Similar lots by type
-
#506Een salontafel met twee glazen bladen in vier metalen poten.
Table de salon à 2 tablettes en verre sur quatre pieds en métal.No longer availableDim. 44 x 80 x 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#126Een eikenhouten wandbureau, versierd met Lodewijk XV-motieven. Drie laden in de gordel met bronzen trekkers en het blad met parketwerk.
Bureau mural en chêne, décoré de motifs Louis XV. Trois tiroirs en ceinture avec tirettes en bronze et le dessus en parquet.No longer availableDim. 160 x 60 cmEstimate: € 100 / 150 -
#176Engelse eikenhouten koffer, het front versierd met briefpaneel. XIXe eeuw.
Coffre en chêne anglais, la façade décorée d'un panneau en pli de parchemin. XIXème siècle.No longer availableDim. 72 x 146 x 55 cmEstimate: € 120 / 160 -
#505Een balkvormige salontafel van glas en messing op wieltjes.
Table basse en forme de poutre en verre et laiton sur roulettes.No longer availableDim. 49 x 123 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#687Een grote rechthoekige salontafel.
Une grande table basse rectangulaire.No longer availableDim. 100 x 160 cmEstimate: € 35 / 45 -
#540Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met entretoise.
Une table d'appoint en bois dur chinois avec entretoise.No longer availableDim. 46 x 46 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#585Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.No longer availableDim. 133 x 106 cmEstimate: € 60 / 100 -
#539Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.No longer availableDim. 105 x 60 x 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#679Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
Paire de fauteuils en chêne recouverts de cuir (usures au cuir).No longer availableDim. H:105 cmEstimate: € 80 / 100 -
#235Een rond gefineerd notenhouten kaarttafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt en op tapse poten.
Table à jeux ronde en placage de noyer à plateau rabattable, recouverte de feutre et reposant sur des pieds fuselés.No longer availableDim. Ø: 83 cmEstimate: € 40 / 5 -
#695Twee stoelen van chroom en beukenhout met gecanneerde zit en rug. Italiaans werk.
Deux chaises en chrome et bois de hêtre avec assise et dossier inclinés. Travail italien.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#682Een goudgepatineerd metalen salontafel met spiegelblad.
Table basse en métal patiné or avec plateau miroir.No longer availableDim. 36 x 75 x 40 cmEstimate: € 45 / 60 -
#215Een verlengbare mahoniehouten D-endtafel op twee poten.
Table D-end extensible en acajou sur deux pieds.No longer availableDim. 258x215x76cm (max)Estimate: € 70 / 100 -
#689Brown & Beres Designs Inc.Een licht gepatineerd houten salontafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Une table basse en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.No longer availableDim. 44 x 106 x 106 cmEstimate: € 40 / 60 -
#555Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
Un fauteuil et un fauteuil de style Régence.No longer availableEstimate: € 50 / 75 -
#466“Medal”. Een zwartlederen relax met drie standen.
"Médaille". Un relax en cuir noir à trois positions.No longer availableDim. H:116cmEstimate: € 80 / 120 -
#690Brown & Beres Designs Inc.Een licht gepatineerd houten bijzettafel met leeuwenpoten en -kopjes.
Une table d'appoint en bois légèrement patiné avec des pattes de lion et des tasses.No longer availableDim. 60 x 68 x 58 cmEstimate: € 40 / 60 -
#205Een bijzettafeltje van zwartgelakt hout met één lade, versierd met marquetterie in de stijl van Boulle.
Guéridon en bois laqué noir à un tiroir, décoré d'une marqueterie de style Boulle.No longer availableDim. 79 x 43 x 60 cmEstimate: € 120 / 140 -
#196Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120 / 180 -
#166Een Engels bureau met gevacheteerd blad en drie laden in de gordel.
Un bureau anglais avec dessus en vachette et trois tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 140 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#544Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
Une table en acajou avec un plateau profilé.No longer availableDim. 123 x 90 cmEstimate: € 120 / 140 -
#146Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe.
Une grande armoire à deux portes en chêne.No longer availableDim. 246x202x75cmEstimate: € 150 / 250 -
#530Een Chinees hardhouten bijzettafeltje.
Une table d'appoint en bois dur chinois.No longer availableDim. 52 x 44 x 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#346Een sobere grenenhouten bidstoel.
Une chaise de prière sobre en pin.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 25 / 35
Other lots in this auction
-
#181Een witgepatineerd vogelbad van gietijzer. Versierd met twee drinkende vogeltjes.
Bain d'oiseau en fonte patiné blanc. A décor de deux oiseaux buveurs.No longer availableDim. h: 94 cmEstimate: € 180 / 200 -
#247Val Saint-LambertEen moderne kristallen vaas met getorste ribben, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Un vase moderne en cristal à côtes torsadées, coloré en rouge dans la masse. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 50 / 70 -
#500Louis VuittonEen handtas met originele stofzak.
Un sac à main avec dustbag d'origine.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#244Lea Janssens“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte aux fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 50 / 80 -
#185Een condimentset van zilver, met mosterdpot, zout-en pepervat. Duitse keuren.
Un service à condiments en argent, avec pot à moutarde, salière et poivrière. Poinçons allemandes.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#25Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,62 ct.No longer availableDim. 6,83 gEstimate: € 550 / 600 -
#602Indisch naaldwerk in relief op doek met decor van olifanten.
Couture indienne en relief sur toile avec éléphants.No longer availableDim. 74 x 102 cmEstimate: € 60 / 100 -
#243“Herder”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.
"Berger". Sculpture en régule patiné marron sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 46,5 cmEstimate: € 180 / 200 -
#91Robert Van de VeldePeriod: 1895-1978“Moeder met kinderen”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Gesigneerd en genummerd 2/5.
"Mère avec des enfants". Une statue en plâtre patiné. Signée et numérotée 2/5.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 100 / 120 -
#411Een polychroom houten Afrikaans masker.
Un masque africain en bois polychrome.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#459Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“l’oiseau du paradis”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 34/200 en gedateerd ‘99 buiten de plaat.
"l'oiseau du paradis". Une lithographie. Signée, numérotée 34/200 et datée '99 hors planche.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 220 / 240 -
#622Pastel in de geest van Chagall. Niet gesigneerd.
Pastel dans l'esprit de Chagall. Pas signé.No longer availableDim. 35 x 28 cmEstimate: € 50 / 60

