Other lots in this auction
-
#677Drie stuks Keuls aardewerk, bestaande uit een kan, een kruik en een bierpul met tinnen deksel.
Trois pièces de poterie de Cologne, composées d'une cruche, d'un pichet et d'une chope à bière avec couvercle en étain.No longer availableDim. h: 28 - 46 cmEstimate: € 40 / 50 -
#553Monique MuylaertEen modern kunstwerk van geglazuurd aardewerk in plexiglazen kastje. Gesigneerd.
Une pièce moderne en faïence émaillée dans une boîte en plexiglas. Signée.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#228Een collectie van 100 diverse souvenirlepeltjes, overwegend van massief zilver, een aantal van verzilverd metaal. Bruto 1167 g.
Une collection de 100 cuillères souvenirs diverses, principalement en argent massif, certaines en métal argenté. Brut 1167 g.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#312Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971“Oud Achterbosch”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 32/50 buiten de plaat.
Oud Achterbosch. Une eau-forte. Signée et numérotée 32/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 23 x 29,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#347Twee verschillende vaasjes van geslepen kristal, waarbij één groen en één rood. Beide gemerkt onderaan.
Deux vases différents en cristal taillé, un vert et un rouge. Tous deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 13 & 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#606Een grote antieke dekenkoffer met gegalbeerd deksel en met smeedijzeren hengsels en binnenin een vakje en twee kleine laden.
Un grand coffre à linges antique avec couvercle galvanisé et poignées en fer forgé et à l'intérieur un compartiment et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 78 x 121 x 63 cmEstimate: € 120 / 200 -
#74“Première et seconde vue des environs de Caudebec en Normandie”. Een paar XVIIIe eeuwse Parijse gravures door Gouaz naar werken van Hackert.
Première et seconde vue des environs de Caudebec en Normandie. Une paire de gravures parisiennes du XVIIIe siècle par Gouaz d'après des oeuvres de Hackert.No longer availableDim. 35 x 45,5 cmEstimate: € 130 / 150 -
#300Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van 1,17 ct. JSI1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un diamant central de 1,17 ct. JSI1 et de brillants d'un poids combiné de +- 0,44 ct.No longer availableDim. 4,08 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#150Een 18 K witgouden ring bezet een centrale briljant van 0,96 ct. G. VS1. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,46 ct. Met Certificaat HRD.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un brillant au centre G. VS1 de 0,96 ct et de brijans d'un poids combiné de 0,46 ct. Avec certificat HRD.No longer availableDim. 3,32 gEstimate: € 2000 / 2300 -
#358WiskemannEen lot van twee schalen en twee kommen van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt.
Lot de deux plats et deux bols en métal argenté. Marqué en bas.No longer availableDim. b: 15 - 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#352Een lot XVIIIe eeuws Delfts aardewerk, bestaande uit een vaasje, gemerkt van de Drie Klokken, een theepotje met bloemendecor en een geribd bordje.
Lot de poterie de Delft du XVIIIe siècle, composé d'un vase marqué des Trois Horloges, d'une théière à décor floral et d'une assiette nervurée.No longer availableDim. h: 15 & 14 cm, Ø: 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#563Een pul van Duits steengoed. Onderaan gemerkt ‘Germany’.
Une chope en grès allemand. Marquée Allemagne en bas.No longer availableDim. h: 24,5 cmEstimate: € 30 / 50

