Similar lots by type
-
#799
Vier mahoniehouten stoelen in Louis Philippestijl met blauw stoffen bekleding.
Quatre chaises en acajou style Louis Philippe avec revêtement en tissus bleu.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#612
Een commode van gefineerd hout in Lodewijk XV-inspiratie met drie grote laden en drie kleinere laden onder het wit marmeren blad.
Commode en bois de placage d’inspiration Louis XV ouvrant à trois grands et trois plus petits tiroirs. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. 85 x 115 x 53 cmEstimate: € 200/240 -
#585
Een ovale tafel van mahoniehout met mooi gebeeldhouwde centrale poot met vier zuiltjes.
Table ovale en acajou sur pied central sculpté joliment décoré de quatre colonnettes.No longer availableDim. 75 x 162 x 145 cmEstimate: € 200/350 -
#356
Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.
Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 208 cmEstimate: € 200/300 -
#800
Een paar eikenhouten armstoelen met rieten bekleding.
Deux fauteuils en chêne avec sièges cannées.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#596
Een commode van gefineerd hout in empirestijl met vier laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.
Commode en bois de placage de style Empire ouvrant à quatre tiroirs flanqués de deux colonnettes et à tablette en marbre noir. XIXe siècle.No longer availableDim. 103 x 123 x 60 cmEstimate: € 300/400 -
#575
Een verlengbare tafel van mahoniehout in Regencystijl.
Table à allonges en acajou. Style Regency.No longer availableDim. b: 196 cmEstimate: € 120/200 -
#586
Een canapé van gebeeldhouwd mahoniehout, bovenaan versierd met uitgestoken bloemen.
Canapé en acajou sculpté, le dessus décoré de fleurs sculptés.No longer availableDim. h: 169 cmEstimate: € 300/400 -
#589
Een verlengbare tafel van gebeeldhouwd eikenhout met vier balusterpoten in verbinding.
Table à allonges en chêne sculpté sur quatre pieds balustres à entretoise.No longer availableDim. 160 (300 verlengd) x 100 cmEstimate: € 200/240 -
#594
Een lange buffetkast van gebeeldhouwd hout met vier laden en vier paneeldeuren boven- en onderaan, versierd met wapenschilden en middeleeuwse taferelen.
Long buffet en bois sculpté ouvrant à quatre tiroirs et quatre portes pleines, décorés d’écussons et de scènes médiévales.No longer availableDim. 151 x 273 x 54 cmEstimate: € 200/300 -
#803
Een sobere eikenhouten salontafel.
Une table basse sobre en chêne.No longer availableDim. 130 x 65 cmEstimate: € 50/80 -
#606
Een tweeledige vitrinekast met gebogen kap en onderaan twee gemoulureerde deuren. Omstreeks 1800.
Vitrine à deux corps à corniche galbée. Le bas à deux portes moulurées. Vers 1800.No longer availableDim. 272 x 135 x 54 cmEstimate: € 400/600 -
#626
Een sobere eikenhouten koffer met smeedijzeren hengsels. XIXe eeuws.
Un coffre sobre en chêne avec poignées en fer forgé. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 200/240 -
#602
Een merkwaardig barmeubel van gepolychromeerd hout met centraal drie laden onder een klepblad met binnenin een lichtbak van glas in lood. Aan de zijkanten telkens een paneeldeur met scènes in reliëf en met drie laden in de onderste gordel.
Bar remarquable en bois polychrome ouvrant à trois tiroirs vers le centre en dessous d’un abattant qui cache un vitrail à lampes et qui est flanqué par deux portes pleines présentant des scènes des Moyens Ages en relief. Trois tiroirs en ceinture.No longer availableDim. b: 229 cmEstimate: € 200/400 -
#609
Een eikenhouten buffetkast met twee paneeldeuren en drie laden in het midden.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes pleines et à trois tiroirs vers le centre.No longer availableDim. 97 x 168 x 54 cmEstimate: € 200/240 -
#605
Een Bretoense buffetkast van gesculpteerd hout met twee gemoulureerde paneeldeuren onder twee laden. XVIIIe eeuw.
Buffet breton en bois sculpté ouvrant à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 116 x 127 x 59 cmEstimate: € 240/300 -
#827
Een notenhouten haardscherm, versierd met gesculpteerde vruchten en met een vogel in tapisserie.
