Other lots in this auction
-
#99Rik Mulders“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de la ferme d'hiver. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#695Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.
Un tapis de prière en laine pakistanais noué à la main et un petit tapis.No longer availableDim. 124 x 81 & 128 x 116 cmEstimate: € 30 / 50 -
#286Een mahoniehouten tafel met tapse poten met uitklapbaar blad tevens te gebruiken als wandtafel.
Une table en acajou avec des pieds fuselés avec un plateau rabattable qui peut également être utilisé comme table d'appoint.No longer availableDim. 75 x 123 x 108 cmEstimate: € 100 / 120 -
#526Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een koppel in het decor.
Un tapis oriental en laine noué à la main avec un couple dans le décor.No longer availableDim. 141 x 96 cmEstimate: € 80 / 100 -
#617Een paar olielampen van Japans aardewerk en koper. De ene met lampenglas, de andere omgezet op elektriciteit. H. 37 cm (voet).
Une paire de lampes à huile en poterie japonaise et cuivre. L'une avec verre de lampe, l'autre convertie à l'électricité. H. 37 cm (pied).No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#260Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 2,10 ct. en diamant princessen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un saphir central de +- 2,10 ct. et de princesses de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableEstimate: € 1700 / 1900 -
#423Een sierschotel van Imariporselein.
Un plat décoratif en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#27Een paar amphipterevormige messingen kandelaars. Beschadiging aan de vleugel.
Une paire de bougeoirs amphibies en laiton. Dégât à l'aile.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#425Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Un chemin de table en laine persan noué à la main.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#137“Engelse jager met hond en hoorn”. Een bronzen groep met deels meerkleurig patina op houten voetstuk.
“Chasseur anglais avec chien et cor”. Un groupe en bronze avec patine en partie multicolore sur socle en bois.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 250 / 350 -
#394Een reeks van 30 meerkleurig porseleinen kruidenpotjes. Engels werk. Onderaan gemerkt en genummerd.
Un ensemble de 30 pots à épices en porcelaine multicolore. Travail anglais. Marqué et numéroté en bas.No longer availableDim. h: 9,5 cmEstimate: € 120 / 160 -
#73Een bronzen vaas met beeltenis van Admiraal Togo.
Un vase en bronze représentant l'amiral Togo.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80 / 100

