Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een mahoniehouten speeltafeltje met klapblad en bekleed met vilt. XIXe eeuw.

Een mahoniehouten speeltafeltje met klapblad en bekleed met vilt. XIXe eeuw.

Table à jeux en acajou. Abattant recouvert de feutre. XIX” siècle.
Dim. h: 75 cm
SKU: 2405160046.
Categories: Meubel, XIXe eeuw.
Auction day: 24 May 2016 19:00
Catalogue #46
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #445

    Een bonheur du jour van gefineerd hout. Het klapblad versierd met bloemenmarqueterie. XIXde eeuw.

    Bonheur du jour en bois de placage. L’abattant décoré de marqueterie florale. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #25

    Twee stoelen van witgepatineerd hout met beige stoffen bekleding.

    Deux chaises en bois laqué blanc recouvert de tissu beige.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #730

    Zes stoelen van witgepatineerd hout.

    Six chaises patinées blanches.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #455

    Een staande klok met gesculpteerd eikenhouten kast.

    Horloge de vestibule en chêne sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 30à
  • #760

    Zes stoelen van gesculpteerd hout in Lodewijk XVI-stijl met imitatielederen bekleding.

    Six chaises en bois sculpté de style Louis XVI recouvertes de simili.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #196

    Vier stoelen van gesculpteerd eikenhout in Renaissancestijl. We voegen er twee stoelen in dezelfde stijl met afwijkende bekleding aan toe.

    Quatre chaises en chêne sculpté de style renaissance. Nous ajoutons deux chaises du même style mais recouvertes différemment.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #793

    Een houten bijzetmeubeltje met twee laden in Régencestijl.

    Meuble d’appoint ouvrant à deux tiroirs de style Régence.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #794

    Een klein bijzetmeubeltje met gedraaide poten, een dwarsverbinding en een roze marmeren blaadje. Lade ontbreekt.

    Petit meuble d’appoint aux pieds tournés à entretoise et à tablette en marbre rose. Le tiroir manque.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #785

    Een hangvitrine van gesculpteerd eikenhout met twee zuilen op de hoekstijlen, een lade en bekroond met een schelpmotief.

    Vitrine à suspendre en chêne sculpté ornée de deux colonnettes sur les coins, ouvrant à un tiroir et surmontée d’une coquille.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #777

    Twee fauteuils en cabriolet in Lodewijk XV-stijl van beige en goudgepatineerd hout, bekleed met tapisserie.

    Deux fauteuils et un cabriolet de style Louis XV en bois beige et doré, recouverts de tapisserie.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #665

    Een klein notenhouten kaptafeltje in Lodewijk XVI-stijl met een marmeren blad en vier gecanneleerde poten in H-verbinding. We voegen er een eikenhouten art deco stoel met gecanneerde zit aan toe.

    Petite coiffeuse en noyer de style Louis XVI à tablette en marbre et à quatre pieds cannelés à entretoise en H. Nous ajoutons une chaise art déco à siège cannée.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #676

    Een partiturenmeubeltje met vier niveaus in Napoleon III-stijl.

    Meuble à partitions à quatre niveaux. Napoléon III.
    No longer available
    Dim. h: 130 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #725

    Een salongarnituur van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl, bestaande uit en zitbank, vier stoelen, een armstoel en een bijzetmeubeltje met een lade en een marmeren blad.

    Garniture de salon en bois patiné blanc de style Louis XVI comprenant d’un canapé, quatre chaises, un fauteuil et un meuble d’appoint à un tiroir et à tablette en marbre.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #643

    Een commode in Lodewijk XVI-stijl van gefineerd hout met drie laden, versierd met inlegwerk en een marmeren blad. XIXe eeuw.

    Commode de style Louis XVI en bois de placage à trois tiroirs, avec incrustations et tablette en marbre. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 115 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #420

    Een wandconsole van verguld hout en plaaster in Lodewijk XIV-stijl met een marmeren blad en bijbehorende spiegel.

    Console murale en bois doré et plâtre de style Louis XIV. Tablette en marbre et miroir assorti.
    No longer available
    Dim. h: 190 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #788

    Een bijzettafeltje van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl.

    Table d’appoint en noyer sculpté de style Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #638

    Een Chinees kastje van gelakt hout met twee deuren onder een lade, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.

    Petite armoire chinoise en bois laqué ouvrant à deux portes en dessous d’un tiroir. Décor de fleurs peintes à la main.
    No longer available
    Dim. b: 61 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #715

    Een dubbelzijdig bureau van mahoniehout. Het blad bekleed met vachette. XIXe eeuw.

