Similar lots by type
-
#699
Een geaccoleerde mahoniehouten wandconsole met marmeren blad. Blad gerestaureerd.
Une console murale en acajou de forme accolade avec dessus en marbre. Tablette restaurée.No longer availableDim. b: 78 cmEstimate: € 100/120 -
#466
Twee Art deco ronde tafeltjes, gefineerd walnoten hout.
Deux 2 tables rondes art déco, placage de noyer.No longer availableDim. h 61 x Ø 60 cmEstimate: € 330/350 -
#626
Een houten ronde tafel met centrale poot.
Une table ronde en bois avec pied central.No longer availableDim. h 72 cm & Ø 103 cmEstimate: € 50/100 -
#186
Eikenhouten tweedeurkast. Mooie paneeldeuren met barok lijstwerk. Duitsland, begin XIXde eeuw.
Armoire à deux portes en chêne. Belles portes à panneaux avec moulures baroques. Allemagne, début XIXème siècle.No longer availableDim. 195x62x200 cmEstimate: € 200/300 -
#6
Barokke verguld houten kerkkandelaar, gemonteerd op elektriciteit.
Bougeoir d'église baroque en bois doré, monté sur électricité.No longer availableDim. H. 134 cmEstimate: € 100/120 -
#551
Houten gesculpteerd beeld, Chinese krijger God “Guan Gong Yu”, fijn detail, lichte herstelschade aan hellebaard.
Statue en bois sculpté, Dieu guerrier chinois "Guan Gong Yu", détail fin, légers dommages de réparation à la hallebarde.No longer availableDim. h 60 x b 20 cmEstimate: € 180/200 -
#296
Kleine eikenhouten linnenkoffer met twee gemoulureerde panelen. XIXde eeuw.
Petit coffre à linge en chêne à deux panneaux moulurés. XIXème siècle.No longer availableDim. h47 x b81 x l42Estimate: € 60/80 -
#599
Een grote regulateur met mooi versierde notenhouten kast. Wit geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Compleet en in werkende staat.
Un grand régulateur avec un boîtier en noyer joliment décoré. Cadran émail blanc avec chiffres romains. Complet et en état de marche.No longer availableDim. H. 130 cmEstimate: € 120/200 -
#556
Een etagere van gefineerd hout met bronzen monturen in Lodewijk XV-stijl. Twee tabletten, het bovenste met galerijtje.
Etagere en bois de placage avec montures en bronze de style Louis XV. Deux tablettes, celle du haut avec une petite galerie.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 300/340 -
#596
Staande klok. Geelkoperen wijzerplaat gemerkt Thomas Willson, Dunstable. XIXde eeuw.
Horloge de vestibule. Cadran en cuivre jaune marqué Thomas Willson, Dunstable. XIXème siècle.No longer availableDim. H: 200 cmEstimate: € 200/300 -
#656
Een eikenhouten armstoel met gestoken rugleuning. Engeland, XVIIde eeuw. Kleine letsels.
Fauteuil en chêne à dossier sculpté. Angleterre, XVIIe siècle. Dégâts mineurs.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 80/100 -
#650
Tafeltje met 2 laden in de gordel.
Table avec 2 tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 102x52x74 cmEstimate: € 100/120 -
#226
Een eikenhouten trogkast.
Coffre à deux portes en chêne.No longer availableDim. b 147,5 cm x h 81 cm x d 62 cmEstimate: € 120/200 -
#436
4 antiek gesculpteerde stoelen, met gecanneerde rug en zit.19e eeuws.
4 chaises antiques sculptées, à dossier et assise cannelés. 19ème siècle.No longer availableDim. h112cm x b45cm x d42,5cmEstimate: € 120/200 -
#616
Een mahoniehouten ladenkastje met vijf laden met messingen trekkers en met een ingewerkt marmeren blad. Engeland, einde XIXde eeuw.
Commode en acajou à cinq tiroirs avec anses en laiton et dessus en marbre incorporé. Angleterre, fin du XIXème siècle.No longer availableDim. 104 x 69 x 48 cmEstimate: € 120/200 -
#336Thonet
Een serie van zes pubstoelen van stoomgebogen hout, drie met beklede rug, drie met open rug. Zittingen bekleed met similileder. Gemerkt. Op aanvraag zijn er nog heel wat meer te verkrijgen.
Une série de six chaises de pub en bois courbé à la vapeur, trois à dossier rembourré, trois à dossier ouvert. Sièges recouverts de simili cuir. Marquées. Beaucoup d'autres sont disponibles sur demande.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#486
Een Art deco étagere met walnotenfineer.
Etagère art déco en placage de noyer.No longer availableDim. h 178 x b 90 x l30 cmEstimate: € 330/350 -
#606
Hoge houten krantenstandaard met 5 houders op draaistuk, onderaan 3 poten.
Porte-journaux haut en bois avec 5 supports sur pivot, 3 pieds en bas.No longer availableDim. h 166,5 x b 59 cmEstimate: € 230/250 -
#476
Twee ronde Art deco tafeltjes, notenhout fineer.
Deux tables rondes Art déco, placage de noyer.No longer availableDim. h 58,5 x Ø 59,5 cmEstimate: € 330/350 -
#314
Een pendule in een grenenhouten kast met een notenhouten front. Beschilderde wijzerplaat (verweerd) met Romeinse cijfers en met rode Arabische cijfers tot 24. Kwikslinger. Compleet met sleutel.
