Other lots in this auction
-
#697
Een rechthoekige schotel van Chinees porselein met een blauw en wit decor van pioenen. Onderaan gemerkt.
Plat rectangulaire en porcelaine de Chine à décor bleu et bland de pivoines. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 42 cmEstimate: € 60/80 -
#584Gerard Darau
“Naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nu”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 85 x 54 cmEstimate: € 420/500 -
#674
“Staand naakt”. Potlood op papier. Omstreeks 1900.
“Nu debout”. Crayon sur papier. Vers 1900.No longer availableDim. 75 x 54 cmEstimate: € 80/120 -
#665
Een gefineerde kaptafel met twee laden in de gordel.
Coiffeuse en bois de placage ouvrant à deux tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 130 x 101 cmEstimate: € 100/160 -
#175
Een serie van zes sobere eikenhouten stoelen.
Une série de six chaises en chêne, sobre”.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 80/120 -
#444
Drie schaduwbeelden polychroom met hoorn en vogelpennen. Indonesië.
Trois figures d’un théâtre d’ombres décorées de corne et de plumes d’oiseaux. Indonésie.No longer availableDim. 90 cmEstimate: € 50/60 -
#788
“Danseresjes”. Een serie van vier beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
“Danseuses”. Suite de quatre statuettes en porcelaine de Saxe polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#71Limoges
Een paar schotels met rode rocaillerand en met romantische voorstellingen op het plat. Einde XIXde eeuw. Achteraan gemerkt.
Deux plats avec rebord en rocaille rouge et représentations de scènes romantiques sur le plat. Fin XIXième siècle. Marques au dos.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#120
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 11,72 gEstimate: € 1000/1200 -
#662
“Bloemstilleven”. Aquarel. Draagt een handtekening: Kamerling-Oenes.
“Nature morte aux fleurs”. Aquarelle. Porte une signature: Kamerling-Oenes.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 80/120 -
#794
Reproducties van Japanse houtsneden (15 x 19 cm): “The Wave” van Hokusai en een andere. En een Weense gravure met een ruiter (11,5 x 9,5 cm).
Deux reproductions de gravures japonaises (15 x 19 cm): “The Wave” van Hokusai et une autre. Ainsi qu’une gravure viennoise représentant un cavalier (11,5 x 9,5 cm).No longer availableEstimate: € 20/30 -
#546
Een Engels breakfront buffet met vier paneeldeuren.
Un buffet breakfront anglais à quatre portes panneaux.No longer availableDim. 92 x 190 cmEstimate: € 200/300