Similar lots by type
-
#561D LoreinPeriod: 12/01/92Aardewerken vrouwelijke torso.
Un torse féminin en terre cuite.No longer availableDim. H: 51 cmEstimate: € 100 / 120 -
#161Royal Dux“Smid bij gezin”. Een beeld van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt. Restauraties aan de armen.
“Forgeron et famille”. Une statue en porcelaine polychrome et doré. Marque à la base. Restauration aux bras.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80 / 120 -
#281“Haan”. Een groot beeld van meerkleurig kunststof. Italiaans werk.
“Coq”. Une statue polychrome. Travail Italien.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#147Een poserende dame van terracotta met bronskleurige patina.
Dame posant. Sculpture en terre cuite à patine bronzée.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#158F. Moulaers“Aap als kapitein”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd en gedateerd 1844.
“Singe comme Capitaine”. Une statue en terre cuite. Signée et datée 1844.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 30 / 50 -
#633“Wijze” & “Boeddha van voorspoed”. Een paar beelden van gesculpteerd Chinees hout.
“Sage” & “Bouddha de prospérité”. Deux statues en bois sculpté chinois.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#171“Springende jachtwinden”. Een groep van groengepatineerd zamak op een sokkel van zwart marmer.
“Lévriers sautants”. Un groupe en régule patiné vert sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. L: 57,5 cmEstimate: € 300 / 400 -
#211Een gestileerde koe van zilvergepatineerd brons.
Une vache stylisée en bronze patiné argent.No longer availableDim. 41 x 55 cmEstimate: € 650 / 700 -
#637Een paar lampenvoeten van meerkleurig en verguld porselein. Chinees werk.
Une paire de pieds de lampe en porcelaine chinoise polychrome et doré.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#227“Cupido”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Auguste Moreau.
“Cupide”. une statue en bronze sur socle en pierre de taille, d’après une oeuvre de Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 460 / 500 -
#188“Paarden”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van P.J. Mene.
“Chevaux”. Un groupe en bronze patiné d’après une oeuvre de P.J. Mène.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 700 / 750 -
#177Een art deco danseres van donker gepatineerd brons met openslaand kleed op een marmeren sokkel.
Une statue représentant une danseuse Art déco avec une robe en bronze patiné sur socle en marbre.No longer availableDim. H: 34 cmEstimate: € 250 / 300 -
#231“Bull and bear”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een groen marmeren sokkel, naar een werk van Isidore Bonheur.
“Bull and bear”. Une statue en bronze brun patiné sur un socle en marbre vert, d’après une oeuvre de Isidore Bonheur.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#113“Biddend kind op kussen”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op een sokkel van groen marmer.
“Enfant priant sur un coussin”. Statuette en bronze à patine brune sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#741Aardewerken beeld. Meisje met bloemenmand. XXe eeuw.
Une figure en terre cuite représentant une jeune fille et son panier à fleurs. XXième siècle.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 32 / 40 -
#237“Musicerende Sater”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Satyre musicien”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. H: 29 cmEstimate: € 140 / 160 -
#183Joseph d’AstePeriod: 1881 - 1945“Fries koppel”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een sokkel van groen marmer. Gesigneerd.
“Couple frison”. Une statue en bronze patiné sur un socle de marbre vert. Porte une signature.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 400 / 500 -
#173Eric ClausPeriod: °1936“De lezers”. Een beeldje van groengepatineerd brons op een arduinen sokkel.
“Les liseurs”. Une statue en bronze patiné vert sur un socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 180 / 220 -
#568Een Indische neushoorn. Bruingepatineerd brons.
Une statue en bronze patiné brun représentant un rhinocéros.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 350 / 400 -
#117Art deco beeld van een meerkleurige bronzen fazant op zwart marmeren voet. Zeer lichte beschadiging aan de voet
Une statue art déco en bronze représentant un faisant sur socle en marbre noir. Dégât minime au pied.No longer availableDim. L: 56 cm, H: 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#641Een beeld van gesculpteerd houten beeld. Songye, D.R.Congo.
Sculpture en bois sculpté. Songye, D.R.Congo.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 50 / 80 -
#82Een vrouwenbuste van wit kunststof.
Buste de femme en matière plastique blanche.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 60 / 70 -
#168Een kinderbuste van bruingepatineerd brons naar een werk van Moreau. Genummerd.
Un buste d’enfant en bronze patiné d’après une oeuvre de Moreau. Numéroté.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100 / 120 -
#520Zittende Boeddha met schelp en eekhoorn. Een bronzen beeld.
Une statue représentant un Bouddha assis avec écureuils et coquillages.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 400 / 460
Other lots in this auction
-
#525HergéTintin. “Le Secret de la Licorne”. Casterman 1943. Achterflap A20. Slechte staat, rug gebroken.
Tintin. “Le Secret de la Licorne”. Casterman 1943. 4e plat A20. Mauvais état, dos cassé.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#472Maurice BlieckPeriod: 1876-1922“De rede van Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. We voegen er een reproductie naar een werk van van Engelen aan toe.
“La rade d’Anvers”. Une eau-forte. Signée hors planche. Nous ajoutons une reproduction d’après van Engelen.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#473Twee vogels met amethist.
Deux oiseaux en améthyste.No longer availableEstimate: € 4à / 60 -
#839Een verlengbare ovale tafel. De poten versierd met acanthusmotieven.
Une table ovale à rallonges. Les pattes sont décorées de motifs acanthes.No longer availableDim. H. 79 x 141 x 112 cmEstimate: € 40 / 80 -
#676CHRISTOPHORI LONGOLII, Orationes pro defione sua in crimin lasae majestatis, Venetiis, 1539.
CHRISTOPHORI LONGOLII, Orationes pro defione sua in crimin lasae majestatis, Venetiis, 1539.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#80Een 18 karaats geel gouden ring bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en een centrale opaal van ± 1 ct.
Une bague en or jaune 18 ct. sertie de saphirs ayant un poids total de ± 0,80 ct. et une opale ± 1 ct.No longer availableDim. 4,38 gEstimate: € 500 / 600 -
#837Lot van 7 rechtskundige werken door G. Schuind (2 delen), J.M. Goedseels, H. Donnedieu de Vabres (2), P. Bouzat, Van Bemmelen (2).
Lot de 7 livres de droit par G. Schuind (2 volumes), J.M. Goedseels, H. Donnedieu de Vabres (2), P. Bouzat, Van Bemmelen (2).No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#175Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 9,20 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#216Een tweeledige eikenhouten vitrinekast met onderaan drie laden en een lade in de gordel.
Une vitrine en deux parties en chêne, avec en dessous trois tiroirs, et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 228 x 145 x 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#108A.D. Leveridge SwitzerlandEen diamant meter in originele etui en doos.
Mesure de diamants dans son étui d’origine et boîte.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#33Een lot van zeven verschillende smeedijzeren kandelaars.
Un lot de sept chandeliers différents en fer forgé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#796J.A. ROUX, Précis élémentaire de droit pénal et procédure pénale, Recueil Sirey, Paris, 1925. In-octavo, nieuwe band.
J.A. ROUX, Précis élémentaire de droit pénal et procédure pénale, Recueil Sirey, Paris, 1925. In-octavo, nouvelle reliure.No longer availableEstimate: € 50 / 60

