Similar lots by type
-
#815Een mahoniehouten bijzettafeltje met twee klapbladen en twee laden. XIXe eeuw.
Table d’appoint en acajou à deux abattants et deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#817Een klein mahoniehouten bureau in Régencestijl met een centrale lade, vier laden aan weerskanten en een met kalfsleder bekleed blad.
Petit bureau en acajou de style Régence ouvrant à un tiroir central, quatre tiroirs latéraux. Tablette en vachette.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#610Een sobere eikenhouten tweedeurs vitrinekast.
Vitrine à deux portes en chêne.No longer available -
#805Een zwartgelakte houten koffer. We voegen er een tweede exemplaar van gesculpteerd hout aan toe.
Coffre en bois noirci. Nous ajoutons un second exemplaire en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#822Een eikenhouten hoekkastje met één deur.
Encoignure en chêne ouvrant à une porte.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#807Een paar eikenhouten bijzettafeltjes met gecanneleerde poten.
Paire de tables d’appoint en chêne sur pieds cannelés.No longer available -
#820Een klein eikenhouten vitrinekastje op wielen met een bergvak aan de linkerkant. Te restaureren.
Petite vitrine en chêne sur roulettes, une étagère de côté gauche. A restaurer.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#810Een gefineerd bijzettafeltje met liervormige poten en een lade.
Table d’appoint en placage sur pieds en forme de lyre et à un tiroir.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#819Een lot meubelen, bestaande uit een bankje, twee stoeltjes en een hoge stoel met rieten bekleding.
Lot de meubles comprenant une banquette, deux chaises et une haute chaise à siège en osier.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#795Een kleine commode van grijsgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met drie laden.
Petite commode en bois à patine grise de style Louis XV ouvrant à trois tiroirs.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100 / 180 -
#811Een naaitafeltje en een lessenaartje.
Table d’ouvrage et un pupitre.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#825Een eikenhouten os-de-mouton armstoel bekleed met tapisserie.
Fauteuil os-de-mouton en chêne recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#829Een kleine tweedeursvitrine met glas-in-loodraampjes.
Vitrine à deux portes et aux vitraux.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 80 / 120 -
#816Een houten bijzetmeubeltje met één lade op een centrale driepoot van koper in de vorm van barokke dolfijnen.
Meuble d’appoint ouvrant à un tiroir sur tripode central en cuivre en forme de dauphins baroque.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#595Een mahoniehouten kaptafel in Louis-Philippestijl met een marmeren blad, vier grote en twee kleine laden.
Coiffeuse en acajou de style Louis-Philippe à tablette en marbre, ouvrant à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#605Een gietijzeren tuinbank.
Banc de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#824Een paar eikenhouten armstoelen in Lodewijk XV-inspiratie met stoffen bekleding.
Paire de fauteuils de style Louis XV recouverts de tissus.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#818Een paar mahoniehouten opbergmeubeltjes met klapblad. XIXe eeuw.
Paire de meubles de rangement en acajou à abattants. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 60 / 100 -
#802Een eikenhouten salontafel met twee klapbladen.
Table de salon en chêne à deux abattants.No longer availableDim. l: 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#808Een sober houten tafeltje met een lade in de gordel.
Table sobre à un tiroir en ceinture.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#809Een kaarttafel van gefineerd hout met vier tapse poten op wieltjes en vier driehoekige klapbladen, versierd met inlegwerk over een vilten blad
Table à jeux en bois de placage sur quatre pieds fuseaux sur roulettes, quatre abattants triangulaires incrustés. Tablette recouverte de feutre.No longer availableDim. b: 57 cmEstimate: € 100 / 200 -
#814Een Chinees barmeubeltje van gelakt hout in twee niveaus met vogels in het decor.
Petit bar chinois en bois laqué à deux niveaux. Décor aux oiseaux.No longer availableEstimate: € 3à / 60 -
#823Twee Chinese piedestals in verschillende hoogtes van gesculpteerd hardhout en met marmeren bladen.
Deux piédestals chinois de différentes tailles en bois dur sculpté et avec tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 20à / 260 -
#826Drie verschillende mahoniehouten armstoelen.
Trois fauteuils différents en acajou.No longer availableEstimate: € 120 / 180
Other lots in this auction
-
#326Een staander in drie niveaus van wit en groengepatineerd gietijzer, gedecoreerd met engeltjes in reliëf.
Piédestal à trois niveaux en fonte à patine blanche et verte. Décor d’angelots en relief.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 100 / 140 -
#66Een serie van acht notenhouten stoelen. Rechte poten, de ruggen versierd met een gesculpteerd bloemenmotief. Losse zitten met rode stof bekleed. XIXde eeuw.
Suite de huit chaises en noyer. Pieds droits, dossiers décorés d’un motif floral sculpté. Sièges amovibles et recouvertes de tissu rouge. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#373Twee wandlampen van goudgepatineerd brons in de vorm van door een strik gedragen fakkels. Lodewijk XVI-stijl. Glazen kapjes manco.
Deux appliques en bronze doré en forme de torches aux rubans. Style Louis XVI. Un abat-jour en verre manque.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100 / 180 -
#700“Bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Monogram en 1962.
“Fleurs”. Huile sur toile. Signée. Monogramme et 1962.No longer availableDim. 68 x 43 cmEstimate: € 60 / 100 -
#743Een groep met Chinese figuren van gesculpteerd hardhout. We voegen er een Thais gesculpteerd houten godsbeeldje aan toe.
Groupe de personnages chinois en bois dur sculpté. Nous ajoutons une divinité thaï en bois sculpté.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200 / 300 -
#702Roman ZuzukPeriod: °1961“Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99.
“Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 200 / 240 -
#539Stefan CaltiaPeriod: °1942“Oglinda (de spiegel)”. Ets. Gesigneerd, getiteld, gedateerd 1992 en genummerd 8/20 buiten de plaat.
“Oglinda (le miroir)”. Eau-forte. Signée, intitulée, datée 1992 et numérotée 8/20 hors planche.No longer availableDim. 48 x 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#427Een Japans miniatuurrekje van bamboe. We voegen er een Japans aardewerken schoteltje en een porseleinen vaasje aan toe. Onderaan gemerkt.
Etagère miniature japonaise en bambou avec un petit plat en faïence et un petit vase en porcelaine. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#703Pendule van diverse soorten marmer. Met sleutel en slinger. Omstreeks 1910.
Pendule en différentes sortes de marbre. Avec clé et balancier. Vers 1910.No longer availableDim. H. 25,5, B. 40,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#353Een lot van vijf handgeschilderde miniaturen, waarvan twee met ivoren kaders.
Lot de cinq miniatures peintes à la main dont deux aux cadres en ivoire.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#223“De geseling van Jezus”. Een groep van gepolychromeerd eikenhout. Manco’s. Omstreeks 1600.
“La Flagellation”. Groupe en chêne sculpté et polychrome. Travail flamand, vers 1600. Quelques petits manquants.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 2600 / 2800 -
#201Een paar zittende papegaaien van groengepatineerd brons.
Paire de perroquets assis en bronze à patine verte.No longer availableDim. h: 75 & 83 cmEstimate: € 1500 / 1800

