Similar lots by type
-
#636
Een preekstoel met trapje van gesculpteerd eikenhout. XXe eeuw.
Chaire d’église et son escalier en chêne sculpté. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#1093
Een fraaie Engelse bibliotheek van eikenhout met vier paar gevitreerde deuren.
Belles bibliothèque anglaise en chêne ouvrant à quatre paires de portes vitrées.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 200/300 -
#1087
Een eikenhouten garderobe met twee paneeldeuren en twee laden onderaan, bovenaan met kroon en aan de zijkant twee gedraaide zuiltjes.
Garde-robe en chêne à deux portes aux panneau et deux tiroirs vers le bas. Le dessus surmonté d’une couronne et les pans ornés de deux colonnettes tournées.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#1109
Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.
Petite table en acajou à deux abattants et aux pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#198
Een Chesterfieldzetel met drie plaatsen van gecapitonneerd leder.
Canapé Chesterfield trois places en cuir capitonné.No longer availableDim. b: 240 cmEstimate: € 1500/1600 -
#643
Een tweedeurskast van gesculpteerd hout. XIXe eeuw.
Armoire à deux portes en bois sculpté. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#991
Een mahoniehouten commode in Louis-Philippestijl met drie laden, een lade en doucine en een grijs marmeren blad.
Commode en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à trois tiroirs et un tiroir en doucine. Tablette en marbre gris. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 122 cmEstimate: € 100/160 -
#1085
Een sofa van gesculpteerd eikenhout met gecanneerde rug.
Canapé en chêne sculpté à dossier canné.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#1114
Een wieg van stoomgebogen beukenhout.
Berceau en hêtre courbé.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#988
Een Franse buffetkast met twee paneeldeuren en twee laden naast een kleine centrale lade. XIXe eeuw.
Buffet français à deux portes aux panneaux et à deux tiroirs flanquant un troisième plus petit. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 165 cmEstimate: € 180/240 -
#1124
Een tafel, opgebouwd uit een vroeg XVIIIe eeuwse bovenkast met een XIXe eeuws blad met daaronder twee laden.
Table en partie XVIIIe siècle à tablette du XIXe siècle en dessus de deux tiroirs.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#1104
Een sobere commode met twee laden en twee deuren, versierd met sober inlegwerk.
Commode sobre à deux tiroirs et à deux portes décorés d’incrustations.No longer availableDim. b: 123 cmEstimate: € 200/240 -
#990
Een mahoniehouten secretaire met opzet in Georgian stijl. met twee gevitreerde deuren bovenaan en vier laden onder het klapblad.
Secrétaire-bibliothèque en acajou de style Georgian ouvrant à deux portes vitrées en dessus d’un abattant et à quatre tiroirs en dessous.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 200/300 -
#1112
Een mahoniehouten secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.
Secrétaire en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à un tiroir en doucine au dessus de deux portes pleines.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 180/240 -
#1144
Een oude kapstok met tien bronzen hangers. XVIIe eeuw.
Ancien porte manteau à dix crochets en bronze. XVIIe siècle.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 100/180 -
#1110
Een paar hoge hoekkasten met drie uitgewerkte nissen met gesculpteerde bloemenmotieven en guirlandes.
Paire d’encoignures présentant trois niches et décorées de fleurs et de guirlandes sculptées.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200/300 -
#1092
Een tweedeurskast van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade in doucine.
Armoire à deux portes en placage d’acajou de style Louis-Philippe avec un tiroir en doucine. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 120/180 -
#1097
Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout in Regencystijl. Met twee verlengbladen.
Table ronde à rallonges en acajou de style Regency. Avec deux allonges.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#985
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met onderaan twee laden.
Garde-robe à deux portes en chêne. Le bas à deux tiroirs.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 200/300 -
#1135
Een salontafel van geel koper met een onyxen blad. Poten in de vorm van zwanen.
Table de salon en cuivre jaune à tablette en onyx et aux pieds en forme de cygnes.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#993
Een sobere Engelse eendeursvitrinekast.
Vitrine sobre à une porte. Travail anglais.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 100/120 -
#995
Een Engelse bibliotheek-secretaire van mahoniehout met onderaan twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Bibliothèque-secrétaire anglais en acajou, le bas à deux portes pleines en dessous de l’abattant. Le haut à deux portes vitrées.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#647
Een tweedeursvitrine van gefineerd hout in Louis-Philippestijl. XIXde eeuw.
Vitrine à deux portes en bois de placage de style Louis-Philippe. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#1070
Een gietijzeren tuinbank versierd met guirlandes.
Banc de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#188
Een wassen buste op houten sokkel.
Buste en cire sur socle en bois.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120/160 -
#845
Een rond bijzettafeltje van wortelfineer met drie poten. Het blad versierd met inlegwerk.
Guéridon ronde en placage de ronce sur trois pieds. La tablette incrustée.No longer availableDim. Ø: 70 cmEstimate: € 40/50 -
#958
Een rond vaasje van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Val St. Lambert.
Vase rond en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#764Matrai VilmosPeriod: 1877 - ?
“Jachtstilleven met eenden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1921. We voegen er een ets van de zelfde kunstenaar getiteld ‘Holdvilag utca’ en genummerd 8/35.
“Nature morte de chasse aux canards”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1921. Nous ajoutons une eau-forte du même artiste intitulée “Holdvilag utca” et numérotée 8/35.No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 100/120 -
#677
Een Afrikaans beeldje en een mes met lederen handvat en schede.
Statuette africaine et un couteau à manche et fourreau en cuir.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#811
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
Miroir en bois doré de style baroque.No longer availableDim. H 75 cmEstimate: € 40/50 -
#229
“Vissersvrouw met kind in de duinen”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1898. Hollandse school, XIXe eeuw.
“Femme de pêcheur et son enfant dans les dunes”. Huile sur panneau. Illisiblement signé et daté 1898. Ecole hollandaise, XIXe siècle.No longer availableDim. 22 x 15 cmEstimate: € 50/80 -
#807Krautheim
Een porseleinen koffieservies met bloemendecor, bestaande uit een koffiepot en melkkannetje op plateau, twaalf kopjes met onderbordjes en twaalf borden. We voegen er een kannetje van Boch aan toe.
Service à café en porcelaine à décor de fleurs, comprenant une cafetière, un pot à lait, un plateau, douze tasses et soucoupes et douze assiettes. Nous ajoutons une verseuse de Boch.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#125
“Voetballer”. Een beeld van bruingepatineerd zamak.
“Footballeur”. Statuette en régule à patine brune.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 60/80 -
#727
Een Chinese salontafel van zwartgelakt hout met een decor van personages van pietra dura in het blad.
Table de salon chinois en bois noirci, tablette à décor de personnages en pierre dure.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 60/100 -
#1079
Een serie van zes gesculpteerde stoelen met gevlochten rieten zit, waarbij één witgepatineerd.
Suite de six chaises sculptées aux sièges cannées dont une peinte blanche.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#284
“Winterpret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Scène d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 80/120