Other lots in this auction
-
#8
Een messingen inktstel met barokke versieringen. Bijgevoegd een kamerbel met beeltenis van Napoleon. H: 16 cm.
Une garniture d'encrier en laiton à décors baroques. Attaché est une cloche de chambre avec une image de Napoléon. H: 16 cm.No longer availableDim. 15 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#121
Een art deco bronzen vrouwenprofiel op een marmeren sokkel. Schade aan het patina.
Profil féminin art déco en bronze sur socle en marbre. Dommages à la patine.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 35/45 -
#323
Een geborsteld tinnen koffie- en theestelletje. Vierdelig op dienblad.
Service à thé et café en étain brossé. Quatre pièces sur plateau.No longer availableDim. 29 cm x 24 cmEstimate: € 80/100 -
#137
Een driedelig schouwgarnituur van verguld brons en arduin, bestaande uit een pendule, versierd met engeltjes en twee kandelaars met vijf lichtpunten. Eind XIXe eeuw. Kleine beschadiging bovenaan.
Garniture de cheminée en trois pièces en bronze doré et pierre bleue, composée d'une pendule de cheminée, à décor d'angelots et de deux bougeoirs à cinq points lumineux. Fin XIXème siècle. Petit dommage au sommet.No longer availableDim. 48 cm x 42 cm x 16 cmEstimate: € 300/400 -
#260
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. en een centrale robijn van +- 2,50 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,20 ct. et d'un rubis central de + - 2,50 ct.No longer availableDim. 7,80 gEstimate: € 1800/2000 -
#628
Een precolumbiaans stenen beeldje in de vorm van een hoofd.
Une figurine en pierre précolombienne en forme de tête.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 60/100 -
#354Goebel, Germany
Een achtdelig kerstkoor van monochroom wit aardewerk naar ontwerp van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Un chœur de Noël en huit parties de faïence blanche monochrome conçu par M.I. Hummel. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 13 cm - 8 cmEstimate: € 120/200 -
#505Heriz
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje met geometrische motieven.
Un tapis oriental en laine noué à la main avec des motifs géométriques.No longer availableDim. 203 x 127 cmEstimate: € 50/60 -
#546Hüni & Hübert, Zürich
Een notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.
Un piano droit en noyer avec des poignées en laiton sur les côtés.No longer availableDim. 122 x 155 x 65 cmEstimate: € 80/120 -
#557
Drie diverse kopjes en vijf schoteltjes van Chinees porselein. Een klein kopje en schoteltje met een Imari-decor. Twee grotere met famille rose decor en twee blauw-witte schoteltjes met Kangxi decors. XVIIIde en XIXde eeuw.
Trois tasses et cinq soucoupes diverses en porcelaine de Chine. Une petite tasse et soucoupe à décor Imari. Deux plus grandes à décor famille rose et deux soucoupes bleues et blanches à décors Kangxi. XVIIIème et XIXème siècles.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#465
Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw. (blad gebroken)
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Tablette en marbre. Début du XXe siècle. (marbre cassé)No longer availableDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 120/200 -
#400
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met koraal.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de corail.No longer availableEstimate: € 200/240