Similar lots by type
-
#557
Een Hindoeïstisch bronzen godsbeeldje en muurbeeldje.
Une statue hindoue en bronze et une statuette murale.No longer availableDim. h: 26 & 22 cmEstimate: € 80/100 -
#513
Twee Japanse netsuké’s van fijn gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
Deux netsukes japonais en ivoire finement sculpté et partiellement polychrome. Signé en bas.No longer availableDim. h: 5 & 5,5 cmEstimate: € 100/140 -
#98
Een uitgestoken houten Bacchus.
Un Bacchus en bois sculpté.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 100/120 -
#503
Twee Japanse netsuké’s van fijn gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. Eén stukje manco. Onderaan gesigneerd.
Deux netsukes japonais en ivoire finement sculpté et partiellement polychrome. Un petit manquant. Signé en bas.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100/140 -
#163
Een bronzen sierjardinière, gedragen door een vrouwenfiguur.
Une jardinière décorative en bronze portée par une figure féminine.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 200/300 -
#147
“Jonge vrouw met dagboek”. Een bronzen beeld met driekleurig patina.
Jeune femme à l'agenda . Une statue en bronze à patine tricolore.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 200/250 -
#607
Een groot Hindoeïstisch bronzen godsbeeld.
Une grande statue de divinité hindoue en bronze.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 300/400 -
#497
“Zittend personage”. Een okimono van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Eerste helft XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
Personnage assis . Un okimono en ivoire finement sculpté et polychrome. Première moitié du 20ème siècle. Signé en bas.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 60/100 -
#468
Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.
Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.No longer availableDim. h: 26 & 31 cm 4730 gEstimate: € 100/120 -
#580
Een bronzen meisjeshoofd in profiel op een beige marmeren sokkel.
Tête de jeune fille en bronze de profil sur un socle en marbre beige.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 35/45 -
#148
“Oriëntaalse scène”. Een bronzen groep naar een werk van Emmanuel Frémiet. Op zwart marmeren sokkel.
Scène orientale . Un groupe en bronze d'après une œuvre d'Emmanuel Frémiet. Sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 250/350 -
#523
“Man met hamer” & “Man met vis”. Twee Japanse netsuké’s van fijn gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. Eén stukje manco. Onderaan gesigneerd.
Homme au marteau & Homme au poisson . Deux netsukes japonais en ivoire finement sculpté et partiellement polychrome. Un seul défaut. Signé en bas.No longer availableDim. h: 5,5 cmEstimate: € 100/140 -
#487
Een hoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.
Une tête de verre de Murano multicolore dans l'esprit de Picasso.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/240 -
#581
Een lot van vijf gesculpteerde Afrikaans ivoren vrouwenbustes.
Un lot de cinq bustes de femmes sculptées en ivoire africain.No longer availableDim. h: 7,5 x 16 cmEstimate: € 80/120 -
#131Desiderius DuwaertsPeriod: 1850 - 1901
Een terracotta meisjesbuste. Gesigneerd en gedateerd 1884.
Buste de jeune fille en terre cuite. Signé et daté 1884.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 160/200 -
#585
“Horen, zien en zwijgen”. Drie gesculpteerde Afrikaans houten beeldjes. We voegen er twee gesculpteerde wrattenzwijntanden aan toe.
Entendre, voir et se taire. Trois statuettes africaines en bois. Nous ajoutons deux défenses de phacochère sculptées.No longer availableDim. h: 8 & 14 cmEstimate: € 60/100 -
#173Antoine BofillPeriod: 1875 - 1939
“Rokende boer”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
Fermier fumeur . Une statue en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 320/400 -
#415
Een gepolychromeerde decoratieve smeedijzeren kip.
Poulet décoratif polychrome en fer forgé.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 70/100 -
#171
“Danseres”. Een bronzen beeld naar een werk van Chiparus. Op zwart marmeren sokkel.
Danseuse . Une statue en bronze d'après une œuvre de Chiparus. Sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 55,5 cmEstimate: € 200/280 -
#123L. Claus
“Geknield naakt”. Een beeldje van gepolijst brons. Gesigneerd onderaan.
