#288Een oud model pomp in metaal en glas aan een houten plank voor wandbevestiging.
An old model pump in metal and glass on a wooden plank for wall mounting.No longer availableDim. h 76 cmEstimate: € 25 / 50 -
#331Een Chinese cloisonné vaas, groenkleurig met floraal decor, op houten sokkel. Deukje in zijde.
A Chinese cloisonné vase, green-colored with floral decoration, on a wooden base. Minor dent on the side.No longer availableDim. 23 x Ø13cmEstimate: € 40 / 60 -
#407Een masker van gesculpteerd hout met sporen van beschildering. Bobo, Burkina-Faso.
#9Een lot van 2 technische gravures van koetsen en onderdelen in een houten kader.
#253Lladro‘Afternoon Promenade’, een Lladro beeld, modelnummer 07636 in originele verpakking.
"Afternoon Promenade", a Lladro figurine, model number 07636 in original packaging.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#235Een lot van 3 geglazuurd, aardewerken zaan-of boterpotten.
#479“Parijs”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
#503PhilipsEen vintage grijs emaille bureaulamp. Gemerkt Philips, met Helioflux lamp.
#2Leo JordaensPeriod: 1944-2000‘Stad aan de stroom’, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd L. Jordaens.
"City on the River", oil on panel in a gilded frame, signed L. Jordaens.No longer availableDim. h 42 x b 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#522Fred BervoetsEen affiche met vermoedelijk een figuur in potlood door Fred Bervoets.
A poster with possibly a figure in pencil by Fred Bervoets.No longer availableDim. h 53 x b 49 cmEstimate: € 80 / 120