#584Jan CobbaertPeriod: 1909-1995
#608
Een Chinese opiumpijp van been met gegraveerde decors en met koperen beslag.
#585
#645Hermes Porcelaine, Paris
#204
Een vergulde spiegel in Louis-Philippestijl.
#217
Een gazelle-gewei op muurplaat.
#117Gucci
Een zwart lederen handtas. Met stofhoes.
#76
Een rustieke eikenhouten bijzettafel met een lade in de gordel en met een gechantourneerde H-verbinding. Vroeg XIXde eeuw.
Une table d'appoint rustique en chêne avec un tiroir dans la ceinture et avec un joint en H noirci. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 72 x 75 x 63,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#167
Divers massief zilveren serveerbestek, Nederlandse keuren, 2de gehalte met een pollepel (Voorschoten), drie lepels en twee vorken. Datumletters tussen 1944 en 1957.
Divers couverts de service en argent massif, poinçons hollandais, deuxième montant avec une louche (Voorschoten), trois cuillères et deux fourchettes. Lettres de date entre 1944 et 1957.No longer availableDim. 725 g brutEstimate: € 300 / 350 -
#620
Een melkglazen vaas met zwart swirldecor.
#336
Een klein bijzetkastje met een lade en een opzij rollend deurtje.
#412
Constructivistisch kunstwerk in ijzer.
Oeuvre constructiviste en fer.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 60 / 80