Similar lots by type
-
#198Een Chesterfieldzetel met drie plaatsen van gecapitonneerd leder.
Canapé Chesterfield trois places en cuir capitonné.No longer availableDim. b: 240 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#733Een rolkastje van gesculpteerd eikenhout.
Meuble à roulettes en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 109 cmEstimate: € 50 / 80 -
#636Een preekstoel met trapje van gesculpteerd eikenhout. XXe eeuw.
Chaire d’église et son escalier en chêne sculpté. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#1087Een eikenhouten garderobe met twee paneeldeuren en twee laden onderaan, bovenaan met kroon en aan de zijkant twee gedraaide zuiltjes.
Garde-robe en chêne à deux portes aux panneau et deux tiroirs vers le bas. Le dessus surmonté d’une couronne et les pans ornés de deux colonnettes tournées.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#988Een Franse buffetkast met twee paneeldeuren en twee laden naast een kleine centrale lade. XIXe eeuw.
Buffet français à deux portes aux panneaux et à deux tiroirs flanquant un troisième plus petit. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 165 cmEstimate: € 180 / 240 -
#1124Een tafel, opgebouwd uit een vroeg XVIIIe eeuwse bovenkast met een XIXe eeuws blad met daaronder twee laden.
Table en partie XVIIIe siècle à tablette du XIXe siècle en dessus de deux tiroirs.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#1097Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout in Regencystijl. Met twee verlengbladen.
Table ronde à rallonges en acajou de style Regency. Avec deux allonges.No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#1070Een gietijzeren tuinbank versierd met guirlandes.
Banc de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#1110Een paar hoge hoekkasten met drie uitgewerkte nissen met gesculpteerde bloemenmotieven en guirlandes.
Paire d’encoignures présentant trois niches et décorées de fleurs et de guirlandes sculptées.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1085Een sofa van gesculpteerd eikenhout met gecanneerde rug.
Canapé en chêne sculpté à dossier canné.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#1104Een sobere commode met twee laden en twee deuren, versierd met sober inlegwerk.
Commode sobre à deux tiroirs et à deux portes décorés d’incrustations.No longer availableDim. b: 123 cmEstimate: € 200 / 240 -
#643Een tweedeurskast van gesculpteerd hout. XIXe eeuw.
Armoire à deux portes en bois sculpté. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#1109Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.
Petite table en acajou à deux abattants et aux pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#647Een tweedeursvitrine van gefineerd hout in Louis-Philippestijl. XIXde eeuw.
Vitrine à deux portes en bois de placage de style Louis-Philippe. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#1144Een oude kapstok met tien bronzen hangers. XVIIe eeuw.
Ancien porte manteau à dix crochets en bronze. XVIIe siècle.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 100 / 180 -
#1112Een mahoniehouten secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.
Secrétaire en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à un tiroir en doucine au dessus de deux portes pleines.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 180 / 240 -
#995Een Engelse bibliotheek-secretaire van mahoniehout met onderaan twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Bibliothèque-secrétaire anglais en acajou, le bas à deux portes pleines en dessous de l’abattant. Le haut à deux portes vitrées.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#1135Een salontafel van geel koper met een onyxen blad. Poten in de vorm van zwanen.
Table de salon en cuivre jaune à tablette en onyx et aux pieds en forme de cygnes.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#993Een sobere Engelse eendeursvitrinekast.
Vitrine sobre à une porte. Travail anglais.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1114Een wieg van stoomgebogen beukenhout.
Berceau en hêtre courbé.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#1092Een tweedeurskast van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade in doucine.
Armoire à deux portes en placage d’acajou de style Louis-Philippe avec un tiroir en doucine. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 120 / 180 -
#985Een eikenhouten tweedeursgarderobe met onderaan twee laden.
Garde-robe à deux portes en chêne. Le bas à deux tiroirs.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 200 / 300 -
#990Een mahoniehouten secretaire met opzet in Georgian stijl. met twee gevitreerde deuren bovenaan en vier laden onder het klapblad.
Secrétaire-bibliothèque en acajou de style Georgian ouvrant à deux portes vitrées en dessus d’un abattant et à quatre tiroirs en dessous.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 200 / 300 -
#1093Een fraaie Engelse bibliotheek van eikenhout met vier paar gevitreerde deuren.
Belles bibliothèque anglaise en chêne ouvrant à quatre paires de portes vitrées.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#1055Een radiomeubel zonder inhoud van gefineerd hout met twee deurtjes en een klapblad.
Meuble radio sans contenu en bois de placage ouvrant à deux portes et à abattant.No longer availableDim. b: 74 cmEstimate: € 80 / 100 -
#1102BachtiarEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 312 x 165 cmEstimate: € 180 / 220 -
#395“Hengst”. Een beeld van bruingepatineerd brons op marmeren sokkel.
“Etalon”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 420 / 480 -
#459Een paar interieurscènes. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Paire de scènes d’intérieur. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#474Hugo Herman“Naakt met sjaal”. Aquarel. Gesigneerd.
“Nu au châle”. Aquarelle. Signée.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#22Een lot bestaande uit: “Landschap”. Gouache. Gesigneerd Pocock Alex. (17 x 24 cm). Een Afrikaanse en Japanse plaat en “Jaseur”. Oude ingekleurde ets. Fils Martinet.
Lot comprenant:- “Paysage”. Gouache. Signé Pocock Alex (17 x 24 cm).- Une planche africaine et une planche japonaise.- “Jaseur”. Eau-forte colorée par le Fils Martinet.No longer availableEstimate: € 45 / 70 -
#624Roger WittewrongelPeriod: (1933)“Dame met ontblote schouder”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 101/500 buiten de plaat.
“Femme à l’épaule nue”. Litho. Signée et numerotée 101/500 hors planche.No longer availableDim. 34 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#369“Abbaye de Notre Dame de la Trappe du Sacre Coeur, Westmalle. Een oude ingekleurde gravure.
“Abbaye de Notre Dame de la Trappe du Sacré Coeur, Westmalle”. Ancienne gravure colorée.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#607SitzendorfEen paar kandelaars van meerkleurig porselein in barokke stijl, versierd met dansende putti. Onderaan gemerkt.
Paire de candélabres en porcelaine polychrome de style baroque décorés de putti dansant. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40 / 69 -
#838Een rechthoekige spiegel van verguld hout.
Miroir rectangulaire en bois doré.No longer availableDim. 53 x 46 cmEstimate: € 40 / 50 -
#440PeruTwee verschillende halssnoeren van zilver bezet met hangers van malachiet, aventurijn.
Deux colliers différents en argent aux pendentifs sertis de malachite et d’aventurine.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#835Een eikenhouten vitrinekastje.
Petite vitrine en chêne.No longer availableEstimate: € 20 / 30

