#394
Een reclameaffiche van Panhard.
#412
Een in hoogte verstelbare kleedspiegel op voet met een lade in de entretoise
#505Mont Blanc
Een automatische roestvrij stalen herenhorloge. Werkende staat. Zonder bandje. gebruikssporen.
Une montre pour hommes en acier inoxydable, automatique. En état de marche. Sans bracelet. Traces d’usures.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#613
#249
Een butler-spiegel.
Un miroir majordome.No longer availableDim. ø 81 cmEstimate: € 160 / 180 -
#905
Een kleine gefineerde commode met drie laden en een rood marmeren blad.
Une petite commode en bois de placage à trois tiroirs et une tablette en marbre rouge.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 50 / 80 -
#487
Een waaier van ivoor en kant.
Un éventail en ivoire et dentelle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#94Raoul PharasynPeriod: 1908 - 1991
“Hoeve-interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1942.
“Intérieur de ferme”. Huile sur toile. Signée et datée 1942.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 75 / 100 -
#619
#701
Twee wandklokjes met handbeschilderde porseleinen wijzerplaat.
#584
”Composition”. Huile sur toile. Porte un monogramme: W.P. 54. Dédicace au dos W. Paalen.No longer availableDim. 39 x 48 cmEstimate: € 180 / 240 -
#406
Vier mahoniehouten Regencystoelen.
Quatre chaises Regency en acajou.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 40 / 60