Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.

Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.

Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.
SKU: 2908170816.
Category: Verlichting.
Auction day: 30 August 2017 19:00
Catalogue #816
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #490

    Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.

    Une ancienne lanterne en bronze et verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 96 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #810

    Een verzilverd koperen luchter met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques met twee bijpassende appliques.

    Un lustre en cuivre argenté à cinq points lumineux et pendeloques en cristal, et deux appliques assorties.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #361

    Een paar appliques van verguld brons in Lodewijk XV-stijl met drie lichtpunten. XXe eeuw.

    Paire d’appliques en bronze doré de style Louis XV à trois lumières. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #588

    Een paar rococokandelaars van messing. Frankrijk, omstreeks 1750.

    Deux chandeliers en laiton style Rococo. France, ± 1750.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #807

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #362

    Paar olielampen van opaalglas, met glazen lampenkappen (1 vervangen) en lampglas. Begin XXste eeuw.

    Deux lampes à huile en verre opale avec abats jours en verre (dont un abat jour à été remplacé) Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. H: 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #804

    Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.

    Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #814

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #158

    Een girandole van verguld brons met acht lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques en een driekantige pegel bovenaan

    Une girandole en bronze doré à huit bras, pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #817

    Een hanglantaarn van brons en glas met een Griekse rand.

    Lanterne en bronze et verre avec bordure à la grecque.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #801

    Een koperen buitenlantaarn.

    Lanterne de jardin en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #809

    Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.

    Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.
    No longer available
    Dim. L 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #470

    Een art deco luchtertje van verchroomd metaal met vijf zeshoekige glazen kapjes.

    Un petit lustre style Art Déco en métal chromé à cinq bras avec abats jours en verre hexagonales.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #565

    Een koperen luchter met een centrale glazen coupe en zes lichtpunten in twee niveaus met glazen kapjes.

    Un lustre en cuivre avec une coupe centrale en verre et six luminaires avec abats jours en verre en deux niveaux.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #367

    Een lampvoet van donkergepatineerd brons in de vorm van een olifant bij een boom.

    Un pied de lampe en bronze patiné représentant un éléphant et un arbre.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #364
    Carrelli

    Een designlampvoet van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.

    Un pied de lampe design en faïence polychrome. Porte une marque.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #497

    Een vaas van blauw en wit porselein met koperen monturen, gemonteerd als lamp.

    Vase en porcelaine bleue et blanche aux montures en cuivre monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #193

    Een paar bronzen kandelaars in art decostijl met telkens vier lichtpunten, gedragen door een naakte vrouwenfiguur.

    Deux chandeliers en style Art Deco en bronze et à quatre bras, portés par des femmes nues.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #808

    Een luchter van Venetiaans glas.

    Lampadaire en verre de Venise.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #819

    Een hanglantaarn van rood koper en glas. Glazen van het deurtje manco.

    Lanterne de vestibule en cuivre rouge et verre. Un verre manque.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #510

    Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.

    Une ancienne lanterne en bronze et verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 96 cm
    Estimate: € 220 / 280

Other lots in this auction

  • #296
    Petit à Couvin.

    Een staande klok van gesculpteerd eikenhout met een werk van koper en tin. Eind XVIIIe eeuw.

    Horloge de vestibule en chêne sculpté. Mouvement en laiton, cadran en cuivre et étain. Vin du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 220 x 45 x 30 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #32

    “Brugae Flandricarum urbium decus”. Een oude gravure van Lodovico Guicciardini.

    “Brugae Flandricarum urbium decus”. Gravure ancienne par Lodovico Guicciardini.
    No longer available
    Dim. 24 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #589

    Een verlengbare tafel van gebeeldhouwd eikenhout met vier balusterpoten in verbinding.

    Table à allonges en chêne sculpté sur quatre pieds balustres à entretoise.
    No longer available
    Dim. 160 (300 verlengd) x 100 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #346

    Een violontafeltje van wortelfineer.

    Table violon en ronce de noyer.
    No longer available
    Dim. 55 x 118 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #359
    PAN
    Period: 07/02/1963

    ‘Naakte vrouw’. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    “Nu assis”. Pastel sur papier. Signé et daté.
    No longer available
    Dim. 60 x40 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #153

    Kolompendule van gemarqueteerd hout met messingen klokomlijsting en wit geëmailleerde wijzerplaat. XIXde eeuw. Slijtage.

    Pendule à colonnes en bois marqueté, cadran émaillé encadré de laiton. XIXe siècle. Usures.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #108

    Een paar kandelaars van zilvergepatineerd brons, gedragen door twee engelen. Geuten op schaal naar grotere voorbeelden.

    Paire de candélabres en bronze à patine argenté portée par deux angelots. Fontes d’après des exemples plus grands.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #538
    Limoges

    Een dekselvaas van meerkleurig porselein met een Imaridecor. Onderaan gemerkt.

    Une potiche en porcelaine polychrome, décor Imari. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #633

    Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.

    Poupée ancienne en plastique aux yeux dormeurs et aux vêtements en dentelle.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #152
    Napoléon François Ghesquiere
    Period: 1812 - 1862

    “Het gebed”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “La prière”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #638

    Een lot van drie vazen van Afrikaans ivoor met gesculpteerde decors. Eerste helft XXe eeuw.

    Un lot de trois vases africains en ivoire. Décors sculptés. Première partie XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #47

    Een kleine terrine met pollepel van tin, versierd met een bloemendecor in reliëf. Tijdperk art nouveau.

    Petite terrine et sa louche en étain décorée de fleurs en relief. Epoque art nouveau.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More