#766
Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#2M. Van Lent
“Stilleven met kannen op een buffet”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux cafetières sur un buffet”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 16 x 18 cmEstimate: € 40/50 -
#129Maurice HaccuriaPeriod: 1919 - 1991
“Landschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Paysage . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 61 x 53 cmEstimate: € 50/70 -
#442
“Havenzicht”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur panneau. Signature apocryphe.No longer availableDim. 30 x 39 cmEstimate: € 60/80 -
#476
#493
Een witgepatineerd Afrikaans houten Kifwebemasker. Songye, D. R. Congo.
#111
“Boogschutter”. Een bruingepatineerd beeld van brons en kunststof op houten sokkel.
#331
Een oude balgcamera met glasplaten. Op statief.
#626
Een gefineerd mahoniehouten Engels meubel met drie kleine en drie grote laden in het opzet en drie in de gordel. XIXe eeuw.
Meuble anglais en placage d’acajou ouvrant à trois petits et trois grands tiroirs vers le haut et trois tiroirs en ceinture. XIXe siècle.No longer availableDim. 168 x 102 x 58 cmEstimate: € 250/400 -
#484
“Paar composities”. Olieverf op doek. Toegeschreven achteraan ‘Del Pezzo’.
Paire de compositions. Huile sur toile. Attribuées aux versos: Del Pezzo.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 500/700 -
#740
Een moderne wollen kelim.
Kilim moderne en laine.No longer availableDim. 228 x 135 cmEstimate: € 40/50 -
#727Goebel, Germany
“Make a wish”. Ee beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van M. I. Hummel. Nr. 475. Gemerkt.
Faites un vœu . Une figurine de biscuit multicolore dessinée par M. I. Hummel. N ° 475. Marquée.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60/80