#504
“Geisha”. Een Japanse houtsnede met aquarel. Gesigneerd.
“Geisha”. Gravure sur bois japonaise rehaussée en aquarelle. Signée.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 50 / 60 -
#634
Een rechthoekige vergulde spiegel met barokke versieringen bovenaan.
#735
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. (glas los).
#448
Een hondje van beige geglazuurd aardewerk.
#886Gaetano Sciolari, Rome
Een vintage designluchter van chroom en email met negen lichtpunten.
#874De Fuiseaux, Baudour
#245
Een 18 karaats geel gouden horlogeketting. Lengte: 57 cm.
#647
Een ronde notenhouten tafel. Op te knappen.
#26
#109
“Zicht op Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd: De Pondt.
”Vue de la ville de Lierre”. Huile sur toile. Signée : De Pondt.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#399Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971
“Kempische hoeve”. Een ets. gesigneerd en genummerd 1/20.
”Fermette en Campine”. Une eau-forte, signée et numérotée 1/20.No longer availableDim. 41,5 x 55 cmEstimate: € 50 / 60 -
#889
Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
Un petit lustre en cuivre et porcelaine bleu pâle. A six bras.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30 / 40