#573LUCI
#225
Een 14 karaats geel gouden zakhorloge.
#5
Une seule boucle d’oreille sertie d’un diamant de taille ancienne de ± 0,30 ct serti en argent.No longer availableDim. 1,88 gEstimate: € 40/60 -
#192Jef Louis Van LeemputtenPeriod: 1865 - 1948
“Het binnen leiden van het vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La rentrée du bétail. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 500/700 -
Een eikenhouten eendeurskast, versierd met gesneden geometrische motieven.
#523
Paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor de fleurs bleu et blanc.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120/140 -
#233Gallé
Een kleine jardinière van meerkleurig glas met een meerkleurig landschapsdecor. Gemerkt.
Petite jardinière en verre polychrome à décor d’un paysage. Avec marque.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 120/200 -
#744
Vijf gesculpteerde eendjes van verschillende soorten mineralen. Chinees werk.
#90
Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een luciferdoosje.
Pendentif en or jaune 18 K formant boîte à allumettes.No longer availableDim. 19,07 g 4,5 x 2,5 cmEstimate: € 350/450 -
#54
Een rechthoekige spiegel in lijst van hout en plaaster.
#110American Waltham Watch
Een 14 karaats geel gouden zakhorloge gegraveerd met rozen. Einde XIXe eeuw.
#323
Draperie en velours aux motifs d’acanthes, le bas tressé.No longer availableDim. 422 x 57 cmEstimate: € 80/120