Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een mahoniehouten staande klok in de vorm van een gerainureerde zuil. Engeland (?), omstreeks 1880.

Een mahoniehouten staande klok in de vorm van een gerainureerde zuil. Engeland (?), omstreeks 1880.

Horloge de vestibule en acajou en forme de colonne rainuré. Angleterre(?), vers 1880.
Dim. 245 x 60 x 40 cm
SKU: 2508200295.
Category: Klok.
Auction day: 25 August 2020 19:00
Catalogue #295
Estimate: € 400 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #308

    Een schouwpendule in houten kast. Medio XXe eeuw. Met slinger en sleutel.

    Pendule de cheminée en bois. Milieu du XXe siècle. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #425

    Een oude ronde wandklok. Met slinger en gewichten.

    Une vieille horloge murale ronde. Avec pendule et poids.
    No longer available
    Dim. 34 dia
    Estimate: € 40 / 50
  • #692

    Een replica van een Friese staartklok.

    Horloge murale frisonne dite staartklok. Travail récent.
    No longer available
    Dim. l: 110 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #679

    Een regulateur in houten kast. Met slinger en sleutel.

    Régulateur en bois noirci. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. l: 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #76

    Een recente staande klok met gelakte marqueterie.

    Horloge à gaine récente laquée et marquetée.
    No longer available
    Dim. h: 190 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #101
    ‘Le Must’ de Cartier

    Een “Concours” klokje van gelakt metaal. In originele doos met certificaat.

    Horloge “Concours” en métal laqué. Dans la boîte d’origine avec certificat.
    No longer available
    Dim. b: 14 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #162
    Foucart à Bruxelles

    Een vuurvergulde pendule met voorstelling mbt. de jacht boven het uurwerk. Gemerkt in de wijzerplaat. Achterpoten afgebroken. XIXe eeuw. Met slinger en sleutel en onder stolp.

    Pendule dorée au feu représentant la chasse. Marque sur le cadran. Pieds arrières manquent. Avec balancier, clé et sous globe.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 280 / 360
  • #768
    Fontés à Caylux

    Een comtoiseklok op stoeltje met geëmailleerde wijzerplaat in een gedreven messingen front-. Met slinger en gewichten.

    Comtoise sur sa chaise et au cadran émaillé entouré de laiton repoussé. Avec balancier et poids.
    No longer available
    Dim. 43 x 14 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #545
    Louis Brigode à Jumet

    Een eikenhouten staande klok met werk van tin en messing. Tijdperk Lodewijk XVI.

    Horloge de vestibule en chêne, cadran et mouvement en étain et laiton. Epoque Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 240 x 45 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #787

    Een tafelklok gefineerd met diverse houtsoorten en met koperen details. Messingen uurwerk met slinger.

    Pendule en bois de placage divers et avec détails en cuivre. Cadran et balancier en laiton.
    No longer available
    Dim. H. 35 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #347
    Rihouet à Paris

    Acht porseleinen kopjes met ondertasjes met handgeschilderde bloemendecors en met vergulde randen. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Huit tasses et soucoupes en porcelaine aux décors de fleurs peints à la main, bordures dorées. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 8 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #606
    Ardebil

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 397 x 235 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #738

    Een coupe van geslepen kleurloos kristal op voet.

    Coupe sur piédouche en cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #709

    Een lotje van twaalf porseleinen beeldjes, waarbij enkele kerstversieringen

    Lot de douze statuettes en porcelaine dont quelques décorations de Noël.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #254
    Leonardo Torfs
    Period: °1927

    “Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage hivernal”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 48 x 58 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #231
    Rik Sauter
    Period: 1885 - 1952

    Een bronzen herenbuste op houten sokkel. Gesigneerd en gedateerd 1919.

    “Buste d’homme”. Bronze. Sur socle en bois. Signé et daté 1919.
    No longer available
    Dim. h: 44 + 11 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #277

    Een naakte danseres van brons op een marmeren sokkel.

    Danseuse nue en bronze sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #153
    Amphora

    Een art deco sierkruik van aardewerk met emaildecoratie van een vogel en andere motieven. Onderaan gemerkt.

    Vase décoratif art déco en faïence à décor émaillé d’un oiseau et de plantes. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #691

    “Tempelwachter.” Aziatisch beeld uit gesculpteerd hout.

    ”Gardien de temple”. Une statue en bois sculpté asiatique.
    No longer available
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #159
    Jos Mertens
    Period: 1911 - 1964

    “Arabische scène met personages aan de thee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Scène arabe aux personnages prenant le thé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 98 x 77 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #321

    Een messingen telescoop op statief.

    Télescope en laiton. Sur statif.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #658

    Een paar witgepatineerde gietijzeren plantenbakken.

    Paire de jardinières en fonte à patine blanche.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 180 / 200
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Augustus 2020

De veiling is volledig - 800 loten. Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina. Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00

25 August 2020 19:00
26 August 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 August 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More