Similar lots by type
-
#211Een antiek laag eikenhouten bureau met drie laden in de gordel. Omstreeks 1900.
Un ancien bureau bas en chêne avec trois tiroirs à la ceinture. Vers 1900.No longer availableDim. 194 x 74 cmEstimate: € 120 / 180 -
#216Een eikenhouten bureautafel op balusterpoten met drie laden in de gordel en met kalfslederen blad. Met bijpassende stoel.
Un bureau en chêne sur pieds balustre avec trois tiroirs dans la ceinture et plateau en cuir de veau. Avec chaise assortie.No longer availableDim. 160 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#620Een houten scribaan met een handgeschilderd decor.
Un scribe en bois avec décoration peinte à la main.No longer availableDim. 36 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#595Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. 72 x 140 cmEstimate: € 100 / 120 -
#178Een gefineerde mahoniehouten bilbiotheek met onderaan leggers en laden achter drie paneeldeuren en bovenaan drie gevitreerde deuren.
Une bibliothèque en acajou plaqué avec des étagères en bas et des tiroirs derrière trois portes à panneaux et trois portes grillagées en haut.No longer availableDim. 210 x 183 x 60 cmEstimate: € 300 / 400 -
#182Een tweeledige eikenhouten buffetkast met onderaan twee grote en vier kleine laden en twee gevitreerde deuren in het opzet. Met porseleinen trekkers en benen sleutelgaten.
Buffet en chêne à deux niveaux avec deux grands et quatre petits tiroirs en bas et deux portes vitrifiées en haut. Avec tiroirs en porcelaine et trous de serrure en os.No longer availableDim. 215 x 120 x 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#183Een lounge chair met ottoman naar model van Eames. Met wit lederen bekleding. Lichte gebruikssporen.
Chaise longue avec pouf d'après le modèle Eames. Revêtement en cuir blanc. Légères traces d'usure.No longer availableEstimate: € 320 / 400 -
#213Een grote antieke blaasbalg. Met pootje zoadat hij kan gebruikt worden als salontafel.
Un grand soufflet ancien. Avec pied pour pouvoir être utilisé comme table basse.No longer availableDim. 114 x 64 cmEstimate: € 60 / 100 -
#606Een rustiek tafeltje met een lade.
Une table rustique avec un tiroir.No longer availableDim. 50 x 76 cmEstimate: € 30 / 40 -
#116Een mahoniehouten buffetkast met twee paneeldeuren en een lade. Het blad naar boven toe openklappend met binnenin uitklapbare leggers en kalfslederen blad. De randen over het geheel afgewerkt in gesculpteerde motieven. Slijtage en kleine beschadigingen.
Buffet en acajou avec deux portes à panneaux et un tiroir. Le dessus se replie vers le haut avec des étagères intérieures dépliables et un dessus en cuir de veau. Les bords sont finis dans des motifs sculptés dans l'ensemble. Usure et dommages mineurs .No longer availableDim. 135 x 102 x 52 cmEstimate: € 40 / 60 -
#206Een eikenhouten bruidskast met twee gemoulureerde deuren. Schade boven- en onderaan. XIXe eeuw.
Armoire de mariée en chêne à deux portes moulurées. Dessus et bas endommagés. XIXème siècle.No longer availableDim. 207 x 152 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#198Een eikenhouten bureau in Mechelse renaissancestijl met zes laden in de gordel.
Un bureau en chêne de style Renaissance avec six tiroirs dans la ceinture.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#246Een driezitsbank van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl.
Canapé trois places de style Louis XV en noyer sculpté.No longer availableDim. 100 x 200 cmEstimate: € 200 / 300 -
#188Een verlengbare mahoniehouten tafel met vier stoelen in Directoirestijl. Met drie verlengbladen.
Une table extensible en acajou avec quatre chaises de style exécutif. Avec trois rallonges.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#196Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#166Een tweeledig mahoniehouten meubel met onderaan twee paneeldeuren en een lade en bovenaan twee gevitreerde deuren. Op te knappen.
Un meuble en acajou avec deux portes à panneaux et un tiroir en bas et deux portes grillagées en haut. Peut être rénové.No longer availableDim. 240 x 140 x 56 cmEstimate: € 40 / 80 -
#186Een sobere mahoniehouten tweedeursgarderobe.
Une armoire sobre à deux portes en acajou.No longer availableDim. 240 x 164 x 65 cmEstimate: € 100 / 160 -
#176Een Engelse mahoniehouten linnenpress met onderaan zes laden.
Une presse à linge anglaise en acajou avec six tiroirs en bas.No longer availableDim. 190 x 140 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#256Een kleine eikenhouten Lodewijk XVI commode met drie grote en een kleine lade. Vroeg XIXe eeuw.
