Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een mahoniehouten spiegel als onderdeel van een kaptafel.

Een mahoniehouten spiegel als onderdeel van een kaptafel.

Miroir en acajou ayant fait partie d’une coiffeuse.
Dim. h: 81 cm
SKU: 1312160773.
Category: Spiegel.
Auction day: 14 December 2016 19:00
Catalogue #773
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #828

    Een rechthoekige spiegel, omlijsting van spiegelglas.

    Miroir rectangulaire à encadrement miroité.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #782

    Een ovale spiegel van gesculpteerd en zilvergepatineerd hout, versierd met rozen.

    Miroir ovale en bois sculpté et argenté à décor de roses.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #827

    Een spiegel van verguld en gebeeldhouwd hout met een schelpmotief.

    Miroir en bois sculpté et doré à motif de coquille.
    No longer available
    Dim. H.78 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #838

    Een rechthoekige spiegel van verguld hout.

    Miroir rectangulaire en bois doré.
    No longer available
    Dim. 53 x 46 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #818

    Een ovale spiegel van goudgepatineerd hout.

    Miroir ovale en bois doré.
    No longer available
    Dim. l: 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #811

    Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.

    Miroir en bois doré de style baroque.
    No longer available
    Dim. H 75 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #802

    Een sobere notenhouten spiegel met simpel inlegwerk.

    Miroir sobre en noyer aux petites incrustations.
    No longer available
    Dim. 77 x 63 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #1051

    Een ovale wandspiegel van gesculpteerd eikenhout, versierd met een bloemenguirlande.

    Miroir ovale en chêne sculpté décoré d’une guirlande de fleurs.
    No longer available
    Dim. l: 84 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #789

    Twee verschillende ovale wandspiegels van gebeeldhouwd hout.

    Deux différents miroirs ovales en bois sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #1077

    Een rechthoekige wandspiegel in lijst van mahoniehoutfineer.

    Miroir rectangulaire en placage d’acajou.
    No longer available
    Dim. 80 x 66 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #784

    Een wandspiegeltje van geel koper, versierd met roosjes.

    Petit miroir mural en cuivre jaune décoré de roses.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #1030
    Stein

    Drie bierpullen van steengoed met tinnen deksels. Eén met een jager en herten, een eekhoorn op het handvat en de tekst “Jagd und Bier das lob ich mir” en “Siegen”. H. 33 cm. Eén met Gambrinus en “Gambrinus u. der Gerstensaft geben Mut und Manneskraft”, op het deksel eveneens de heilige gezeten op een ton, gemerkt Gerzit (H. 22 cm). De derde met een fries van bloemen en pijlen, onderaan gemerkt Gerz (H. 20 cm).

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #812

    Een notenhouten bijzettafeltje, het blad afgewerkt met wortelfineer.

    Petit guéridon en noyer. Tablette en placage de ronce.
    No longer available
    Dim. Ø: 49 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #388

    Een lot van twee Boheemse karaffen van rood kristal.

    Lot de deux carafes en cristal rouge de Bohème.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #676

    Een eikenhouten schrijftafel in Lodewijk XV-stijl met twee laden onder het openklapbaar blad.

    Bureau à pente en chêne de style Louis XV ouvrant à deux tiroirs en dessous de l’abattant.
    No longer available
    Dim. b: 107 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #422

    Chinese tekening.

    Dessin chinois.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #247
    Ludwigsburg

    “Musicerend koppel”. Twee beeldjes van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.

    “Couple musical”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #525

    Een lot van 25 originele luxestalen parfum in cadeauverpakking waaronder Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Sherrer, Versace en Boss.

    Un lot de 25 échantillons de parfums de luxe en emballage cadeau dont Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Scherrer, Versace, Boss. e.a.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #531

    Een Birmaans wandtapijt (Kalagas) met afbeeldingen van personages en olifanten.

    Tapisserie birmane (Kalagas) représentant des personnages et des éléphants.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 160
  • #347

    Een wassen Madonna met kind onder stolp.

    Vierge à l’Enfant en cire. Sous globe en verre.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #881
    Stein

    Vijf bierpullen van porselein en aardewerk met tinnen deksels. De eerste ter herdenking van 300 Jahre Preußen (1701-2001), gemerkt van Deutsche Post. De tweede met “Gruß vom Oktoberfest”, gemerkt van Deutsche Post. De derde met diverse soldaten, gemerkt Alka Kunst, Bavaria. De vierde met zicht op Siegen, onderaan gemerkt Krombacher Pils, Jahreskrug 1991. De vijfde met een romantisch koppel, getiteld “Unterwegs” (haarscheur tot onderaan).

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Dim. H. 21 à 16 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #1005
    Stein

    Vijf bierpullen van aardewerk en tin met tinnen deksels. Eén van gereven tin met wildscènes (H. 20 cm). Eén met een biermeisje en de tekst “Es Liser is a lustig’s, A wundernett’s Kind, Acht Krugel auf amol dos geht wia der Wind”, gemerkt V.B. (H. 15 cm). Eén Westerwald met tekst “Ein guter Trunk ist jedem recht dem Fürsten, Bürger und dem Knecht” (H. 16 cm). Eén in grijs en kobaltblauw met “Hopfen und Malz Gott erhalt’s”, gemerkt Corzelius (H. 18 cm). Eén in Delfts blauw met bloemen (H. 15 cm).(..)

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 70
  • #15

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met fantasiestenen.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de pierres de fantaisie.
    No longer available
    Dim. 5,11 g
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More