#229Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Hoeve op de heide’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
'Farm on the Heath', oil on canvas, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 65 x b 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#207Roger GuerinPeriod: 1896-1954Een meerkleurige vaas uit geglazuurd grès flammé steengoed.
#291Een ronde constateur/duivenklok in koper met deksel en lederen sluiting.
#83Lladro‘Michiko’, een Lladro beeld, modelnummer 1447 in originele verpakking.
'Michiko', a Lladro figurine, model number 1447 in its original packaging.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#473JHM MartensEen lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.
#134Door Tirry“Winters landschap”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwenpoten.
No longer availableDim. 62 x Ø99cmEstimate: € 60 / 80 -
#542Frans Gijbels“Een paar barokke interieurs”. Pastel. Gesigneerd.
#23Lladro‘Basket Of Love’, een Lladro beeld, modelnummer 07622 in originele verpakking.
#32Een rood koperen schild met gekruiste messen. Mecap.
A red copper shield with crossed knives. Mecap.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 40 / 60 -
#2Leo JordaensPeriod: 1944-2000‘Stad aan de stroom’, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd L. Jordaens.
"City on the River", oil on panel in a gilded frame, signed L. Jordaens.No longer availableDim. h 42 x b 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#365“Fast affection bear”. Een beeld van keramiek. Gemerkt: Royal Boch een ontwerp van Rik Delrue.
"Fast affection bear." A ceramic sculpture. Marked: Royal Boch, designed by Rik Delrue.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30 / 50