#699Een danspaar, een jongetje met en hond en een meisje met een gans. Drie beeldjes van polychroom Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#54Roger Borgluw(?)“CMB - Mer-de Ville.” Karikatuur - Potlood op papier. Gesigneerd, gedateerd 1974.
#359Een collectie van 11 diverse vogels van polychroom Duits porselein, gemerkt Rosenthal, Hutchenreuter (o.m. Granget), Herend e.a.
#654Vier diverse affiches. Twee voor een “Ontpanningsavond” uit 1961, rondom met reclames van Imperial Products (72 x 53 cm). Ed. Drukkerij van het Bedrijf. Klein letsel aan een hoek. Eén van Compagnie Générale Maritime “The French Line”, ontwerp door Pierre Fix-Masseau 1993 (80 x 60 cm). Een kunstfoto “Column” uit de reeks Surrational Images of Scott Mutter. Ed. Scott Mutter, University of Illinois Press 1993 (66 x 34 cm).
#21Paul Knüpfer. “Schottische Sage”. Een grammofoonplaat ter ere van de 25-jarige jubileum Van Keizer Wilhelm II (1888-1913) in oorspronkelijke doos.
#169Rik Slabbinck“Landschap met knotwilgen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Minieme verfschade rechts boven, schilfers.
#152Louis ThevenetPeriod: 1874 - 1930“Interieur met doorkijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924 rechtsonder, achteraan een rond monogram TL. Kleine restauratie.
A vsl cut crystal vase with blue and fluorescent green decor.No longer availableDim. h 19,5 cmEstimate: € 120 / 160
#326Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.
#621Thais polychroom houtsculptuur met vier dansende figuren.
#153“Mignon.” Een pendule met zamakken beeld op rood marmer. Naar Bruchon. Omstreeks 1870. In werkende staat.
#657Een mahoniehouten sigarendoosje.
A mahogany cigar box.No longer availableDim. 23 x 18 x 9 cmEstimate: € 40 / 45 -
#323Een lot van 14 boeken met betrekking tot kunst(enaars), antiek en historische locaties.
A lot of 14 books related to art(ists), antiques and historical locations.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#529A. Dies“Portret van een burgerman”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906. (AID3385).
#116Een notenhouten Art Deco design eetkamertafel met uitschuifbaar gedeelte.
#585Herman P.P.C.Een vintage bureaulamp - omstreeks 1930. Gemerkt nederl. Octr. nr. 12552.
A vintage desk lamp - around 1930. Marked Dutch. Oct. no. 12552.No longer availableDim. h +- 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#445Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met externe lampen.
#408Een gesculpteerd houten Afrikaans masker. Senufo stam.
A wood sculpted African mask. Senufo tribe.No longer availableDim. 43 cmEstimate: € 50 / 80