#774
‘Ataviandose para la fiesta’ . Olieverf op paneel. Gesigneerd F. Ruiz Fernandis
”Ataviandosa para la fiesta”. Huile sur panneau. Signé: F. Ruiz Fernandis.No longer availableDim. 16 x 14 cmEstimate: € 22/26 -
#500
#211
#860
Een mahoniehouten halvemaantafel met klapblad, bekleed met groen leer.
#481
Een antieke gietijzeren koro.
Un koro ancien en fonte.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#876
Een mahoniehouten bridgetafel met klapblad.
#282S. Corvesor
“Landschap aan een meer”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Paysage auprès d’un lac”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 80/120 -
#579
“Moulin rouge”. Gemengde techniek. Draagt handtekening.
#485
#207
#621
Een glazen fallus ofte lingam.
#862
Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.
Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/50