Other lots in this auction
-
#425Vincenti
Een dubbele ketting met hanger bezet met half edelsteen.
Chaîne double et pendentif en pierre semi-précieuse.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#361
“Cartes de cabinet des Pays-Bas Autrichiens”. Delen I, II & IV en begeleidende boeken III & IV.
Cartes de cabinet des Pays-bas Autrichiens . Parties I, II et IV et livres d'accompagnement III et IV.No longer availableEstimate: € 45 / 60 -
#137Christofle
Een etui met twaalf lepels en twaalf vorken van verzilverd metaal.
Un étui avec douze cuillères et douze fourchettes en métal argenté.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#672
Een set van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelk.
Un ensemble de six verres à vin en cristal taillé avec calice coloré.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#328
Een paar fracties gepetrifieerd hout.
Une paire de fractions de bois pétrifié.No longer availableDim. l: 11 cmEstimate: € 40 / 60 -
#316
Een gefineerde secretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeurtjes onder het blad en met een lade in de doucine onder het zwart marmeren blad.
Secrétaire en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous de l’abattant et à un tiroir en doucine. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. 148 x 105 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#401
Een lot van vijf ronde Arabische sierschotels van messing met verschillende gegraveerde decors.
Lot de cinq plats décoratifs arabes en laiton à différents décors gravés.No longer availableDim. Ø: 82 cmEstimate: € 80 / 100 -
#88
“Moeder Gods Pokrov”. Messingen reisicoon met blauw email.
Mère de Dieu Pokrov . Icône de voyage en laiton avec émail bleu.No longer availableDim. 17,5 x 10 cmEstimate: € 70 / 100 -
#685Calligaris, Italy
Een reeks van drie barstoelen van kunststof, op verchroomde poot, model ‘Basil’. Gemerkt.
Une série de trois tabourets de bar en plastique, sur pied chromé, modèle Basil . Marqués.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 200 / 250 -
#43
Twee inktstellen, waarbij één van Brussels porselein en één van aardewerk. Het laatste met los dekseltje.
Deux sets d'encriers, un en porcelaine de Bruxelles et un en faïence. Le dernier avec couvercle séparé.No longer availableDim. b: 23 & 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#92
“Dendervallei”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 117/200 buiten de plaat.
Dender Valley . Une gravure en couleur. Signée et numérotée 117/200 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#218
“Danseres”. Een gepatineerd bronzen beeld op voetstuk van rood en zwart marmer, naar een werk van Chiparus.
Danseur . Une statue en bronze patiné sur un socle en marbre rouge et noir, d'après une œuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200 / 240