Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een mahoniehouten tweedeurskast in Louis-Philippestijl met een lade en doucine.

Een mahoniehouten tweedeurskast in Louis-Philippestijl met een lade en doucine.

Armoire à deux portes en acajou de style Louis-Philippe à un tiroir en doucine.
Dim. h: 155 cm
SKU: 2709160296.
Category: Meubel.
Auction day: 27 September 2016 19:00
Catalogue #296
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #814

    Een Chinees barmeubeltje van gelakt hout in twee niveaus met vogels in het decor.

    Petit bar chinois en bois laqué à deux niveaux. Décor aux oiseaux.
    No longer available
    Estimate: € 3à / 60
  • #805

    Een zwartgelakte houten koffer. We voegen er een tweede exemplaar van gesculpteerd hout aan toe.

    Coffre en bois noirci. Nous ajoutons un second exemplaire en bois sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #809

    Een kaarttafel van gefineerd hout met vier tapse poten op wieltjes en vier driehoekige klapbladen, versierd met inlegwerk over een vilten blad

    Table à jeux en bois de placage sur quatre pieds fuseaux sur roulettes, quatre abattants triangulaires incrustés. Tablette recouverte de feutre.
    No longer available
    Dim. b: 57 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #811

    Een naaitafeltje en een lessenaartje.

    Table d’ouvrage et un pupitre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #823

    Twee Chinese piedestals in verschillende hoogtes van gesculpteerd hardhout en met marmeren bladen.

    Deux piédestals chinois de différentes tailles en bois dur sculpté et avec tablettes en marbre.
    No longer available
    Estimate: € 20à / 260
  • #795

    Een kleine commode van grijsgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met drie laden.

    Petite commode en bois à patine grise de style Louis XV ouvrant à trois tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #826

    Drie verschillende mahoniehouten armstoelen.

    Trois fauteuils différents en acajou.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #810

    Een gefineerd bijzettafeltje met liervormige poten en een lade.

    Table d’appoint en placage sur pieds en forme de lyre et à un tiroir.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #804

    Een mahoniehouten buffet in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren onder een lade.

    Buffet en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous d’un tiroir.
    No longer available
    Dim. b: 115 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #815

    Een mahoniehouten bijzettafeltje met twee klapbladen en twee laden. XIXe eeuw.

    Table d’appoint en acajou à deux abattants et deux tiroirs. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #816

    Een houten bijzetmeubeltje met één lade op een centrale driepoot van koper in de vorm van barokke dolfijnen.

    Meuble d’appoint ouvrant à un tiroir sur tripode central en cuivre en forme de dauphins baroque.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #807

    Een paar eikenhouten bijzettafeltjes met gecanneleerde poten.

    Paire de tables d’appoint en chêne sur pieds cannelés.
    No longer available
  • #820

    Een klein eikenhouten vitrinekastje op wielen met een bergvak aan de linkerkant. Te restaureren.

    Petite vitrine en chêne sur roulettes, une étagère de côté gauche. A restaurer.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #819

    Een lot meubelen, bestaande uit een bankje, twee stoeltjes en een hoge stoel met rieten bekleding.

    Lot de meubles comprenant une banquette, deux chaises et une haute chaise à siège en osier.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #824

    Een paar eikenhouten armstoelen in Lodewijk XV-inspiratie met stoffen bekleding.

    Paire de fauteuils de style Louis XV recouverts de tissus.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #817

    Een klein mahoniehouten bureau in Régencestijl met een centrale lade, vier laden aan weerskanten en een met kalfsleder bekleed blad.

    Petit bureau en acajou de style Régence ouvrant à un tiroir central, quatre tiroirs latéraux. Tablette en vachette.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #808

    Een sober houten tafeltje met een lade in de gordel.

    Table sobre à un tiroir en ceinture.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #829

    Een kleine tweedeursvitrine met glas-in-loodraampjes.

    Vitrine à deux portes et aux vitraux.
    No longer available
    Dim. h: 98 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #595

    Een mahoniehouten kaptafel in Louis-Philippestijl met een marmeren blad, vier grote en twee kleine laden.

    Coiffeuse en acajou de style Louis-Philippe à tablette en marbre, ouvrant à quatre grands et deux petits tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #818

    Een paar mahoniehouten opbergmeubeltjes met klapblad. XIXe eeuw.

    Paire de meubles de rangement en acajou à abattants. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #802

    Een eikenhouten salontafel met twee klapbladen.

    Table de salon en chêne à deux abattants.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #610

    Een sobere eikenhouten tweedeurs vitrinekast.

    Vitrine à deux portes en chêne.
    No longer available
  • #825

    Een eikenhouten os-de-mouton armstoel bekleed met tapisserie.

    Fauteuil os-de-mouton en chêne recouvert de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #822

    Een eikenhouten hoekkastje met één deur.

    Encoignure en chêne ouvrant à une porte.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #183
    Georges Van Der Straeten
    Period: 1856 - 1926

    Een kleine damesbuste van bruingepatineerd brons.

    Petit buste de dame en bronze à patine brune.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #658

    Een vaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van personages in een tuin.

    Vase en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de personnages dans un jardin.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #780

    Een driedelig kaststel, bestaande uit drie vazen, versierd met een meerkleurig geglazuurd decor. Begin XXe eeuw.

    Garniture de cheminée trois pièces comprenant trois vases en faïence polychrome. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #506

    Een hallbank van gesculpteerd eikenhout met een klapblad in de zitting.

    Banc de vestibule en chêne sculpté, siège formant coffre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #791
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.

    Coupe en cristal taillé coloré rouge dans la masse.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 180° / 240
  • #121

    Mickey en Minnie Mouse van polychroom kunsthars.

    Mickey et Minnie Mouse en plastique polychrome.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #197

    “Zien en zwijgen”. Een paar beelden van bruingepatineerd brons op arduinen sokkels naar werken van Salvador Dali.

    “Voire et se taire”. Paire de sculptures en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille d’après des oeuvres par Salvador Dali.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #65
    Ion Atanasiu Delamare
    Period: 1955 - 2015

    “Personages in een huiskamer” & “Personages bij een kerk”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en het eerste gedateerd 1993.

    “Personnages dans un intérieur” et “Personnages près d’une église”. Encre et aquarelle sur papier. Signés et le premier daté 1993.
    No longer available
    Dim. 21 x 30 & 27 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #352
    Jean Govaerts
    Period: 1898 - 1985

    “Zuiders landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1953.

    “Paysage méditerranéen”. Huile sur toile. Signée et datée 1953.
    No longer available
    Dim. 53 x 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #649

    Een lang gerekte vaas van rood glaspasta.

    Vase allongé en pâte de verre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #277

    Een bureaukoffertje van gesculpteerd eikenhout, versierd met bloemenguirlandes en een classicistische scène op het deksel. Begin XXe eeuw.

    Coffret de bureau en chêne sculpté décoré de guirlandes de fleurs. Couvercle orné d’une scène classique. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #303

    Een lot van vijf verschillende beelden van zamak.

    Lot de cinq statuettes en régule.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More