Similar lots by type
-
#671
Een set van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelk.
Un ensemble de six verres à vin en cristal taillé avec calice coloré.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/120 -
#343
Een lot van drie paar decoratieve smeedijzeren appliques.
Un lot de trois paires d'appliques décoratives en fer forgé.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#449
Een opaalglazen olielamp met beeltenis van Napoleon.
Lampe à huile en opaline avec représentation de Napoléon I.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 40/60 -
#718
Een Napoleon III hallantaarn, versierd met guirlandes en getooid met een adelaar. Met geslepen en gesatineerde coupe.
Lanterne de hall Napoléon III, décorée de guirlandes et ornée d'un aigle. Avec coupe taillée et satinée.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 100/120 -
#704Lalique, France
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt. Schilfer aan de basis.
Vase en cristal taillé incoloré. Marque sous la base. Eclat.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#595
Een paar aluminium designlampvoeten.
Une paire de pieds de lampe design en aluminium.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 60/100 -
#622
Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.
Un lustre en bronze avec dix points lumineux et abat-jour en albâtre.No longer availableDim. Ø: 102 cmEstimate: € 200/300 -
#644
Een cilindervormige bronzen hanglantaarn, versierd met strikken.
Lanterne suspendue cylindrique en bronze décorée d'arcs.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 240/260 -
#672
Een set van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelk.
Un ensemble de six verres à vin en cristal taillé avec calice coloré.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/120 -
#391
Een paar gedraaid eikenhouten lampenvoeten.
Une paire de pieds de lampe en chêne tourné.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50/80 -
#176
Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
Paire de lanternes en fonte et cuivre.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 1000/1200 -
#639
Een luchter met vijf dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre à cinq bras doubles, décoré de pendentifs en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200/220 -
#654
Een groen en goudgepatineerde luchter met zes lichtpunten en versierd met vrouwenfiguren en onderaan met een geslepen glazen coupe. Omstreeks 1900.
Lustre en vert et or avec six lumières et décoré de personnages féminins, le dessous avec coupe en verre taillé. Vers 1900.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 300/400 -
#183
Een paar bronzen girandoles met zes lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Girandoles en bronze à six bras légers et décorées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 200/220 -
#659
Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#11Val St. Lambert
Een vierarmige kaarsenhouder van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Bougeoir à quatre bras en cristal incolore taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 20/30 -
#619
Een lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit vier verschillende vazen, een kan en twee karaffen.
Lot de cristal incolore et de verrerie, composé de quatre vases différents, un pichet et deux carafes.No longer availableDim. h: 20 - 40 cmEstimate: € 50/60 -
#624
Een gevarieerd lot antieke apothekerspotten van kristal, glas en porselein. 17 stuks.
Lot de pot de pharmacie en cristal, en verre et en porcelaine. 17 pièces.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80/120 -
#615
Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.
Lustre en laiton à abat-jour en verre taillé. Vers 1900.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 150/200 -
#411Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal met bordeauxrode ruitmotieven. Onderaan gemerkt.
Un vase en cristal taillé avec des motifs de losanges bordeaux. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80/120 -
#217
Een paar vergulde kandelaars, gedragen door bronzen moriaantjes op een marmeren zuiltje.
Une paire de bougeoirs dorés, soutenus par des landes en bronze sur une colonne de marbre.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 250/300 -
#342
Een paar metalen lampenvoeten, versierd met oude schoenleesten.
Paire de pieds de lampes en métal orné de formes de souliers anciennes en bois.No longer availableDim. h: 67 cm (m.k.)Estimate: € 100/120 -
#719Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal taillé vert et incolore. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#358
Een vol messingen kandelaar in barokke stijl, gemonteerd als lamp.
Un chandelier en laiton de style baroque monté en lampe.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#500
Een beeldje van Guanyin van gesculpteerd ivoor. Monoblock. Onderaan gemerkt. China, eerste kwart XXste eeuw.
Statuette de Guanyin en ivoire sculpté. Monoblock. Marque sous la base. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 400/500 -
#463Guerin
Een bol siervaasje met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt. Model 183 D.
Un vase décoratif sphérique avec glaçure multicolore. Marqué en bas. Modèle 183 D.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#648
“Gezin”. Een kunststoffen beeldje. gemonogrammeerd ‘RVH’.
“Famille”. Statuette en plastique monogrammée RVH.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 30/50 -
#148
“Rondom het kruis”. Bronzen icoon met lichtblauw email.
Autour de la Croix”. icône en bronze aux détails en émail bleu clair.No longer availableDim. 39 x 27,5 cmEstimate: € 120/200 -
#759
Vijf kruidenpotjes van meerkleurig Duits steengoed.
Cinq pots à épices en grès allemand multicolore.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 30/50 -
#126
Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#637
Een paar grote balustervazen van meerkleurig en verguld Cantonporselein.
Paire de grands vases balustre en porcelaine de Canton multicolore et dorée.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 200/300 -
#507
Een Keizerlijke voorstelling van brons met sporen van polychromie.
Une représentation impériale en bronze avec des traces de polychromie.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120/200 -
#776
Een ovale tafel van mahoniehoutfineer met vier tapse poten. XIXe eeuw.
Table ovale en placage d’acajou sur quatre pieds fuseaux. XIXe siècle.No longer availableDim. 126 x 108 cmEstimate: € 40/60 -
#236
Een Napoléon III buffet van zwart perenhout met Boulle marqueterie, met een in accolade gebogen front en met één deur ingelegd met geel koper en rood schildpad. Witmarmeren blad, vergulde bronzen monturen. Lichte letsels aan het fineer.
Buffet Napoléon III en poirier noirci et marqueté dans la façon de Boulle. Front en accolade ouvrant à une porte incrustée de cuivre jaune et d’écaille rouge. Tablette en marbre blanc, montures en bronze doré. Légers dégâts au placage.No longer availableDim. 104 x 112 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#467
Drie porseleinen eieren versierd met Chinese personages (verschillende afmetingen) en een oosters koperen schaaltje met een emailversiering met centraal een pauw.
Trois oeufs en porcelaine décorés de personnages chinois. Différentes tailles. Ainsi qu’un petit plat oriental en cuivre à décor d’un paon.No longer availableEstimate: € 25/50 -
#388
Een eikenhouten kerkstoel met opklapbare en gecanneerde zit. (Lichte slijtage)
Prie-dieu en chêne à siège rabattable et cannée (usures légères).No longer availableEstimate: € 40/60