#458Een zittende Thaise Boeddha van brons.
#481Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
#392“Grand canyon”. Twee lavistekeningen. Toegeschreven Gonner Witfors.
#577Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een houten deksel.
#323Een sober houten schrijfkoffertje.
#74René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Een stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Une nature morte". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un saphir central de +- 2,10 ct. et de princesses de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableEstimate: € 1700 / 1900 -
#595Een groot Oosters tapijt (enige randslijtage).
Un grand tapis oriental (quelques usures sur les bords).No longer availableDim. 390 x 300 cmEstimate: € 500 / 800 -
#569Een klein houten meubeltje met open vak en een lade.
#84Franz Van Genesen“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage fluvial. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 120 / 200