Similar lots by type
-
#266
Een paar grijsgepatineerde fauteuils in Lodewijk XVI-stijl met groen fluwelen bekleding.
Paire de fauteuils de style Louis XVI patine grise avec revêtement en velours vert.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#655
Een gebeeldhouwd bijzettafeltje in barokke stijl met marmeren blad.
Une table d'appoint sculptée de style baroque avec tablette en marbre.No longer availableDim. 47 x 57 cmEstimate: € 40/50 -
#650
Een paar zwartgelakte tafeltjes met verguld lijstmotief.
Une paire de tables laquées noires avec un motif doré.No longer availableDim. 52 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#226
Een gebeeldhouwd bureau op sledepoten, met twee laden en het blad met parketwerk.
Un bureau sculpté sur tréteaux, avec deux tiroirs et le dessus parqueté.No longer availableDim. 150 x 85 cmEstimate: € 200/250 -
#575
Een zwartgelakt en goudgepatineerd Chinees tweedeurskastje.
Un meuble chinois à deux portes laqué noir et patiné or.No longer availableDim. 91 x 62 x 31 cmEstimate: € 60/1500 -
#96
Een blank houten commode met vier geaccoleerde laden.
Une commode en bois blanc avec quatre tiroirs intégrés.No longer availableDim. b: 128 cmEstimate: € 80/100 -
#116
Een Engels mahoniehouten meubel met twee paneeldeuren en een openklapbare bovenkant.
Un meuble anglais en acajou avec deux portes à panneaux et un dessus rabattable.No longer availableDim. 127 x 96 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#456
Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.
Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.No longer availableDim. Ø: 115 cm h: 77 cmEstimate: € 120/200 -
#610Joe Colombo
“Yellow Boby Trolley 1970”. Van ABS plastic en met drie wielen. Eerste reeks, met merk. Enige slijtage.
“Yellow Boby Trolley 1970”. En plastique ABS et sur trois roues. Première série, avec marque. Quelques usures.No longer availableDim. H. 73 cmEstimate: € 200/240 -
#566
Een mahoniehouten klapsecretaire met vier laden onder het blad en binnenin zes kleine laden en een kastje.
Un secrétaire pliant en acajou avec quatre tiroirs sous le dessus et à l'intérieur six petites tiroirs et un meuble.No longer availableDim. 104 x 107 x 52 cmEstimate: € 100/150 -
#600
Een notenhouten tafelvitrine.
Une vitrine de table en noyer.No longer availableDim. 76 x 86 x 47 cmEstimate: € 80/120 -
#580
Een klasseermeubeltje met rolluik.
Un classeur avec volet roulant.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#246
Een grijsgepatineerde commode in Lodewijk XVI-stijl met twee grote en twee kleine laden en een marmeren blad.
Commode de style Louis XVI à patine grise avec deux grands et deux petits tiroirs et un dessus en marbre.No longer availableDim. 85 x 131 x 52 cmEstimate: € 100/120 -
#665
Een lage eikenhouten boekenkast in Régencestijl.
Une bibliothèque basse en chêne de style régence.No longer availableDim. 100 x 200 x 28 cmEstimate: € 80/100 -
#595
Een eikenhouten koffer in Régencestijl. Omstreeks 1800.
Un coffre en chêne de style Régence. Vers 1800.No longer availableDim. 62 x 133 x 59 cmEstimate: € 100/120 -
#585
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.No longer availableDim. 133 x 106 cmEstimate: € 60/100 -
#256
Een paar notenhouten fauteuils in Régencestijl en bekleed met groen fluweel.
Une paire de fauteuils en noyer de style Régence recouverts de velours vert.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 50/80 -
#635
Een kaarttafel met vier bijpassende armstoelen.
Une table à cartes avec quatre fauteuils assortis.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 60/100 -
#645
Een houten zuil met imitatiemarmeren schildering.