Un pare feu en noyer, décoré de fruits sculptés et un oiseau en tapisserie.No longer availableDim. 103 x 75 cmEstimate: € 120/180 -
#802
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 200/240 -
#576
Een mahoniehouten rechte secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine, twee paneeldeurtjes en bovenaan een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.
Un secrétaire en acajou style Louis Philippe, avec un tiroir et une doucine, deux portes et tablette en marbre noir. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 110 x 157 cmEstimate: € 300/400 -
#630
Een kleine Engelse secretaire-bookcase met een lade en een zijdelings uitschuifbaar blad in de gordel, bovenaan zes kleine laden onder de twee deuren.
Un petit secrétaire - étagère à livres avec un tiroir et tablette insérée dans la ceinture, six petits tiroirs au dessus.No longer availableDim. h: 190 cmEstimate: € 200/240 -
#615
Een eikenhouten gebakvitrine met een afneembaar dienblad.
Petite vitrine à gâteaux en chêne. Tablette amovible.No longer availableDim. 82 x 73 x 50 cmEstimate: € 60/100 -
#603
Een eikenhouten tweedeursgarderobe, één deur met spiegel.
Garderobe en chêne à deux portes dont une avec miroir.No longer availableDim. 220 x 135 x 55 cmEstimate: € 100/160 -
#196
Een Hollands kabinet van mahoniehoutfineerd met drie laden onderaan en twee paneeldeuren bovenaan, versierd met guirlandes en strikken. De laden met koperen trekkers met leeuwenkoppen. Omstreeks 1800.
Cabinet hollandais en placage d’acajou ouvrant à trois tiroirs vers le bas et à deux portes pleines décorées de guirlandes et de noeuds sculptés. Les anses des tiroirs décorées de têtes de lions. Vers 1800.No longer availableDim. H: 240 cm B: 160 cm D: 57 cmEstimate: € 600/1000 -
#595
Een verlengbare tafel van gebeeldhouwd eikenhout met zes bijpassende stoelen.
Table à allonges en chêne sculpté avec six chaises assorties.No longer availableDim. b: 192 cmEstimate: € 150/250
Other lots in this auction
-
#550
Een tweedeurskast van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl, versierd met twee vrouwenhoofden in het midden en twee leeuwenkopjes bovenaan.
Une armoire à deux portes en chêne , style Renaissance, décorée de deux têtes de femmes au milieu et deux têtes de lions au dessus.No longer availableDim. 130 x 95 x 52 cmEstimate: € 200/400 -
#760
Een kleine eikenhouten gebakvitrine op getorste poten en met een afneembaar dienblad.
Petite vitrine à gâteaux en chêne sur poids torsadés et avec tablette amovible.No longer availableDim. 75 x 62 cmEstimate: € 80/100 -
#425
Een lot verschillende tafeldoekjes en sierlapjes van kloskant, lintkant.
Lot de napperons et de pièces décoratives en dentelle aux fuseaux et au ruban.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#403
Een lot van vijf vazen van opaalglas met handgeschilderde decors.
Lot de cinq vases en opaline aux décors peints à la main.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#290
Een 18 karaats roze gouden halve alliance bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Une demie alliance en or rose 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,03 gEstimate: € 350/450 -
#747
Een lot van 37 strips, waaronder Bob Morane, Michel Vaillant, Kiekeboe, Rik Ringers enz.
Un lot de 37 bandes dessinées dont Bob Morane, Michel Vaillant, Kiekeboe, Rik Ringers etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#453
Een bloemenrank van geblazen kleurloos glas naar Murano.
Narcisse en verre soufflé incolore dans la façon de Murano.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#460
Drie verschillende zakhorloges met letsels.
Trois montres à gousset, endommagées.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#415
Een lot zwarte mechanische Chantilly kant. e.a.
Lot de dentelle Chantilly noire e.a.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#476
Een vitrinekastje van zwartgelakt hout met bovenaan een lade met uitgestoken motief.
Une vitrine en bois laqué noir, avec au dessus un tiroir.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 100/150 -
#371
Vier ijscoupes van kleurloos kristal.
Quatre coupes à glace en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#146Meshed
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 256 cmEstimate: € 200/300