Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een luchtertje van glas en koper met kristallen pendeloques, deels gekleurd en druiventrosjes voorstellend.

Een luchtertje van glas en koper met kristallen pendeloques, deels gekleurd en druiventrosjes voorstellend.

Un lustre en verre et cuivre avec pendeloques en cristal, partiellement coloré et représentant des grappes de raisin.
Dim. H. 75 cm
SKU: 2408210696.
Auction day: 25 August 2021 19:00
Catalogue #696
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #259

    “Winters zicht in de Franche-Comté”. Olieverf op paneel. Naar een werk van Robert Fernier.

    Vue d'hiver en Franche-Comté. Huile sur panneau. D'après une oeuvre de Robert Fernier.
    No longer available
    Dim. 45 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #486
    Hereke

    Een handgeknoopt tapijt van wol op katoen.

    Une laine nouée à la main sur un tapis en coton.
    No longer available
    Dim. 376 x 260 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #25

    Twee verschillende 18 K geelgouden dameshorloges met roestvrij stalen en plaqués polsbanden.

    Deux montres pour femme différentes en or jaune 18 carats avec bracelets en acier inoxydable et plaqué.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #347

    Een paar messingen schijfkandelaars. XVIIIe eeuw.

    Une paire de bougeoirs disques en laiton. XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h:20 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #408

    Een moderne glazen vaas.

    Un vase en verre moderne.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #109
    J. Vandeperre

    “Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vase à fleurs. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #258

    Een paar XVIIIe eeuwse aardewerken bordjes, waarbij één Delfts(?) met bloemendecor en één Doorniks met een decor à la mouche.

    Une paire d'assiettes en faïence du XVIIIe siècle dont une de Delft(?) à décor floral et une de Tournai à décor à la mouche.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #53

    “De Heilige familie”. Een groep van monochroom wit biscuit met vergulde details.

    La Sainte Famille. Un groupe de biscuit blanc monochrome avec des détails dorés.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #246

    Een grijsgepatineerde commode in Lodewijk XVI-stijl met twee grote en twee kleine laden en een marmeren blad.

    Commode de style Louis XVI à patine grise avec deux grands et deux petits tiroirs et un dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. 85 x 131 x 52 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #73

    Een paar siervaasjes van roze marmer.

    Une paire de vases décoratifs en marbre rose.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #85

    Drie 18 K geelgouden trouwringen.

    Trois alliances en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. 11,84 g
    Estimate: € 350 / 400
  • #3

    Een porseleinen penseelkoker.

    Un étui à pinceaux en porcelaine.
    No longer available
    Dim. H. 12,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More