Similar lots by type
-
#338Serano
Een gitaar.
Une guitare.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 50/60 -
#201Blüthner
Een gefineerde kwartvleugelpiano. Kleurverschillen.
Un piano à quart queue en bois de placage. Couleur dégradante.No longer availableDim. l: 180 x b: 150 cmEstimate: € 1000/1200 -
#308Fidelio, Napoli
Een mandoline, afgewerkt met schildpad.
Une mandoline, finitions en tortue.No longer availableDim. l: 62 cmEstimate: € 50/60 -
#327
Een zeventien-snarig instrument in de stijl van een citer.
Un instruments à 17 cordes dans le genre d’un citer.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 60/100 -
#358Musima
Een gitaar.
Une guitare.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 50/60 -
#288
Een Duitse vintage Traviata pianoaccordeon. Enkele esthetische beschadigingen, maar in goede staat. Met beschermzak.
Un accordéon piano allemand vintage Traviata. Quelques réparations, mais en bon état. Avec sac de protection.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100/120 -
#313
Een Portugese gitaar.
Une guitare portugaise.No longer availableDim. l: 63 cmEstimate: € 80/100 -
#318Wulf
Een quinton. Met strijkstok.
Un quinton. Avec archer.No longer availableDim. l: 72 cmEstimate: € 100/120 -
#389Wulf
Een quinton.
Un quinton.No longer availableDim. l: 77 cmEstimate: € 100/120 -
#353Wulf
Een quinton. Met strijkstok.
Un quinton avec archer.No longer availableDim. l: 73 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#452
Een driedelig toiletstel van geslepen kleurloos kristal.
Une garniture de toilette en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#768
Een gebeeldhouwde voorstelling van een Bodhisattva.
Une représentation sculptée de Bodhisattva.No longer availableDim. 60 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#202Joseph François
“Huis aan een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Maison auprès d’un lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 74 x 93 cmEstimate: € 420/480 -
#286
Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
Un meuble style Boulle à tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 104 cm l: 35,5 cmEstimate: € 600/650 -
#215
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 2,76 gEstimate: € 280/350 -
#774
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.No longer availableDim. h: 95cmEstimate: € 60/80 -
#797
Een paar vol messingen potten met Chinese leeuwenkoppen.
Une paire de pots en laiton plein, décoration de têtes de lions chinois.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 70/80 -
#765
Een handgeknoopt wollen Mori-Yomud-karpet.
Une carpette Mori-Yomud en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 126 cmEstimate: € 40/60 -
#233Delvaux
Een blauwe en met lichtblauwe streepjes geweven lederen handtas. Met stofzak.
Un sac à main en cuir tressé en bleu foncé et bleu clair. Avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#451
Een lot van vier chocoladevormen.
Un lot de quatre moules à chocolat.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 60/80 -
#25
Een gouden munt van 5 dollars. Elizabeth II. Canada 1986.
Une pièce en or de 5 dollars. Elizabeth II. Canada 1986.No longer availableDim. 3,39 gEstimate: € 80/100 -
#462
Een glazen stolpje met eronder geblazen glazen vruchtjes en bloemblaadjes.
Une cloche en verre avec six fruits et feuilles en verre soufflé.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 35/40