#10
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#209Henri Van ZuylenPeriod: 1860-1941
“Hoeve op de Heide”. Olieverf op doek. Gesigneerd en d.d. Santvliet 1897.
”Fermette et bruyères”. Huile sur toile. Signée et datée Santvliet 1897.No longer availableDim. 55 x 78 cmEstimate: € 300/500 -
#748Amhora, Austria
Een vaas van meerkleurig porselein, versierd met twee spelende meisjes. Onderaan gemerkt. Nummer 1321.
#778
Twee verschillende vaasjes van meerkleurig aardewerk, waarvan één gemerkt van Boch.
#483
Een Thais personage van gepatineerd en verguld hout.
#716
Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
#211
Een opgezette vos.
Renard empaillé.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50/80 -
#128
“Sint Nicolaas”. Bronzen icoon met lichtblauw email.
#14
Een witmetalen wijnkoeler voor vier flessen.
#441Christofle
Een zwartgelakte houten doos met verzilverd metalen deksel.
#363
#193
Cavalier . Une statue en bronze sur un socle en marbre vert. Fonte posthume.No longer availableDim. 60 x 57 cmEstimate: € 300/400