#109
“Paysage nocturne avec moulin”. Huile sur panneau. Porte monogramme S.P. et 1835.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 100 / 140 -
#571Freddy van DyckPeriod: °1942
“De acro-gymnasten”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
#65
Montre de poche en or jaune 18 K sertie de petits diamants de taille ancienne, de perles et d’émail.No longer availableDim. 16,42 gEstimate: € 300 / 400 -
#204
#412
Een oude apothekersweegschaal. Incompleet.
#328Christofle, France
Een verzilverde chocoladekan, model Albi met houten handvat. In originele doos.
#437
#431
Een bronzen juwelenkistje in de vorm van een beurs met munten.
#5
Une seule boucle d’oreille sertie d’un diamant de taille ancienne de ± 0,30 ct serti en argent.No longer availableDim. 1,88 gEstimate: € 40 / 60 -
#652
Vier diverse antieke potten van steengoed.
#726
Een paar gesculpteerde armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.
#305Omega
Une montre pour dames en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct et de diamants marquise ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 29,40 gEstimate: € 2800 / 3200