    Bureau à double face en acajou. Tablette recouverte de vachette. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 120 x 150 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #797

    Een mahoniehouten boekenrekje in twee niveaus. Op wieltjes.

    Etagère à livres en acajou à deux niveaux. Sur roulettes.
    No longer available
    Dim. h:70 cm.
    Estimate: € 40 / 60
  • #625

    Een lot porselein in Louis-Philippestijl bestaande uit een roompot, een melkkannetje, een kom, vier kopjes en negen onderschoteltjes en versierd met een sober handgeschilderde bloemendecor, vergulde details en spreuken over vriendschap. Haarscheur in de melkkan.

    Lot de porcelaines de style Louis-Philippe comprenant un crémier, un pot à lait, un bol, quatre tasses et neuf soucoupes. Décor sobre de fleurs peintes à la main, détails dorés aux proverbes sur l’amitié. Pot à lait à cheveu.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #197

    Een eikenhouten hangvitrine. Omstreeks 1750.

    Vitrine à suspendre en chêne. Vers 1750.
    No longer available
    Dim. 65 x 55 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #435
    Arkana

    Vier vintage, zogenaamde ‘Tulip chairs’ van wit kunststof naar ontwerp van Eero Saarinen met een bruin stoffen bekleding. Omstreeks 1970. Gemerkt. We voegen er een verlengbare witte tafel op centrale poot aan toe.

    Quatre Tulip Chairs en plastique blanc par Eero Saarinen. Siège recouvert de tissu brun. Vers 1970. Nous ajoutons une table ronde à rallonges sur pied central dans le même style
    No longer available
    Estimate: € 350 / 550
  • #795

    Een hangvitrine van gefineerd hout.

    Vitrine à suspendre en bois de placage.
    No longer available
    Dim. b: 68 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #755

    Een bridgetafeltje met sober inlegwerk en een geparketteerde klapblaadjes.

    Table à bridge incrustée et parquettée.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120

Other lots in this auction

  • #664
    Godeau

    “St.-Jacobskerk”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1945.

    “Eglise Saint-Jacques”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1945.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #67
    Limoges

    Een koffieservies van wit porselein met een verguld decor van reigers. Compleet voor twaalf personen. Onderaan gemerkt. Een heruitgave van het servies gebruikt bij de ontvangst van H. M. Koningin Elizabeth bij haar bezoek aan Frankrijk in 1957.

    Service à café en porcelaine blanche à décor doré de hérons. Complet pour 12 personnes. Marque sous les bases. Une réédition du service utilisé à l’occasion de la réception de la Reine Elisabeth lors de sa visite à la France en 1957.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #398

    Twee borden van blauw en wit aardewerk, waarvan één met een bloemendecor, het ander met een liggend hert op het plat en beiden met gele rand. Delft, XVIIIe eeuw.

    Deux assiettes en faïence bleue et blanche dont une à décor de fleurs, l’autre avec un cerf couché. Bords jaunes. Delft, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #166

    Een mahoniehouten tweedeursbibliotheek in Georgian stijl.

    Bibliothèque en placage d’acajou ouvrant à deux portes vitrées à lattes. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #268
    Boch

    Een vaasje van blauw aardewerk. Onderaan gemerkt. Vorm 1005.

    Petit vase en faïence monochrome blanche. Marque sous la base. Forme 1005.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 65 / 70
  • #355

    Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.

    Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #54

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Illisiblement signé. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 22 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #634
    Gerard Verlinden

    “De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “La Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #661

    Een bord van Canton porselein met oplopende vleugel, versierd met vier uitsparingen, waarin personages enerzijds en vogels anderzijds. Centraal op het plat een vergulde cirkel met daarin een vogel in een rotstuin. Klein randschilfertje. XIXde eeuw.

    Assiette en porcelaine de Canton à aile élevée décoré de fleurs, d’oiseaux et de personnages dans quatre cartouches. Central un oiseau sur une branche fleurie dans un cercle . XIXe siècle. Petit éclat.
    No longer available
    Dim. Ø 24,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #799

    Een lot varia, bestaande uit houten doosjes, een Japanse wijze, een dambord, een koperen schaaltje, enz.

    Lot varié comprenant des boîtes en bois, un sage japonais, un jeu de dames, un petit plat en cuivre etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #35
    Visage

    Vier verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.

    Quatre différentes montres en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #165

    Een 18 karaats roze kleurige handgemaakte gouden ring bezet met 150 diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,41 ct.

    Bague en or rose 18 ct, faite main et sertie de 150 diamants ayant un poids total de ± 1,41 ct.
    No longer available
    Dim. 9,50 g
    Estimate: € 2200 / 2400
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More