Similar lots by type
-
#386
Een Chinees hardhouten sokkel met marmeren blad.
Un socle en bois dur chinois avec dessus en marbre.No longer availableDim. h 37 cmEstimate: € 60 / 100 -
#168
Een paar bronzen Cupido kandelaren met 3 vergulde lichtpunten, op messing sokkel en witmarmeren voetstuk.
Une paire de bougeoirs Cupidon en bronze à 3 points lumineux dorés, sur socle en laiton et socle en marbre blanc.No longer availableDim. h62cmEstimate: € 1750 / 2000 -
#406
Een sokkeltje van gebeeldhouwd hardhout met een marmeren tablet. Chinees werk.
Un socle en bois dur sculpté avec une tablette en marbre. Travail chinois.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 100 / 150 -
#699
Een geaccoleerde mahoniehouten wandconsole met marmeren blad. Blad gerestaureerd.
Une console murale en acajou de forme accolade avec dessus en marbre. Tablette restaurée.No longer availableDim. b: 78 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#558Val Saint Lambert
Een paar kandelaars, onderaan gemerkt “Val Saint Lambert”.
Une paire de bougeoirs, marqués "Val Saint Lambert" en bas.No longer availableDim. h24cm x b11cmEstimate: € 35 / 45 -
#490
Een 18 karaats witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een robijn van +- 0,40 ct.
Un pendentif en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de +- 0,15 ct et d'un rubis de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 1,62 gEstimate: € 400 / 500 -
#494
“Polderlandschap “. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
"Paysage des polders". Aquarelle sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 43 x 57 cmEstimate: € 300 / 350 -
#502
Collage. Bloemen bij het raam. Draagt een handtekening.
Collage. Fleurs à la fenêtre. Porte une signature.No longer availableDim. 28 X 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#687
Vier porseleinen en glazen bierpullen.
Quatre chopes à bière en porcelaine et verre.No longer availableDim. H: 16-20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#602
Een lot van zes spekstenen vaasjes en een vogel (gebroken).
Lot de six vases en stéatite et un oiseau (cassé).No longer availableDim. H: 5-20 cmEstimate: € 45 / 55 -
#512Lucebert
“Compositie met maskers”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1990 II.
"Composition avec des masques". Technique mixte. Signée et datée 1990 II.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#246
Een set van art deco zetels, een tweezit en een fauteuil. Tweezit recent herbekleed.
Un ensemble de sièges art déco, un biplace et un fauteuil. Canapé récemment retapissé.No longer availableDim. 129 x 78 & 72 x 78 cmEstimate: € 150 / 250 -
#440
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,15 ct.No longer availableDim. 1,75 gEstimate: € 280 / 350 -
#172Jan De Cooman
“De Knotwilgen”, olieverf op doek, gesigneerd.
« Les saules têtards », huile sur toile, signée.No longer availableDim. h59,5cm x 53,5cmEstimate: € 275 / 300 -
#491
Gesculpteerd beeld van speksteen, bruinkleurige tinten, Chinese visser met vangst staande op rots.
Sculpture sculptée en stéatite, tons bruns, pêcheur chinois avec prise debout sur rocher.No longer availableDim. h 41,5 x b 13 cmEstimate: € 150 / 175 -
#266
Armstoel in Lodewijk XVI-stijl, wit gestoffeerd, houten frame.
Fauteuil de style Louis XVI, tapissé blanc, structure en bois.No longer availableDim. h85cm x b62cm x l56cmEstimate: € 120 / 150