Une horloge dans un boîtier en pin avec une façade en noyer. Cadran peint (patiné) avec chiffres romains et chiffres arabes rouges jusqu'à 24. Pendule au mercure. Complet avec clé.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 40/60 -
#176
Een tweedelige eikenhouten bibliotheek met onderaan vier paneeldeuren en bovenaan vier beglaasde deuren met latwerk. Engeland, Georgian stijl.
Bibliothèque en chêne en deux parties avec quatre portes à panneaux en bas et quatre portes vitrées à croisillons en haut. Angleterre, style géorgien.No longer availableDim. 210 x 159 cmEstimate: € 200/300 -
#294
Een rechthoekige vintage salontafel van licht hout. Vier poten met kruisverbinding in H. Scandinavië, jaren vijftig.
Une table basse vintage rectangulaire en bois clair. Quatre pieds avec entretoise en H. Scandinavie, années cinquante.No longer availableDim. 50 x 149 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#456
Art deco salontafel van gefineerd notenhout.
Table basse art déco en placage de noyer.No longer availableDim. h 57,5 x Ø 80 cmEstimate: € 230/250 -
#496
Ronde mahonie tafel met verzilverde visvormige ornamenten op de poten, lichte kras op tafelblad.
Table ronde en acajou avec ornements en forme de poisson en métal argenté sur les pieds, légère rayure sur le dessus de la table.No longer availableDim. h79cm x Ø88,5cmEstimate: € 250/300
Other lots in this auction
-
#80
Een parelhalssnoer met 18 karaats witgouden slot bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Un collier de perles avec un fermoir en or blanc 18 carats serti de diamants taille ancienne d'un poids total de +- 0,40 ct.No longer availableEstimate: € 700/800 -
#243
Een naturalistische zilveren stier met 5 dito sabelvormige prikkers. Toledo.
Un taureau d'argent naturaliste avec 5 pointes en forme de sabre idem. Tolède.No longer availableDim. L.8 cmEstimate: € 60/100 -
#119Kennes
“Zicht op Boom.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de Boom." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 79 cmEstimate: € 100/120 -
#126
Een 19de eeuwse staande klok. Gesculpteerd notenhout. Met een werk van Wilhelmus Wessels ‘Orlogiemaeker à Gelen’. In werkende staat.
Une horloge de parquet du XIXe siècle. Noyer sculpté. Avec un mouvement de Wilhelmus Wessels 'Orlogiemaeker à Gelen'. En état de marche.No longer availableDim. h 266 cmEstimate: € 300/400 -
#622Jaak Schaepherders
“Strandzicht met zonnebaders en zeilboten.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1944.
“Vue sur la plage avec bains de soleil et voiliers.” Huile sur toile. Signée. Datée 1944.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 60/100 -
#161Léopold Harzé
“Gros-René & Marinette” lot van 2 bronzen beeldjes, gesigneerd Leop. Harzé. Gegoten door Cie des Bronzes Bruxelles.
"Gros-René & Marinette" lot de 2 statuettes en bronze, signées Léop. Harze. Fonte par la Cie des Bronzes Bruxelles.No longer availableDim. h29cmEstimate: € 600/700 -
#249
Een paar ingekleurde gravures: “Surrender of the Childeren of Tippoo Sultain.” & “Finding of the Body of Tippoo Sultain.”
Une paire de gravures coloriées : « Reddition des enfants de Tippoo Sultain ». & « Découverte du corps de Tippoo Sultain ».No longer availableDim. 61 x 78 cmEstimate: € 120/200 -
#138Hippolyte François MoreauPeriod: 1832-1927
“Op weg naar school”. Bronzen groep met drie meisjes. Gesigneerd en met gietersmerk van Susse Frères, Paris. Op verguld bronzen draaiende sokkel (hoogte zonder sokkel).
"Sur le chemin de l'école". Groupe en bronze avec trois filles. Signé et du cachet du fondeur Susse Frères, Paris. Sur socle tournant en bronze doré (hauteur sans socle).No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 4000/5000 -
#77
Een lot Frans aardewerk, bestaande uit twee inktstellen en een olie- en azijnstelletje. Alles met recipiënten en stopjes. Vroeg XIXe eeuw.
Lot de poterie française, composé de deux sets d'encre et d'un set huile et vinaigre. Le tout avec récipients et bouchons. Début XIXème siècle.No longer availableDim. H: 6-16 cmEstimate: € 100/140 -
#575
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,52 ct.No longer availableDim. 2,58 gEstimate: € 650/700 -
#661
Een lot meerkleurig Chinees porselein, bestaande uit vier zalfpotjes, een theepotje (handvat afgebroken) en twee kopjes. bijgevoegd een geëmailleerd doosje.
Lot en porcelaine de Chine multicolore, composé de quatre pots à pommade, d'une théière (anse cassée) et de deux tasses. on ajoute une boîte émaillée.No longer availableDim. Ø: 4 - 7 c mEstimate: € 40/50 -
#543
Murano vaas, polychroom gekleurd, vloeiend decor.
Vase de Murano, multicolore, décor fluide.No longer availableDim. h 37 x b 10 cmEstimate: € 65/75