#577Een mooi vormgegeven kruik van steengoed met bruin zoutglazuur en een kleiner exemplaar van ongeglazuurd steengoed. De kleinste met lichte slijtagesporen.
Une cruche en grès magnifiquement conçue avec une glaçure au sel brun et un plus petit exemple de grès non émaillé. Le plus petit avec de légers signes d'usure.No longer availableDim. H. 21 & 14 cmEstimate: € 50 / 70 -
#312Een lot van negen beeldjes van meerkleurig Staffordshire-aardewerk.
#82Hendrik BreedveldPeriod: 1918 - 1999“Geanimeerd strandzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#458“Herder”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.
#441Een geknielde geisha van gepatineerd brons.
#321Een paar messingen kandelaars.
#508Een grote kom van blauw en wit Chinees porselein met een decor van draken.
#420Een vintage tafel uit de jaren zeventig. Gekruiste poten.
#566Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Souris sur une branche. Un groupe en bronze dans le goût des bronzes viennois. Signé en bas.No longer availableDim. l: 16 cmEstimate: € 100 / 140