#378Mami Wata. Een bronzen beeldje van een zeemeermin. Senegal of Ivoorkust.
#323Een lotje van 2 Chinese snuff-bottles in been.
A pair of 2 Chinese snuff bottles in bone.No longer availableDim. h 7 cmEstimate: € 25 / 50 -
#114Pieter Gorus“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#130Een 18 kt witgouden ketting met hanger met bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,38 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with white and black diamonds with a total weight of approximately 1.38 ct.No longer availableDim. 5,18 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#64Alphonse Mora‘Bloemenstilleven’, olieverf op doek in houten kader, getekend Alphonse Mora.
"Still life of flowers," oil paint on canvas in wooden frame, signed Alphonse Mora.No longer availableDim. h 70 x b 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#574Een vliegenmepper van hout met runderhaar. Kongo.
A wooden fly swatter with cow hair. Congo.No longer availableDim. L. 70 cm tot.Estimate: € 35 / 45 -
#71Paul VaidieEen Comtoise klok met vergulde details en opschrift op email “Paul Vaidie á Passais”.
A Comtoise clock with gilded details and inscription on enamel "Paul Vaidie á Passais".No longer availableDim. 173cmEstimate: € 120 / 200 -
#343Een vintage bureaulamp, model Goose, chrome en metaal met hamerslagverf afwerking. Duitse makelij.
#460Een 18 kt witgouden vier rijen ketting met hartvormige hanger met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,16 ct.
An 18 kt white gold necklace with four rows and a heart-shaped pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.16 ct.No longer availableDim. 13,62 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#457Een polychroom antropomorf decoratiestuk. Mali.
A polychrome anthropomorphic decorative piece. Mali.No longer availableDim. 56 x 22 cmEstimate: € 50 / 80