Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een masker van een Afrikaanse man van gepolychromeerd plaaster. Gesigneerd.
Een masker van een Afrikaanse man van gepolychromeerd plaaster. Gesigneerd.
Jozef Kets

Een masker van een Afrikaanse man van gepolychromeerd plaaster. Gesigneerd.

Masque d’un homme africain en plâtre polychrome. Signé.
Dim. 31 x 19 cm
SKU: 2808180491.
Auction day: 29 August 2018 19:00
Catalogue #491
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #448

    Een lot van zeven stuks gesculpteerd Afrikaans ivoor. Eerste helft XXe eeuw.

    Un lot de sept objets en ivoire africaine sculptée. première partie XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 7 - 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #242
    G. Lor

    “Labrador”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1910.

    ”Labrador”. Huile sur toile. Signée et datée 1910.
    No longer available
    Dim. 49 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #216

    Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.

    Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.
    No longer available
    Dim. 124 x 169 x 50 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #775
    Hamadan

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 215 x 298 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #353

    “Danseressen met instrumenten”. Een groep van wit en verguld porselein. Achteraan gemerkt. Restauratie aan de basis.

    ”Danseuses et instruments”. Un groupe en porcelaine blanche et dorure. Marque au dos. Restauration à la base.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #103

    “Diana met putto”. Een beeld van zamak. Voetstuk manco.

    “Diane et putto”. Sculpture en régule. Base manque.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #771

    - Lot van vier borden en schotels: - een porseleinen bord met centraal een bonzaï, gemonogrammeerd M.C. en met twee Chinese tekens op de vleugel. Ø 26,5 cm. - een compote van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt: Maestricht. Ø 21,5 cm (herstelling). - een blauw en witte schotel met reigermotief. Onderaan gemerkt: Heron C.M. en Improved Stone China. Ø 26,5 cm. - Een blauw en witte schotel met een gedrukt wheeping willow decor. Engeland, XIXe eeuw. Ø: 31 cm

    Lot de quatre assiettes et plats: - une assiette en porcelaine à décor central d’un bonzaï, monogrammée M.C. et à deux signes chinoises sur l’aile. Ø 26,5 cm. - un compotier en faïence bleue et blanche. Marque sous la base: Maestricht. Ø 21,5 cm (restauration). - un plat bleu et blanc à motif d’un héron. Marque sous la base: Heron C.M. et “Improved Stone China”. Ø 26,5 cm. - Plat bleu et blanc à décor imprimé dit “Wheeping Willow”. Angleterre XIXe siècle. Ø: 31 cm
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #776

    Drie stoelen, waarbij twee in regencestijl met rieten zit en één in regencystijl

    Trois chaises, dont deux dans le style Régence avec assises en paille, et une de style Régency.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #132
    Gustaaf Imberechts

    “Stilleven met marmeren beeld en bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1934.

    “Nature morte à la sculpture en marbre et au vase de fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1934.
    No longer available
    Dim. 77 x 65 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #841

    Twee gebeeldhouwde stoelen met gevlochten zit, versierd met een rocaille op de leuning.

    Deux chaises sculptées avec assises cannées, décorées de rocaille sur le dos.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #52
    Fr. Nobis

    “Hij gaat zijn weg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Il va son chemin”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 33 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #604

    Een schouwspiegel van verguld hout in Louis-Philippestijl.

    Un miroir de cheminée en bois doré style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. 142 x 90 cm
    Estimate: € 180 / 220
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More