#367
Een inktpot van deels verguld Brussels porselein, getooid met een meisje met draailier van meerkleurig biscuit. Gaaf.
Encrier en porcelaine de Bruxelles partiellement dorée, à décor d'une fillette à la vielle en biscuit multicolore. Cool.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 55/65 -
#322Louise Roland-BrohéePeriod: 1875-1939
“Zicht op Venetië”. Olieverf op board. Gesigneerd links onderaan.
Vue de Venise. Huile sur panneau. Signée en bas à gauche.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 400/600 -
#504
Bronzen carrouselpaard.
#412Albert De DekenPeriod: 1915 - 2003
“Paardenkoets”. Tekening op papier. Gesigneerd.
“Carrosse à cheval”. Dessin sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 100/120 -
#458
Een kunststof plaquette in marmerlook met beeltenis van een Romeins keizer.
#644
Een vaas van grijs opaalglas, versierd met olifantjes.
#245
Een 18 K geelgouden ring bezet met diamant oude slijp van +- 0,15 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant taille ancienne de +- 0,15 ct.No longer availableDim. 3,80Estimate: € 150/200 -
#398
Een aardewerken vaas met meerkleurig glazuur.
#579Hugo Quirynen
“Vrouw in laken bij de spiegel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Femme en drap près du miroir. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 102 x 75 cmEstimate: € 150/180 -
#563
Een pul van Duits steengoed. Onderaan gemerkt ‘Germany’.
#38
Een paar geslepen kleurloos kristallen coupes op voet.
#475
Een handgeknoopt Perzisch karpetje van wol en zijde. Slijtage.
Un tapis persan en laine et soie noué à la main. Usures.No longer availableDim. 133 x 202 cmEstimate: € 100/120