Other lots in this auction
-
#644Gebrand VolgerPeriod: °1940
“Straatfeest”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.
"Fête de rue". Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1991.No longer availableDim. 58 x 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#268
Een grote aardewerken vaas met een bloemendecor.
Un grand vase en faïence à décor floral.No longer availableDim. h: 53,5 cmEstimate: € 100 / 150 -
#467
Drie diverse borden van veelkleurig Chinees porselein met famille rose decor met bloeiende planten. Tijdperk Qinglong. Eén met haarscheur.
Trois assiettes diverses en porcelaine de Chine multicolore à décor famille rose de plantes fleuries. Époque Qinglong. Un avec un cheveu.No longer availableDim. Ø 23,3 cmEstimate: € 100 / 120 -
#531
Een paar liggende Chinese figuren van blauw, rood en wit geglazuurd porselein.
Une paire de personnages chinois couchés en porcelaine émaillée bleue, rouge et blanche.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 180 / 200 -
#376
Een hangkastje voor Japanse netsuke’s van tropisch hardhout.
Une armoire suspendue pour netsuke japonais en bois dur tropical.No longer availableDim. 73,5 x 41 x 10 cmEstimate: € 30 / 40 -
#420
Een 14 K witgouden ketting met 18 geelgouden hanger bezet met dameshoofd. Nefertiti.
Un collier en or blanc 14 kt avec un pendentif en or jaune 18 serti d'une tête de femme. Néfertiti.No longer availableDim. 14 k 9,67g,18 k 1,80 gEstimate: € 240 / 300 -
#374Eline ‘t SantPeriod: °1951
“Zo zal het zijn!” Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 9/40 buiten de plaat.
"Ainsi soit-il!" Une lithographie en couleurs. Signé et numéroté 9/40 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 11 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#341
“Meisje met mand op het hoofd” & “Vogeltje met bloem”. Twee groepjes van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt van Casades & Porcegama.
"Fille au panier sur la tête" & "Petit oiseau à la fleur". Deux groupes de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas par Casades & Porcegama.No longer availableDim. h: 19 & 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#358
Een lot van drie stuks Aziatica, bestaande uit een sierbord van Satsuma-aardewerk, een antiek porseleinen bord met Imaridecor en een Chinees porseleinen potje met meerkleurig decor van pioenen op achtergrond van capucineglazuur.
Lot de trois objets asiatiques, composé d'une assiette décorative en poterie de Satsuma, d'une assiette ancienne en porcelaine à décor Imari et d'un pot en porcelaine de Chine à décor de pivoines multicolores sur fond brun capucine.No longer availableDim. Ø: 11, 21 & 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#525
Moderne consoletafel met plexiglazen voet en tablet, gedragen door twee slagtanden van imitatie-ivoor.
Console moderne à piétement et tablette en plexi portée par deux défenses en imitation d’ivoire.No longer availableDim. 77 x 120 x 50 cmEstimate: € 200 / 260 -
#517
Een grote volle messingen kandelaar met gegraveerd decor.
Un grand bougeoir en laiton massif à décor gravé.No longer availableDim. h: 142 cmEstimate: € 140 / 220 -
#143Louis Vuitton
Een handtas van zwart Suhalileder. Model ‘Radieux’. Datacode TH 4038. Met slotjes en twee sleuteltjes.
Un sac à main en cuir Suhali noir. Modèle 'Radieux'. Code de données TH 4038. Avec serrures et deux clés.No longer availableEstimate: € 650 / 750