#386
Een Chinees hardhouten sokkel met marmeren blad.
#406
Een sokkeltje van gebeeldhouwd hardhout met een marmeren tablet. Chinees werk.
Un socle en bois dur sculpté avec une tablette en marbre. Travail chinois.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 100/150 -
#168
#699
#219
“De audiëntie.” Olieverf op doek op paneel.
#143Maho voor Georges Mathias
Vintage sfeerlamp, gesierd met een geëtste plaat, genummerd 56/250, gesigneerd.
Lampe d'ambiance vintage, ornée d'une plaque gravée, numérotée 56/250, signée.No longer availableDim. h73,5cm x b44,5cmEstimate: € 275/300 -
#270
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,45 ct.No longer availableDim. 4,87 gEstimate: € 580/650 -
#407
#237
Een maquette als meesterstuk voor een prieel, lichte schade aan raamstukje.
Een luchter in messing en koper, nieuw bedraad. Omstreeks 1900.
#287
Een vaas van oud roze glas met decor van bloemen.
#528
Oosters handgeknoopt tapijt van wol.
#588
Een vierkant blauw en wit porseleinen bord, met middeleeuws tafereel. Gemerkt 1895 ‘W.L.’
#376
Moderne nest of tables, houten tablet en inoxen poten. Drie stuks.
#5
#626
Een houten ronde tafel met centrale poot.
Une table ronde en bois avec pied central.No longer availableDim. h 72 cm & Ø 103 cmEstimate: € 50/100