Petite commode Louis XVI en chêne avec trois grands et un petit tiroir. Début XIXème siècle.No longer availableDim. 88 x 96 x 55 cmEstimate: € 200 / 240 -
#197Een eikenhouten vierdeurskast in Franse stijl met uitgestoken paneeldeuren, geflankeerd door zuiltjes met dorische kapitelen en met twee laden in de gordel. Gemerkt. Lichte beschadiging aan het fineer van het blad van de basis achteraan.
Armoire à quatre portes de style français en chêne avec portes à panneaux saillants, flanquée de colonnes à chapiteaux doriques et avec deux tiroirs dans la ceinture. Marquée. Léger dommage au placage du haut de la base de derrière.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#156Een groot Engels mahoniehouten bureau-plat met acht laden in de gordel en met kalfslederen blad.
Une grande étagère de bureau en acajou anglais avec huit tiroirs dans la ceinture et dessus en cuir de veau.No longer availableDim. 168 x 122 cmEstimate: € 200 / 300 -
#133Een eikenhouten commode met drie laden. Begin XIXde eeuw.
Commode en chêne à trois tiroirs. Début XIXe siècle.No longer availableDim. 92 x 123 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#201Een sobere eikenhouten tweedeurskast. Omstreeks 1900.
Une armoire sobre à deux portes en chêne. Vers 1900.No longer availableDim. 113 x 114 x 38 cmEstimate: € 50 / 70 -
#203Een groot dubbelzijdig bureau plat met zes laden in de gordel.
Un grand bureau double face plat avec six tiroirs dans la ceinture.No longer availableEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#658Een antiek Chinees houten theekistje en een gelakt Japans juwelenkistje.
Une ancienne boîte à thé chinoise en bois et une boîte à bijoux japonaise laquée.No longer availableDim. b: 21 & 20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#115Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,17 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,17 ct.No longer availableDim. 2,84 gEstimate: € 250 / 300 -
#392Jos Lemmens“Compositie”. Gravure. Gesigneerd.
Composition . Gravure. Signée.No longer availableDim. 15 x 24 cmEstimate: € 30 / 50 -
#454“Vijverzicht”. Gemengde techniek op papier.
Vue de l'étang . Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 22 x 22 cmEstimate: € 100 / 150 -
#253“Liggend naakt”. Een met latoenkoper bekleed beeld.
Nu couché . Une statue cuivrée.No longer availableDim. l: 61 cmEstimate: € 90 / 110 -
#675Een metalen designluchtertje met drie wit glazen kapjes.
Une lampe design en métal avec trois abat-jour en verre blanc.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 40 / 50 -
#379“Paradise lost”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1983 en genummerd 102/124 buiten de plaat.
Paradise lost . Lithographie. Signée, datée de 1983 et numérotée 102/124 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#347Een geuten kolenbak.
Un seau à charbon.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 40 / 50 -
#140Een 18 K witgouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van 0,17 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de baguettes de diamants d'un poids combiné de 0,17 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 300 / 400 -
#261Een gepolychromeerd luipaardje van Weens brons op arduinen sokkeltje. Recent werk.
Léopard en bronze polychrome de Vienne sur socle en pierre bleue. Travail récent.No longer availableDim. 7,5 x 12,5 x 7,5 cmEstimate: € 120 / 150 -
#339Gustaaf-Christiaan De BruynePeriod: 1914-1981Vier burijngravures in de geest van de feestdagen:- “Het ei”. Gesigneerd en met droogstempel. (13,5 x 7,5 cm) 1961.- “Vlucht naar Egypte”. (9 x 14 cm) 1963.- “Goede vangst in het nieuwe jaar”.(12,5 x 7 cm) - “Drie koningen zingen”. (10,5 x 8 cm)Met boek “Nieuwjaarswensen van Gustaaf De Bruyne.
Quatre gravures burin dans l'esprit des fêtes: - L'œuf . Signé et gaufré. (13,5 x 7,5 cm) 1961. - Fuite en Egypte . (9 x 14 cm) 1963. - «Bonne prise dans la nouvelle année». (12,5 x 7 cm) - «Trois rois chantent». (10,5 x 8 cm). Avec livre «Souhaits de nouvel an de Gustaaf De Bruyne».No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#679Pascal Somon“Hommage à Hérgé 10 ans Rascar Capac”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 12/100 buiten de plaat. 1993.
Hommage à Hérgé 10 ans Rascar Capac . Sérigraphie. Signée et numérotée 12/100 à l'extérieur de la planche. 1993.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 40 / 50


