Other lots in this auction
-
#492
“Kinderpopje en meisje”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram en datum 1959.
Enfant poupée et fille . Technique mixte sur papier. Porte un monogramme et date 1959.No longer availableDim. 49 x 31 cmEstimate: € 200/300 -
#326
Een eikenhouten gatelegtafel.
Une table gateleg en chêne.No longer availableDim. 103 x 83 cmEstimate: € 50/80 -
#462
“La marache”. Olieverf op doek. Draagt handtekening en datum ‘85 op de verso. Enkele kleine verfbeschadiginkjes.
La marache . Huile sur toile. Porte une signature et la date 85 au dos. Quelques dégâts mineurs à la peinture.No longer availableDim. 38 x 59 cmEstimate: € 300/500 -
#641
Een zwaardbajonet. Begin XXe eeuw. Met schede.
Une baïonnette d'épée. Début du XXe siècle. Avec gaine.No longer availableDim. l: 68 cmEstimate: € 80/90 -
#111
Driedelig klokstel van brons in eclectische stijl. Gemerkt : Cie des Bronzes.
Garniture de cheminée trois pièces de style éclectique. Marque: Cie des Bronzes.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100/150 -
#470
Een driedelig zilveren theestel met overvloedig uitgewerkt decor en de theepot met houten handvat en dekselknop. Merken van Sheffield met jaarletter ‘h’ voor 1900. Genummerd 3827.
Un service à thé en argent trois pièces avec un décor élaboré et la théière avec poignée en bois et bouton de couvercle. Marques de Sheffield avec la lettre de l'année h avant 1900. Numérotée 3827.No longer availableDim. 765 gEstimate: € 300/400 -
#409Rémy Cornelissen
“Pastorale scène”. Litho. Gesigneerd en met opdracht d.d. 1982.
Scène pastorale . Lithographie. Signée et dédicacée datée de 1982.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 50/60 -
#649Gustaaf-Christiaan De BruynePeriod: 1914-1981
“Kerststal”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 25 december 1942.
Crèche . Crayon sur papier. Signé et daté le 25 décembre 1942.No longer availableDim. 17 x 14,5 cmEstimate: € 50/80 -
#500
Een olie- en azijnstelletje met kristallen flesjes in 813‰ zilveren montuur. Mogelijk Duitsland, XIXe eeuw. 230 gram (zonder flesjes).
Un ensemble d'huile et de vinaigre avec des bouteilles en cristal dans des montures en argent 813 ‰. possible Allemagne, XIXème siècle. 230 grammes (sans bouteilles.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120/180 -
#370
Een rond salontafeltje met onyxen blad op messingen driepoot.
Une table basse ronde avec plateau en onyx sur un trépied en laiton.No longer availableDim. Ø: 50 cm h: 45 cmEstimate: € 40/60 -
#497
“Zittend personage”. Een okimono van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Eerste helft XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
Personnage assis . Un okimono en ivoire finement sculpté et polychrome. Première moitié du 20ème siècle. Signé en bas.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 60/100 -
#507Friedrich Goldscheider
Een beeld van een Noord-Afrikaanse man van polychroom terra cotta. Een duim manco. Gesigneerd en “Réproduction Réservée”.
Une sculpture d'un homme d'Afrique du Nord en terre cuite polychrome. Un pouce manquant. Signée et Réproduction Réservée .No longer availableDim. H. 72 cmEstimate: € 300/500