#257Een lot bestaande uit 3 paar polychroom Brussels porseleinen vaasjes met bloemendecor.
A lot consisting of 3 pairs of polychrome Brussels porcelain vases with flower decoration.No longer availableDim. h - 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#598Een lot van 3 Perzisch handgeknoopt tapijtjes.
A lot of 3 hand-knotted Persian carpets.No longer availableDim. 120 x 65cmEstimate: € 30 / 60 -
#546Een 19e eeuwse massief eikenhouten koffer met gesculpteerde details.
#249“Bruggetje”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Little Bridge. A painting, oil on canvas. Signed at the bottom."No longer availableDim. 64 x 85cmEstimate: € 50 / 75 -
#99Marcel Opdebeeck“Kerkstraatje te Lier”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘72. Verso getiteld.
#469Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#331Een Chinese cloisonné vaas, groenkleurig met floraal decor, op houten sokkel. Deukje in zijde.
A Chinese cloisonné vase, green-colored with floral decoration, on a wooden base. Minor dent on the side.No longer availableDim. 23 x Ø13cmEstimate: € 40 / 60 -
#566Een gefineerd houten secretaire met gebombeerde laden. 2 laden binnenin.
#417Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Bembe, DRC.
A mask made of sculpted wood with traces of patina. Bembe, DRC.No longer availableDim. 38 x 27 cmEstimate: € 50 / 70 -
#9Een lot van 2 technische gravures van koetsen en onderdelen in een houten kader.
#294Felix TimmermansEen paar prenten. “Processie.” & “Boeren tafereel.”
A pair of prints. "Procession." & "Peasant scene."No longer availableDim. 16,5 x 16,5 & 14 x 21,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#324“Stilleven met flessen op roze achtergrond.” Kleine vlekschade.
"Still life with bottles on a pink background." Minor spots/damage.No longer availableDim. 48 x 69 cmEstimate: € 80 / 120