.
Une suspension vintage en plastique brun fumé. années 70.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40/50 -
#588
Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.
Paire de pieds de lampe en faïence à côtes torses.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80/100 -
#520
Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
Lustre en métal avec pendeloques et abat-jour en cristal.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 100/150 -
#363
Een lampenvoet van geaderd rood marmer met lampenkap.
Pied de lampe en marbre veiné rouge avec abat-jour.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 300/400 -
#413
Een paar verchroomde designkandelaars.
Une paire de bougeoirs design chromés.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/80 -
#337
Twee lampenvoeten van gekleurd Italiaans kristal.
Deux pieds de lampe en cristal italien coloré.No longer availableDim. h: 37 & 30 cmEstimate: € 40/50 -
#557L. Drimmer
Een aardewerken lampenvoet met rood en zwart glazuur met vergulde motieven. Gemerkt.
Un pied de lampe en faïence à glaçure rouge et noire à motifs dorés. Marqué.No longer availableDim. H: 75 cmEstimate: € 35/45
Other lots in this auction
-
#592Godelieva Vleeschouwers
“Bloemenmarkt”. Olieverf op doek. Met echtheidsverklaring.
"Marché aux fleurs". Huile sur toile. Avec certificat d'authenticité.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#643
Een woestijnroos.
Une rose du désert.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 35/45 -
#517
Een bord van veelkleurig Chinees porselein met Canton decor. Verguld bronzen montuur en voetstuk met rankenmotief.
Une assiette en porcelaine de Chine multicolore à décor de Canton. Monture et socle en bronze doré à motif de vrilles.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 200/300 -
#433
Een paar zeskantige vazen van blauw-wit Chinees porselein met een decor van lange lijzen. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases hexagonaux en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de longues élises. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120/200 -
#509
“Bospad.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Chemin forestier." Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 59 x 99 cmEstimate: € 80/120 -
#382
“Abstract in rood met witte stippen.” Gemengde techniek op papier.
"Abstrait en rouge avec des points blancs." Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 34 x 34 cmEstimate: € 60/80 -
#609
Een Chinese affiche met diverse scènes. Volksrepubliek.
Une affiche chinoise avec diverses scènes. République populaire.No longer availableDim. 74 x 49 cmEstimate: € 40/50 -
#470
Thaïse basreliëf met dansende shiva.
Bas-relief thaïlandais avec Shiva dansant.No longer availableDim. 152 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#36
Een klein eikenhouten bijzettafeltje met rond blad, getorste driepoot.
Petite table d'appoint en chêne à plateau rond, tripode torsadé.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 25/40 -
#405
Een design stoel met zwarte bekleding. Naar het model Golem van Vico Magistretti (1969).
Une chaise design avec un couverture noire. D'après le modèle Golem de Vico Magistretti (1969).No longer availableDim. 110 x 51 cmEstimate: € 30/40 -
#85
Een paar langwerpige refterbanken van eikenhout.
Une paire de bancs de réfectoire allongés en chêne.No longer availableDim. L. 205 cmEstimate: € 200/300 -
#283Derby Star
‘Mexico’ Voetbal uit 1986. Gesigneerd door Jan Ceulemans & Edwin v.d. Bergh. Illustatieve foto van het handtekenen bijgevoegd.
Football 'Mexique' de 1986. Signé par Jan Ceulemans & Edwin vd Bergh. Photo illustrative du moment de la signature jointe.No longer availableEstimate: € 60/100