Nu agenouillé . Une statue en bronze poli. Signée en bas.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 90/110 -
#501
Een lot gesculpteerd Afrikaans ivoor, bestaande uit een mannenbuste, een pijproker en een vaas met dieren. Eerste helft XXe eeuw.
Lot d'ivoire africain sculpté, composé d'un buste masculin, d'un fumeur de pipe et d'un vase avec des animaux. Première moitié du 20ème siècle.No longer availableDim. h: 25, 28 & 35 cmEstimate: € 100/120 -
#467
“Hotei met kinderen”. Een groepje van gesculpeerd ivoor. Op houten sokkel. Sokkel achteraan gelijmd, voorwerpen in de handjes van de kinderen manco.
Hotei avec des enfants. Un groupe d'ivoire sculpté. Sur un socle en bois. Plinthe collée à l'arrière, objets manquants dans les mains des enfants.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 120/200 -
#570
Een modern bronzen beeldje op sokkel van wit en zwart marmer.
Une statue en bronze moderne sur un socle en marbre blanc et noir.No longer availableDim. h: 34,5 cmEstimate: € 70/100 -
#567
Een Thais houten beeldje met sporen van verguldsel.
Une figurine en bois thaïlandaise avec des traces de dorure.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#669György KadarPeriod: 1912 - 2002
“Stilleven”. Een gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
Nature morte . Une gravure. Signée à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 29,5 x 38 cmEstimate: € 25/30 -
#400Bormioli Rocco, Italia.
Een fruitschaal en twee kommetjes van kleurloos glas met verzilverde monturen. De kommetjes gemerkt. Jaren ‘60.
Un bol de fruits et deux bols en verre incolore avec des cadres en métal argenté. Les bols sont marqués. Années 1960.No longer availableDim. Ø: 12 & 23 cmEstimate: € 30/40 -
#170
Een briljant van 0,61 ct. F SI2 in gesloten AIG report.
Un brillant de 0,61 ct. F SI2 dans un rapport AIG fermé.No longer availableEstimate: € 1250/1350 -
#649Gustaaf-Christiaan De BruynePeriod: 1914-1981
“Kerststal”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 25 december 1942.
Crèche . Crayon sur papier. Signé et daté le 25 décembre 1942.No longer availableDim. 17 x 14,5 cmEstimate: € 50/80 -
#205
Een 18 K geelgouden schakelhalssnoer met schuine schakels.
Un collier à maillons en or jaune 18 carats avec maillons inclinés.No longer availableDim. 11,90 gEstimate: € 300/400 -
#442
“Tribute to Roland Garros”. Twee werken, één olieverf op doek en het andere aquarel op papier. Eén draagt een handtekening.
Tribut à Roland Garros . Deux oeuvres, une huile sur toile et l'autre aquarelle sur papier. L'une porte une signature.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#315
Een 18 K geelgouden ketting met hanger. Qu’hier, Que demain.
Chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif “Qu’hier, Que demain”.No longer availableDim. 5,94 gEstimate: € 100/150 -
#278
Een aardewerken tazza met fijn bloemenmotief in Lodewijk XV -stijl.
Une tazza en faïence à fin motif floral de style Louis XV.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 40/50 -
#133
Een eikenhouten commode met drie laden. Begin XIXde eeuw.
Commode en chêne à trois tiroirs. Début XIXe siècle.No longer availableDim. 92 x 123 x 60 cmEstimate: € 50/80 -
#408
Een zittende Thaise Boeddha met sporen van verguldsel.
Un Bouddha thaï assis avec des traces de dorure.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 50/70 -
#387
Een fantasiewezen van geglazuurd Chinees aardewerk. met houten sokkel. Met kurken stopje in de buik.
Une créature fantastique en poterie chinoise émaillée. Avec une base en bois. Avec un bouchon en liège dans le ventre.No longer availableDim. 16,5 x 17,5 x 10,5 cmEstimate: € 80/120 -
#36
Een gedreven messingen kerkkandelaar.
Un chandelier d'église en laiton martelé.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 80/100