Une colonne en bois avec une peinture imitation marbre.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 80/120 -
#590
Een Engels notenhouten hoekkastje met een paneeldeur onder een gevitreerde deur.
Un meuble d'angle en noyer anglais avec une porte à panneaux sous une porte vitrée.No longer availableDim. h: 181 cmEstimate: € 70/110 -
#306
Een gesculpteerde kuipfauteuil, bekleed met tapisserie., We voegen er een Régence voetbankje,bekleed met naaldwerk aan toe.
Un crapaud sculpté, recouvert de tapisserie. On ajoute un pouf Régence tapissé.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 40/60 -
#126
Een uit drie delen opgebouwd grenenhouten meubel.
Un meuble en pin composé de trois parties superposéesNo longer availableDim. 185 X 116 X 55 cmEstimate: € 120/200 -
#236
Een gefineerde Engelse commode met drie grote en twee kleine laden.
Commode anglaise plaquée avec trois grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 107 x 101 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#576
Een commode met twee grote onder twee kleine laden en met marmeren blad.
Commode avec deux grands sous deux petits tiroirs et avec dessus en marbre.No longer availableDim. 85 X 127 X 50 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#381
Een snuifflesje van glas met zilveren montuur. XXe eeuw.
Un flacon à priser en verre avec montures en argent. XXe siècle.No longer availableDim. H. 9,5 cmEstimate: € 60/80 -
#502J. Sorolla
“Dames op het strand. Een emailschildering in twee hoogtes. Beschadiging aan één van de gezichten.
Dames sur la plage. Une peinture sur émail en deux hauteurs. Dommage sur l'un des visages.No longer availableDim. 36 x 38 cmEstimate: € 200/250 -
#17Val St. Lambert
Een kleurloze kristallen vaas. Gemerkt.
Un vase en cristal incolore. Marqué.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 35/45 -
#142Anna KernkampPeriod: 1868-1947
“Stilleven met uien en kastanjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux oignons et aux marrons. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 36,5 x 74,5 cmEstimate: € 60/120 -
#278
Een messingen tafellamp met opaalglazen kap, versierd met glazen pegeltjes.
Une lampe de table en laiton avec un abat-jour en verre opale, décoré de cônes en verre.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40/60 -
#641
Een Chinees porseleinen jardinière met onderschaal, versierd met een blauw op wit drakendecor.
Une jardinière en porcelaine de Chine avec socle, décorée d'un décor de dragon bleu et blanc.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60/80 -
#355
Een fantasiebroche in de vorm van een insect. Versierd met een parel, rode, blauwe en witte stenen. Begin XXste eeuw.
Broche fantaisie en forme d'insecte. Ornée d'une perle, de pierres rouges, bleues et blanches. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#354
“Vissershaven”. Een ets. Gesigneerd en met atelierstempel buiten de plaat.
Port de pêche. Une eau-forte. Signée et avec cachet d'atelier hors planche.No longer availableDim. 37,5 x 33,5 cmEstimate: € 25/35 -
#583
Een zeshoekige Chinees porseleinen theebus met een meerkleurig decor van personages, perziken en vleermuizen. Onderaan gemerkt.
Une boîte à thé hexagonale en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages, pêches et chauves-souris. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80/100 -
#103
“Het boek”. Een groepje van gesculpteerd albast. Restauratie aan de sokkel.
Le livre. Un groupe d'albâtre sculpté. Restauration sur le socle.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120 -
#252
“Kind en kat bij de raam”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening ‘Berserik’ rechts onderaan.
“Enfant et chat près de la fenêtre”. Huile sur panneau. Signé 'Berserik' en bas à droite.No longer availableDim. 47,5 x 32 cmEstimate: € 100/140 -
#682Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Impasse de la Maison rouge” & “Entrée de l’impasse”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.
“Impasse de la Maison rouge” & “Entrée de l'impasse. Deux eaux-fortes. Les deux signées à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 16 x 11,5 cm & 12,5 x 9,5 cmEstimate: € 40/60