Other lots in this auction
-
#92“Notre Dame de Grâce”. Een olieverfschilderij op paneel in gesculpteerd eikenhouten kader met engelenkopjes en gekleurde glazen kraaltjes. Omstreeks 1900.
“Notre Dame de Grâce”. Une peinture à l'huile sur panneau dans un cadre en chêne sculpté avec des têtes d'anges. Vers 1900.No longer availableDim. 85 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#528TerzaniEen staande designlamp met glazen coupe. Gemerkt. Design Artemide.
Une lampe design sur pied avec une coupe en verre. Marquée. Design Artemide.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 420 / 500 -
#95Drie ringen van 18 K wit, geel en roze geweven goud.
Trois bagues en or tressé blanc, jaune et rose 18 carats.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 160 / 200 -
#584Een spiegellijst met een foto van Marilyn Monroe.
Un cadre de miroir avec une photo de Marilyn Monroe.No longer availableDim. 89 x 72 cmEstimate: € 80 / 100 -
#658BushEen oude radio. Met type G- stekker (Verenigd Koninkrijk).
Une vieille radio. Avec prise de type G (Royaume-Uni).No longer availableDim. 23 x 30 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#365Capodimonte“Het ritje op de ezel”. Een groep van meerkleurig Italiaans biscuit. Ontwerp van B. Merli.
The Donkey Ride. Un groupe de biscuits italiens multicolores. Design by B. Merli.No longer availableDim. b: 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#503“Abstract”. Een kunstwerk van gepolychromeerd terracotta. Draagt handtekening ‘Nicolaas Warb’.
“Abstrait”. Une œuvre en terre cuite polychrome. Signée 'Nicolaas Warb'.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120 / 200 -
#492“Aan de wasplaats”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Handtekening links onderaan onleesbaar. Op te frissen.
“A la buanderie”. Huile sur panneau. XIXème siècle. Signature en bas à gauche illisible. A rafraîchir.No longer availableDim. 45 x 63 cmEstimate: € 300 / 500 -
#141Een ovale schotel van gedreven zilver. Duitse keuren, 800/1000, evenals een zilveren vaasje met drie pootjes. h: 14 cm.
Un plat ovale en argent repoussé. Poinçons allemands, 800/1000, ainsi qu'un petit vase en argent à trois pieds. h: 14 cm.No longer availableDim. 650,70 g 7 x 33,5 cmEstimate: € 300 / 350 -
#523Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.
Un torse de femme en bronze à patine sombre.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#209Een verguld houten trumeau in Louis-Philipestijl.
Trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#333Een paar messingen kandelaars, gemonteerd als lampenvoeten.
Une paire de bougeoirs en laiton montés en pied de lampe.No longer availableDim. h: 66 cm (m.k.)Estimate: € 50 / 80

