#619
#391
Een paar gedraaid eikenhouten lampenvoeten.
#11Val St. Lambert
#644
Een cilindervormige bronzen hanglantaarn, versierd met strikken.
#342
Een paar metalen lampenvoeten, versierd met oude schoenleesten.
#719Val St. Lambert
Een coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt.
#358
Een vol messingen kandelaar in barokke stijl, gemonteerd als lamp.
#411Val St. Lambert
#718
#595
Een paar aluminium designlampvoeten.
#622
Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.
#659
#624
#343
Een lot van drie paar decoratieve smeedijzeren appliques.
#176
Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
#704Lalique, France
#654
#183
#671
Een set van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelk.
#639
Een luchter met vijf dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
#672
#217
#615
Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.
#449
Een opaalglazen olielamp met beeltenis van Napoleon.
Lampe à huile en opaline avec représentation de Napoléon I.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 40 / 60
#368Val Saint-Lambert
Twee vazen en een asbak. Onderaan gemerkt.
#350
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct.No longer availableDim. 7,98 gEstimate: € 400 / 500 -
#686Heriz
#630
Vitrine à deux portes Napoléon III incrustée de cuivre jaune dans le goût de Boulle. Dégâts aux cuivres, fissures dans les côtés. XIXe siècle.No longer availableDim. 136 x 100 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#40
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et d'un rubis ovale de + - 1,20 ct.No longer availableDim. 9,18 gEstimate: € 700 / 800 -
#294
Twee opgezette reeënkoppen.
Deux têtes de cerfs empaillées.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 50 / 80 -
#733
Een recente staande klok met koperen wijzerplaat met opschrift “Tempus Fugit”.
#130
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats serti de citrine et d'aigue-marine d'un poids combiné de + - 5 ct.No longer availableDim. 17,89 gEstimate: € 600 / 700 -
#578
#99Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012
“Paardrijders Waasmunster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Cavaliers à Waesmunster . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 65 x 55 cmEstimate: € 90 / 110 -
#16
Een decoratief stoeltje met rieten zit. Regio Namen, omstreeks 1760.
#430Marguy Chronometre
Een roestvrij stalen zakhorloge.
Montre de poche en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 80 / 150