#517
Un vase cylindrique en porcelaine de Chine, décor polychrome de sages et d’enfants. Période Hongxian.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 60/80 -
#54Bernard Charroy
“Naakt”. Litho. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.
”Nu”. Une lithographie. Signée et E.A. hors planche.No longer availableDim. 57 x 45Estimate: € 80/120 -
#60
Un pendentif Art Déco en or jaune 18 ct en forme de trèfle et une pince sertie de diamants et rubis.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 100/150 -
#48
Une paire de vases en verre d’opaline , motif de fleurs. Numérotés 5/1922.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 40/60 -
#870
Een wandrekje van gebeeldhouwd hout.
Une étagère en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#261
Twee Victoriaanse daguerro-fotoportretten. Omstreeks 1860.
#741Swarovski
#644
“Rabbijn”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Mané Katz.
”Rabbin”. Huile sur toile. Porte la signature: Mané Katz.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 120/200 -
#257
Kleerborstel deels met geel email versierd, deels van massief zilver. Keuren van Birmingham, datumletter F voor 1930.
#642
“Damesportret.” Olieverf op doek.
”Portrait de dame”. Huile sur toile.No longer availableDim. 87 x 64Estimate: € 100/120 -
#417
“Dame met mand”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Haarscheur in de basis.
"Dame et panier". Une statuette en porcelaine polychrome. Cheveu à la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30/40 -
#459Desutter
“Landschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Paysage”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 60/100