#786
#210
Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een druppelvormige saffier van ± 1,50 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct. avec un pendentif serti de diamants ayant un poids total de +- 0,60 ct. et un saphir en forme de larme de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 850 / 950 -
#7Gouda
Een vaas van polychroom plateelwerk. Onderaan gemerkt.
#495
Een dubbelzijdig houten voorouderbeeld. Afrikaans werk.
#102Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue hivernale sur fermette”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 65 x 76 cmEstimate: € 100 / 120 -
#369Goldscheider
“Windhond”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
”Lévrier”. Une statue en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. l: 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#839Christalerie Laeken
#690
Un vaisselier en bois de placage acajou, style Louis Philippe, à deux portes panneau en dessous.No longer availableDim. 143 x 147 x 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#24
#763
#382
Vier tegels van Delfts aardewerk met Bijbelse taferelen.
#191
Un service à thé et café en argent sterling repoussé au motif floral. Poinçons allemands, 925‰.No longer availableDim. 4000 gEstimate: € 1000 / 1500