Similar lots by type
-
#1129
Een hoge en een lage gemberpot van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en pauwen en met houten deksels.
Un pot à gingembre haut et un pot à gingembre sphérique en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et de paons. Couvercles en bois.No longer availableDim. h: 31 & 21 cmEstimate: € 80/120 -
#950
Een lot meerkleurig en wit biscuit, bestaande uit een romantisch koppel met schaap, twee putti bij een boom en twee verschillende wijwatervaatjes.
Lot de biscuits monochromes et polychromes comprenant un couple romantique au mouton, deux putti près d’un arbre et deux bénitiers différents.No longer availableEstimate: € 50/70 -
#227
“Zittend meisje”. Een beeld van monochroom wit biscuit. Frans werk.
Petite fille assise. Statuette en biscuit monochrome blanche. Travail français.No longer availableEstimate: € 120/150 -
#1103
Een Heilige Familie van meerkleurig biscuit onder stolp.
Sainte Famille en biscuit polychrome sous globe en verre.No longer availableDim. h: 32 cm (Stolp)Estimate: € 50/60 -
#683
Een dekseldoosje van geelgepatineerd biscuit met binnenin een porseleinen erotische voorstelling. Chinees werk.
Boîte en biscuit jaune et porcelaine. L’intérieur au scène érotique. Travail chinois.No longer availableDim. l: 9 cmEstimate: € 60/100 -
#598Unterweissbach
Twee grote en een kleine groep van monochroom wit biscuit met voorstellingen van een romantische koppel, musicerende figuren en een dame met schaap en bloemenmand. Eén gemerkt. Geen manco’s.
Deux grands et un petit groupe en biscuit monochrome blanc représentant un couple romantique, des personnages musiciens et une femme au mouton et à la corbeille de fleurs. Une pièce avec marque.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60/100 -
#104Capodimonte
Een lot van vijf beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks ‘World limited edition bij IPA’:- “Dame in geel met hoed en poedel”. Genummerd 196/1500.- “Dame in wit en roze met parasol”. Genummerd 583/1500.- “Dame in blauw met waaier”. Genummerd 288/1500.- “Dame in groen met parasol”. Genummerd 377/1500.- “Dame met hondje”. Genummerd 164/1500.
Cinq statuettes en biscuit polychrome de la série “World Limited Edition by IPA”:- Dame en jaune au chapeau et au caniche. Numérotée 196/1500.- Dame en blanc et rose à l’ombrelle. Numérotée 583/1500.- Dame en bleu à l’éventail. Numérotée 288/1500.- Dame en vert à l’ombrelle. Numérotée 377/1500.- Dame au petit chien. Numérotée 164/1500.No longer availableEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#903Stein
Vijf bierpullen van steengoed met tinnen deksel. Eén met een jachtscène en opschrift “Die grüne Heid des Jägers Freud”, handvat in de vorm van een vos (H. 29 cm), in de buik genummerd 1032B. Eén met een romantisch koppel in een prieel (H. 22,5 cm), gemerkt LB. Eén met MÛnchner Kindl en zichten op München (H. 22 cm). Eén met guirlandes met bokkenkoppen en de tekst “Trink gut u. rein, zuviel lass sein” (H. 25 cm), onderaan gemerkt J.W.G.(?). En één met een baardige man en de tekst “gut Heil” (H. 2(..)
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#652Gerard LaenenPeriod: 1899 - 1980
“Composities”. Een reeks van vijf grote en drie kleine tekeningen. Gemengde techniek op papier. Allen gesigneerd.
“Compositions”. Une série de cinq grands et trois petits dessins. Technique mixte sur papier. Signés.No longer availableDim. 39 x 29 & 29 x 20 cmEstimate: € 50/80 -
#595
Een halssnoer van stokjes bloedkoraal.
Collier de parties de corail rouge.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#820
Een paar driehoekige armstoelen van gesculpteerd eikenhout.
Paire de fauteuils triangulaires en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#577
Een dekselvaas van Aritaporselein met een decor van personages in een landschap. Japans werk.
Vase couvert en porcelaine d’Arita à décor de personnages dans un paysage. Travail japonais.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/140 -
#94Frans Van Damme
“Zeilboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Voiliers en pleine mer”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 73 x 52 cmEstimate: € 220/260 -
#1047Stein
Drie bierpullen van aardewerk met tinnen deksel. Eén met een drinker in reliëf in groentinten, onderaan gemerkt Gouda (H. 15 cm). Eén met historische figuren, getiteld “Patricier”, onderaan gemerkt C.J. (H. 16,5). Eén in de vorm van een Lederhosen in lichtblauw (H. 17 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#415
Een lot van 25 originele luxestalen parfum in cadeauverpakking waaronder Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Sherrer, Versace en Boss.
Un lot de 25 échantillons de parfums de luxe en emballage cadeau dont Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Scherrer, Versace, Boss. e.a.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#893Stein
Drie bierpullen van steengoed en porselein met tinnen deksels. Eén met reclame voor Erdinger Weissbier, gemerkt PJW Bavaria, één voor Hofbrauhaus Berchtesgaden en één voor Hövels Bitterbier, gemerkt Sahm.
Chope(s) à bière allemande.No longer availableDim. H. 26, 21 & 29 cmEstimate: € 30/50 -
#571Delvaux
Een avondtasje van zwartgelakt leder. Met stofhoes.
Sac à main de soir en cuir laqué noir. Avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 240/260 -
#607Sitzendorf
Een paar kandelaars van meerkleurig porselein in barokke stijl, versierd met dansende putti. Onderaan gemerkt.
Paire de candélabres en porcelaine polychrome de style baroque décorés de putti dansant. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/69 -
#1053
Een lot van vijf metalen klokjes, getooid met de Dom van Keulen.
Lot de cinq pendules en métal surmontées de la Cathédrale de Cologne.No longer availableEstimate: € 40/60