#612
Een Indische tangka met scènes uit het leven van Boeddha. Gouache op zijde.
Tangka d’Inde représentant des scènes de la vie du Bouddha. Gouache sur soie.No longer availableDim. 56 x 38 cmEstimate: € 300/500 -
#609
Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Bracelet en argent serti de citrine ayant un poids total de ± 8,50 ct.No longer availableDim. 12,45 gEstimate: € 300/400 -
#521
Een replica van een Samuraizwaard.
#507
Een Chinees personage van meerkleurig aardewerk met sang-de-boeufglazuur. Binnenin gemerkt.
Personnage chinois en faïence polychrome à glaçure sang-de-boeuf. Intérieur marqué.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60/100 -
#668
Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.
Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.No longer availableDim. h: 26 & 31 cmEstimate: € 100/120 -
#379
Een rotan salontafel. Sletig.
#88Ancienne Fabrique Royale, Limoges
Een theeserviesje, bestaande uit een theepot, melkkan, suikerpot en tien kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt.
Petit service à thé comprenant une théière, un pot à lait, un sucrier, dix tasses et soucoupes. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cm (theepot)Estimate: € 40/60 -
#99
Vier reproducties van botanische prenten, waarvan twee naar Redouté.
#122
“Ruiter in een landschap”. Olieverf op paneel in de stijl van de XIXe eeuw. Apocrief gesigneerd.
“Cavalier dans un payage”. Huile sur panneau dans le style du XIXe siècle. Signature apocryphe.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100/120 -
#634
Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
#115
Een paar manchetknopen en hemdenknoopjes van 14 karaat geel goud.
Paire de boutons de manchettes et de boutons de chemise en or jaune 14 K.No longer availableDim. 12,61 gEstimate: € 250/350