#802
Een sobere notenhouten spiegel met simpel inlegwerk.
#811
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
#1051
#1077
Een rechthoekige wandspiegel in lijst van mahoniehoutfineer.
#789
Twee verschillende ovale wandspiegels van gebeeldhouwd hout.
#838
Een rechthoekige spiegel van verguld hout.
#828
Een rechthoekige spiegel, omlijsting van spiegelglas.
#818
Een ovale spiegel van goudgepatineerd hout.
Miroir ovale en bois doré.No longer availableDim. l: 78 cmEstimate: € 60/80 -
#827
#784
Een wandspiegeltje van geel koper, versierd met roosjes.
#782
Miroir ovale en bois sculpté et argenté à décor de roses.No longer availableEstimate: € 30/50
#1012
#1079
Een serie van zes gesculpteerde stoelen met gevlochten rieten zit, waarbij één witgepatineerd.
Suite de six chaises sculptées aux sièges cannées dont une peinte blanche.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#314René Marie DujardinPeriod: 1913 - 2002
“Zeilschip”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Voilier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 60/100 -
#209Wolff naar Carle Vernet
“La Bataille d’Eylau”. Gravure, XIXde eeuw.
#735Ethiopie
#767
#300
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,90 ct et d’une turquoise de ± 8 ct.No longer availableDim. 10,60 gEstimate: € 1400/1600 -
#227
“Zittend meisje”. Een beeld van monochroom wit biscuit. Frans werk.
#36
Een kleine tafel van notenhout met vier poten in verbinding.
#977
Een Lodewijk XV armstoel met gepolychromeerd hout.
Fauteuil de style Louis XV en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#1129
#1091Marten Van der LooPeriod: 1880-1920
“Stoelstraatje”. Ets. Gesigneerd in de plaat.
“Stoelstraatje”. Eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 40/50